стъпало за баня на Nuby

  • 5 156
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 103
ааа супер значи за моя 94 см младеж ще му е добре Wink

Мерси много.

# 16
  • Мнения: 2 498
Нашето е такова

Крачетата му са гумирани и не се плъзга....издържа и мен даже....много съм доволна.....

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 927
kakwi са тия цени на столчета?!
Това,което ползват моите деца струва неповече от 4 лв.от магазин за дом.потреби.  Същото е като показаните,само по-високо,което устройва и 2те деца.ВСЕ ПАК СИ ГОВОРИМ ЗА ПЛАСТМАСА.
Ако пък държиш на марка виж на baby bjorn столчетата.
В момента имам точно такова столче от домашни потреби и в никакъв случай не бих оставила сина ми да го ползва сам. Толкова е опасно, че няма накъде. Освен това не може да се използва за ходене до тоалетна, което за мен от изключително голямо значение. Точно мислех да поръчвам стъпалце и се колебаех между тези на Нуби и Ок Baby. Като гледам нямат голяма разлика  newsm78

# 18
  • някъде
  • Мнения: 979
valia77,ще те затрудни ли да измериш височината на стъпалцето и кажи,моля те,как се ползва като столче за маса?

# 19
  • София
  • Мнения: 8 280
kakwi са тия цени на столчета?!
Това,което ползват моите деца струва неповече от 4 лв.от магазин за дом.потреби.  Същото е като показаните,само по-високо,което устройва и 2те деца.ВСЕ ПАК СИ ГОВОРИМ ЗА ПЛАСТМАСА.
Ако пък държиш на марка виж на baby bjorn столчетата.
В момента имам точно такова столче от домашни потреби и в никакъв случай не бих оставила сина ми да го ползва сам. Толкова е опасно, че няма накъде. Освен това не може да се използва за ходене до тоалетна, което за мен от изключително голямо значение. Точно мислех да поръчвам стъпалце и се колебаех между тези на Нуби и Ок Baby. Като гледам нямат голяма разлика  newsm78

Има в цената. На цената на Нуби това на ОК не е гумирано.

Общи условия

Активация на акаунт