Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 22 946
  • 659
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Сиси , аз си спомням, че ти писа за стевията , истината е , че в Бг е скъпичко удоволствие все още, даже четох, че дълги години е била забранена в САЩ  Peace

# 31
  • Мнения: 2 013
Запис...
Да ви намеря тутакси утре сутрин.

Похвалих ли ви се, че вече съм някъде -4. Казвам някъде, защото не се измерих преди началото, а после бях в МЦ и задържах доста.

Не устоях съвсем на един коктейл тази вечер - чинията с хапките беше пред мен, та изстъргах две филенца и две меки сиренца, но общият им грамаж надали е повече от 15 гр. 

# 32
  • Мнения: 1 586
Eй ,аз гледам нова темичка и викам ей сега се записах на първа страница ама................ ooooh!няма начин,тук сте много бързи!

Тази Култура и аз не съм я виждала никъде във Варна,къде я произвеждат?Някой знае ли?
аз днес съм 7 ми ден П и от утре мисля да минавам на ПЗ, резултата е около -3,дано да не кача.

Има ли някой,който вече е в четвърта фаза,и как се справя?Ох, дано не се връщат килата..........

ами хайде до утре!

# 33
  • Мнения: 33
При проблеми с 00, старшите казват парафиново олио - продава се в аптеките, стотинки струва.
Днес си взех за 0,72 ст. от Ремедиум.
И съответно го пробвах, една лъжица.Вече имаше и резултат.
Иначе по-остроумните от мен си слагат на салатките  Embarassed

Ако има някой останал, му казвам лека нощ и приятни сънища.Да се събудите утре по-леки и по-усмихнати  Simple Smile

ПС: Забравих да отбележа, че особено голямо впечатление ми направи зеленото човече с рецептата с пилето в плик.Аз също да готвя много не умея и продпочитам лесни и бързи неща.А снимките са супер  Peace

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 26
Бор-Чвор с.Дьлбок извор 03164/ 2128 КУЛТУРА newsm11

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Хайде, моля да се озаптите малко и да се концентрирате върху темата тук.
amber, има установени правила за ползване на материали, публикувани в интернет.
Това, за което става дума в изписаните офф-топици на последни 8 страници в предишната и тази тема простичко:
Ако аз съм публикувал в сайта /блога, мейла, албума/ си каквото и да е, дори това да е авторски виц и съм сменил една буква и една запетайка, то "копи-пейст" от сайта /блога, мейла, албума/ ми, изисква да се укаже източника.
Толкова!
Уважение към труда на този, който го е написал, дори написаното да е с грешки или неграмотно. Ако не - пишеш си го сам.
Изобщо не става дума за полезността на вица или за това, колко хора ще усмихне той. Не става дума дори за авторството му.
Безсмислени са разправиите и обясненията, както и личните или групови конфронтации и квалификации.
Ръкоплясканията и анатемосването са приоритет на други подфоруми.
Придържайте се към това, за което сме събрани тук.
Успех!
Изтривам всички виртуални битки до тук и апелирам да ги спестявате занапред.
Има си места и начини за подаване на оплаквания.
Коментари на този постинг - на ЛС!
Поздрави!

# 36
  • Мнения: 567
Благодаря на всички, че ви има!
Лека нощ!

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 00:41 от spasdidi

# 37
  • Мнения: 124
Лека нощ и от мен! Hug

# 38
  • Мнения: 1 353
Хайде поспаланки, ставайте  Hug
Пийте едно сутрешно кафе да се разсъните, че отслабващият ден започна


Аз дори вече закусих, но по късно ще се премеря да видя дали ще мръдне кантара. Вие колко пъти седмично се теглите newsm78 и най-вече по кое време на деня. И след като питам за меренето , гледате ли дори и вода да не сте пили, или както се случи Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 06:57 от neli_iv

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
ПС: Забравих да отбележа, че особено голямо впечатление ми направи зеленото човече с рецептата с пилето в плик.

