"Клонинг"

  • 56 419
  • 458
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 496
На български са сериите, но има тук- там и някоя на руски.
Ако искаш мога да ти снимам екран, за да се ориентираш къде да натискаш. Flutter

# 211
  • Мнения: 102
Много си мила! Laughing
Praynig

# 212
  • Мнения: 267
Момичета хайде да съживим темичката PeaceФилмчето го заслужава.
Някои ако има линкове или има сериала на диск да пише тук .Благодаря  bouquet

# 213
# 214
  • Мнения: 337
това е сериала, който гледах с интерес. Друг не съм и гледала, този е просто прекрасен  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 4 496
Препоръчвам "Семейни връзки".  Heart Eyes  Страхотен е, а и актьори от "Клонинг" участват и там- Жади, Ивет и др. Има го в  сайта от горния ми пост.

http://www.braziliada.110mb.com/Lacos_de_Familia.html

# 216
  • Мнения: 267
♥ слънчице ♥,благодаря но тук доста от сериите са на руски,не че не разбирам руски,ама не ми се гледа така    bouquet

# 217
  • Мнения: 1 314
Гери, и на мен ще ми е забавно да се съживи темичката, а още по-голямо тайничко желание ми е да го повторят Нова ТВ, защо не го пуснат преди третия сезон на другия ни сериал? Flutter

# 218
  • Мнения: 267
Гери, и на мен ще ми е забавно да се съживи темичката, а още по-голямо тайничко желание ми е да го повторят Нова ТВ, защо не го пуснат преди третия сезон на другия ни сериал? Flutter
Crazy много добра идея Peace ама няма как да стане ,нали ще дават друг сериал Twisted Evil

# 219
  • София
  • Мнения: 15 479
Препоръчвам "Семейни връзки".  Heart Eyes  Страхотен е, а и актьори от "Клонинг" участват и там- Жади, Ивет и др. Има го в  сайта от горния ми пост.

http://www.braziliada.110mb.com/Lacos_de_Familia.html
Аз го изгледах, но по Романтика не дадоха целия финал. Аз го гледах в www.youtube.com ,че е съвсем различен.

Ето това не го показаха по Романтика.http://www.youtube.com/watch?v=sjDFravB8hM&feature=related

# 220
  • Мнения: 4 496
Да, и аз забелязах, че си спестиха някои неща. Даже гледах в Бразилиада, но150- та серия пише КРАЙ...
В резюметата за сериите, където и колкото бях чела, пишеше точно това, което видях в горния линк! Тайна, благодаря!
Имам добра новина: "Пътища от Индия" е новият "Клонинг". Участват доста от познатите ни лица! Във вестника изказват надежда, че някоя от телевизиите ни ще го закупи и излъчи! Дано! Praynig

# 221
  • Мнения: 7 914
и аз се запалих по този филм от хубавите отзиви, но от чужбина не ми се зарежда ни една страница... ако някой има търпение да ми го прати на скайп, да пише Blush или да го качва в www.tranz.it и отттам да го тегля, ще съм му безкрайно благодарна Flutter

# 222
  • Мнения: 4 496
Ще се опитам да кача един епизод в "Транзит"-а, за да видя дали ще се получи. Линкът ще го пусна тук, в тази тема/ако всичко е наред де/. Hug

# 223
  • Мнения: 7 914
Ще се опитам да кача един епизод в "Транзит"-а, за да видя дали ще се получи. Линкът ще го пусна тук, в тази тема/ако всичко е наред де/. Hug
  bouquet

# 224
  • Мнения: 4 496
Линковете ще бъдат активни 120 часа:


Клонинг еп.1

Клонинг еп.2


Ако горните линкове не са активни пробвайте с тези:

Клонинг еп.1

Клонинг еп.2

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 19:09 от ♥ слънчице ♥

Общи условия

Активация на акаунт