Само да кажа, че едва ли откривам топлата вода за много от тук присъстващите - очевидно превъзходни готвачки с опит, но за мен си беше наистина ВЕЛИКО ОТКРИТИЕ  Embarassed За такива пишман готвачки като мен   chef искам да споделя с изненада, че режимът ми повлия добре в тази връзка - подтикна ме да се опитвам нещо да сготвя доста по-често от преди. И време някак си повече се намира. Искам само да благодаря още един път на Вещи   bouquet , че ме светна да пека кексовете върху алуминиево фолио - вчера направих "лодка" от фолио и сипах в нея сместа. Удобно е за носене на работа - вадиш фолиото и барабар с него си изрязваш порциите с ножичка. Днес ще видим как се хапва - режимно ли е фолиото (алуминието), ако глътна някое парче, да знам  Joy

Вие колко пъти седмично се теглите newsm78 и най-вече по кое време на деня. И след като питам за меренето , гледате ли дори и вода да не сте пили, или както се случи Simple Smile

Когато попитах тук как да се тегля, получих следния отговор: сутрин, без дрехи, след 00. Досега го спазвам. Забелязвам, че когато се претегля вечер (за майтап), показва поне 1 кг. отгоре от това, което излиза на следващата сутрин. Обяснявам си го аз лично с нощното храносмилане и карма знае още с какво. Също така в книгата пише, че теглото се променя през деня. Зарад туй е най-добре наистина да се мери по едно и също време. Относно колко често може би не съм добър пример, защото имаме електронен кантар отскоро и се тегля всеки ден  Embarassed

УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  Hug

П.С. Много се радвам на намесата на Tatti -   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 403
И една песничка към кафето за добро настроение и хубав ден!    bouquet

Нели, аз рядко пропускам ден, в който да не се тегля Embarassed Знам, че не е правилно, ама любопитството надделява. Simple Smile Най-често се тегля сутрин.

# 41
  • Мнения: 5 873
Добро утро и от мен. Flutter

Пилето в плик е мноого вкусно.Правя си такова поне от година,но не ми и идвало на ум да го спомена. Rolling EyesМисля,че Вещи е дала такава рецепта,но не съм сигурна.
Зеленко,благодаря ,че сподели.Ще зарадваш много Дюканки.  bouquet

# 42
  • Мнения: 163
Добрютру!

Да споделя - тричавите палачинки са страхотни!!! Бих казала, че и след режима ще си правя от тях. Аз понеже ги обръщам чрез хвърляне (най-удобно и лесно ми е), се притеснявах, че като са тричави ще се надробяват или късат и обмислях с какво и как да ги обърна... Докато пращях от размисли, първата се запече и се отлепи перфектно от тигана - подмятат се без ядове. Първо са малко дървенки, но като си "починат" стават и еластични. Още веднъж благодарско за рецептата!  bouquet
Вчера бях + половин кило, но пък се оциклих, така че ще се тегля пак като ми свърши - гледам, че на много момичета МЦ им бъгва резултите.
Да попитам - прочетох, че на някои от вас в началото на режима цикъла е закъснявал леко. Има ли и такива, на които е подранил чувствително и дали при мен може да е от режима....
Въпрос към Софиянки - къде намирате нискомаслените извари?

Весел ден на всички с много хубави резултати на кантарчетата  Hug
(нещо вечер ми се скапва нета и със зор успявам да поразгледам, но не успявам да пиша - ако и днес е така, ще започна да пиша сутрин какво съм яла прединя ден, макар предното ми писание да не получи никакъв коментар...)

# 43
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен! Пожелавам ви лек режимен ден с много намаления!

# 44
  • Мнения: 392
Здравейте момичета!
От вчера и аз се опитвам да бъда Дюканка.За сега нямам въпроси,просто бих искала да напиша вчерашното си меню и да чуя мнението ви за него:
1 закуска - 1/2 кисело мляко 0,5% / защото  не намерих 0,1%,но продължавам да търся/
2 закуска - 1/2 кисело мляко 0,5 %
обяд - пилешко бутче без кожата
сл.закуска - обезмаслена извара
вечеря - пилешко месо без кожа + крем без карамел
вода - 2 л + 2 кафета и 1 чай.
От днес включвам и овесените трици,които ми липсват вчера.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт