дегримьор за очен грим,който да не дразни очите

  • 12 385
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Какво ли не съм пробвала досега за разгримиране на очите,но не мога да намеря продукт,откойто да не ми щипе и да не ми излизат сълзи. А вие намерили ли сте решение на този проблем? Какво бихте ми препоръчали. Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 2 149
На Loreal expert новите са доста щадящи.
На мен ми допадат и не ми дразнят очите Peace

# 2
  • Мнения: 2 631
В момента съм с Гарние и се чъвствам много добре  Peace

# 3
  • Мнения: 2 673
Двуфазен на Лореал - перфектен е!

# 4
  • Мнения: X
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry

# 5
  • Мнения: X
Двуфазен на Лореал - перфектен е!

А какво имат предвид с "двуфазен"?

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 194
Двуфазен - означава, че се състои от две различни течности - те се разделят когато се остави на спокойствие. За да се ползва трябва добре да се разбие.
Аз също ползвам такъв, но на Mary Kay:
http://www.marykay.com/skincare/lipeyecare/10089100/10089100/default.aspx

# 8
  • Мнения: X
little stranger ,балгодаря за пояснението  bouquet

# 9
  • Мнения: 47
Ползвам този продукт, без забележки.
http://www.ingridmillet.com/eng/product_popup/page03a_02product01.htm

# 10
  • София
  • Мнения: 8 932
Ползвам това:
http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=538
Много нежен продукт, аз съм с лещи и не ми дразни очите. Не става обаче за водоустойчив грим, въпреки че в аптеката ми казаха друго.

# 11
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
От години ползвам бебешки кърпички за чувствителна кожа (без алкохол и миризма) за почистване на грима. Няма по-добро средство за мен Wink

# 12
  • Мнения: 2 229
на мен само такива с краставици не ми дразнят очите. Mr. Green Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък ще ти предложа домашно приготвен дегримьор:
20 мл масло от жожоба + 80 мл. розова вода.
Пак става двуфазен, супер идеално почиства, не дразни, дори успокоява очите.

# 14
  • Мнения: 3 157
Двуфазен на Лореал - перфектен е!




Страхотен е наистина!Аз съм с конт.лещи и не ми дразни на очите,грима(също и водоустойчива спирала)се почистват много бързо. Peace

# 15
  • Мнения: 880
Имам чувствителни очи,но на лореал много добрем и понесе,въобще не ми дразни
http://assets.madame.lefigaro.fr/images/product_test/picture/000 … 22aout-Loreal.jpg
Иначе май този е специално само за очи: http://img.nokaut.pl/p/a3/0f/a30f75d29901f89cba296f3a80b99039130x130.jpg

# 16
  • София
  • Мнения: 1 231
Ползвам това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22793 и съм доволна  Peace

# 17
  • Мнения: 5 173
Тоалетно мляко на Юсерин за чувствителна кожа. Но се чудя дали не трябва да си взема нещо специално за грима на очите?

# 18
  • Мнения: 957
Двуфазния не е ли за водоустойчив грим?

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 104
В момента съм с Гарние и се чъвствам много добре  Peace
Peace - зеления

# 20
  • Мнения: 624
Аз пък ще ти предложа домашно приготвен дегримьор:
20 мл масло от жожоба + 80 мл. розова вода.
Пак става двуфазен, супер идеално почиства, не дразни, дори успокоява очите.


Аз също използвам този лосион,страхотен е Peace

# 21
  • Мнения: 1 313
това и за мен е най-доброто

# 22
  • Мнения: 463
Това препоръчвам с 2 ръце няма търкане, пада без да се усетиш, съдържа розова вода. Изобщо много съм доволна!!!

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Двуфазен на Клиник Peace

# 24
  • Мнения: 364
Доволна съм от двуфазния на Лореал и на Нивеа. Препоръчвам ги  Peace

# 25
  • Мнения: 171
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry
Кой дегримьор за очи на "Yves Rocher" използваш?Аз ползвам би-фазен лосион  с екстракт от синчец на същата марка и съм много доволна Peace

# 26
  • Мнения: X
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry
Кой дегримьор за очи на "Yves Rocher" използваш?Аз ползвам би-фазен лосион  с екстракт от синчец на същата марка и съм много доволна Peace
търсих го в сайтовете да го намеря на картинка,но не можах да го намеря, в едно розово триъгълно шишенце е, прозрачно е на цвят- не може от първия път да отстрани хубаво грима и като сложа още малко от него върху тампона,тогава вече започва да ми щипе, не мисля обаче че е двуфазен.

# 27
  • Мнения: 112
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

# 28
  • Мнения: 776
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

Подкрепям с 2 ръце  bouquet, не дразни и има добра почистваща способност. Относно двуфазните лосиони, аз не бих избрала такъв, прекалено са мазни и при по-чувствителна кожа не само че дразнят и лютят, но и може да направиш някоя алергия в деликатната околоочна зона. Пресен пример: сигурно 10-ки малки пъпчици ми излязоха непосредствено под долната мигла само след 1 почистване с двуфазния на Клиник #Crazy ( минути за антиреклама Mr. Green #2gunfire Sick) Моят съвет е да се ориентираш към медицинската козметика. На Виши почистващата вода с екстракт от роза също е добър вариант!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 447

И аз съм за този Peace
Не дразни на очите.

# 30
  • Мнения: 1 069
Втора опаковка Лореал ползвам, доволна съм!

# 31
  • Мнения: 78
нося конт.лещи от доста години (още от училище). Откакто се гримирам,все имам проблем с дегримирането-пари,люти,щипе... наскоро пробвах дегримиращия лосион на ROC-никакви оплаквания! Много добре ми понася. препоръчвам ви го.

# 32
  • Мнения: 150
ползвам на Елеа - тоалетно мляко и нямам проблем  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 631
ползвам на Елеа - тоалетно мляко и нямам проблем  Simple Smile

И аз съм ползвала на Елеа и наистина бях много доволна!
След Гарние-то може пак да ги ползвам  Peace

# 34
  • Мнения: 596
Двуфазният на Л'Ореал.

# 35
  • Мнения: 24
Какво ще кажете за Орифлейм
Има и за сваляне на водоустойчив грим

# 36
  • Мнения: 24
Идвата дегримьора са много добри.Подходящи са за хора с чувствителни очи и с контактни лещи.Освен че свалят грима и подхранват.

# 37
  • Мнения: 1 010
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

Подкрепям с 2 ръце  bouquet, не дразни и има добра почистваща способност. Относно двуфазните лосиони, аз не бих избрала такъв, прекалено са мазни и при по-чувствителна кожа не само че дразнят и лютят, но и може да направиш някоя алергия в деликатната околоочна зона. Пресен пример: сигурно 10-ки малки пъпчици ми излязоха непосредствено под долната мигла само след 1 почистване с двуфазния на Клиник #Crazy ( минути за антиреклама Mr. Green #2gunfire Sick) Моят съвет е да се ориентираш към медицинската козметика. На Виши почистващата вода с екстракт от роза също е добър вариант!

Това на Сенсибио специално за очи ли е, защото аз имам лосионът, който става и за разгримирване, доколкото знам????
С тази цел не съм го ползвала, доволна съм от двуфазния на Лореал /в по-новия вариант, с черната капачка. Зеленият на Гарние и този на Нивеа също са щадящи към очите, но са по-слабички/за водоустойчив грим и силна спирала иска търкане. Ползвала съм Виши и не е лош за лещо Mr. Green-носещи...

# 38
  • Мнения: 107
Използвам този на Герлен
Страхотен е, не дразни очите!

# 39
  • Мнения: 55
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry
Кой дегримьор за очи на "Yves Rocher" използваш?Аз ползвам би-фазен лосион  с екстракт от синчец на същата марка и съм много доволна Peace
търсих го в сайтовете да го намеря на картинка,но не можах да го намеря, в едно розово триъгълно шишенце е, прозрачно е на цвят- не може от първия път да отстрани хубаво грима и като сложа още малко от него върху тампона,тогава вече започва да ми щипе, не мисля обаче че е двуфазен.
[/size]
Ето за това ли става въпрос?-http://www.yves-rocher.co.uk/shop_app_GB/app_GB/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_=5&_JMS_FLOW_NAME_=Main_JFLNUM_2&nav=product&familyNodeId=1&subFamId=0&lineNodeId=3&articleNo=88677&page=product
 Аз също го ползвам и наистина е ужасен! Така щипе и люти, че после се чудя как да си успокоя очите, а и грима трудно отстранява.

# 40
  • Мнения: 1 368
Това препоръчвам с 2 ръце няма търкане, пада без да се усетиш, съдържа розова вода. Изобщо много съм доволна!!!
Още 2 ръце и от мен! newsm10  Перфектният разгримиращ продукт!

# 41
  • Мнения: 24
Пробвайте дегримьорите на Орифлейм и няма да съжалявате-качествени и на добра цена.

# 42
  • София
  • Мнения: 650
Аз пък ще ти предложа домашно приготвен дегримьор:
20 мл масло от жожоба + 80 мл. розова вода.
Пак става двуфазен, супер идеално почиства, не дразни, дори успокоява очите.


Аз също използвам този лосион,страхотен е Peace

И според мен е страхотен този лосион- от една тема тук разбрах за него и си го направих веднага (защото имах в наличност розова вода и масло от жожоба)- останах възхитена от ефекта. Вече ползвам само него - Лореала, който имах, го подарих на една приятелка Laughing

# 43
# 44
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Виши-3 в 1 Peace

# 45
  • Мнения: 893
Аз пък ще ти предложа домашно приготвен дегримьор:
20 мл масло от жожоба + 80 мл. розова вода.
Пак става двуфазен, супер идеално почиства, не дразни, дори успокоява очите.


Аз също използвам този лосион,страхотен е Peace

И според мен е страхотен този лосион- от една тема тук разбрах за него и си го направих веднага (защото имах в наличност розова вода и масло от жожоба)- останах възхитена от ефекта. Вече ползвам само него - Лореала, който имах, го подарих на една приятелка Laughing

И аз с това...мн съм доволна!

# 46
  • Мнения: 55
Споделете как точно го правите, в смисъл нали е натурален продукт как го съхранявате? Розовата вода и маслото на Икаров ли са?  bouquet

# 47
  • Мнения: 776
Това препоръчвам с 2 ръце няма търкане, пада без да се усетиш, съдържа розова вода. Изобщо много съм доволна!!!

Този на Хелена двуфазен, с масло ли е или е на базата на мицеларна технология? Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 776
Това на Сенсибио специално за очи ли е, защото аз имам лосионът, който става и за разгримирване, доколкото знам????

На опаковката на водата за разгримирване на Сенсибио пише, че е за лице и очи Peace  bouquet, вероятно иде реч за едно и също нещо!

# 49
  • Мнения: 6 441
Това с маслото от жожоба и розова вода мн ми хареса-ще го пробвам.
Иначе съм доволна от Лореал и Орифлейм(с алое).

# 50
  • Мнения: 624
Споделете как точно го правите, в смисъл нали е натурален продукт как го съхранявате? Розовата вода и маслото на Икаров ли са?  bouquet


Да,и маслото,и розовата вода са на Икаров,смесваш и с така получения лосион почистваш грима.Аз лично го използвам за почистване на лицето,не само на грима.Харесва ми много Peace
А го съхранявам на тоалетката в спалнята,при останалите продукти,тъй като го използвам всяка вечер.

# 51
  • Мнения: 492
Използвам демакиираща пяна на Galenik. Много съм доволна от нея.

# 52
  • Мнения: 55
Споделете как точно го правите, в смисъл нали е натурален продукт как го съхранявате? Розовата вода и маслото на Икаров ли са?  bouquet


Да,и маслото,и розовата вода са на Икаров,смесваш и с така получения лосион почистваш грима.Аз лично го използвам за почистване на лицето,не само на грима.Харесва ми много Peace
А го съхранявам на тоалетката в спалнята,при останалите продукти,тъй като го използвам всяка вечер.
[/size]
 smile3525

# 53
  • Мнения: 1 080
В момента съм с Гарние и се чъвствам много добре  Peace
Peace - зеления

smile3521 smile3521 smile3521

# 54
  • Варна
  • Мнения: 246
Моите очи са много чувствителни и всичко ми дразни и ми щипе с изключение на бебешкото тоалетно мляко ПА ПА. Опитай!

# 55
  • София
  • Мнения: 430
Минала съм през 101 марки, скъпи и евтини, това, което ползвам от 3г. е двуфазния на ив роше за очи. Невероятно бързо почиства, направо бях потресена като го ползвах за първи път. Ако имам силни сенки и много напластена спирала с един замах изтрива всичко и не замазва. Не с 2, а с 8 ръце го препоръчвам.

# 56
  • Мнения: 171
Минала съм през 101 марки, скъпи и евтини, това, което ползвам от 3г. е двуфазния на ив роше за очи. Невероятно бързо почиства, направо бях потресена като го ползвах за първи път. Ако имам силни сенки и много напластена спирала с един замах изтрива всичко и не замазва. Не с 2, а с 8 ръце го препоръчвам.
Peace Peace Peace

# 57
  • Мнения: 2 631
Минала съм през 101 марки, скъпи и евтини, това, което ползвам от 3г. е двуфазния на ив роше за очи. Невероятно бързо почиства, направо бях потресена като го ползвах за първи път. Ако имам силни сенки и много напластена спирала с един замах изтрива всичко и не замазва. Не с 2, а с 8 ръце го препоръчвам.

Колко струва??  newsm78

# 58
  • Мнения: X
и аз ползвам един на Ив Роше в розова тубичка,ама мисля,че не е двуфазен newsm78,прозрачен е отвътре

# 59
# 60
  • Мнения: 199
кърпички за махане на грим по- удобно е от лосиони и не се размазва навсякъде.пробвала съм различни марки но най - много ми харесват тези на UNI взимам ги от метро.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Минала съм през 101 марки, скъпи и евтини, това, което ползвам от 3г. е двуфазния на ив роше за очи. Невероятно бързо почиства, направо бях потресена като го ползвах за първи път. Ако имам силни сенки и много напластена спирала с един замах изтрива всичко и не замазва. Не с 2, а с 8 ръце го препоръчвам.
И аз ще го пробвам,като свърша сегашния си. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 83
дЕМАКИАТОР ЗА ОЧИ НА АВЕН  Blush  ЕГАТИ КЕФА,СПИРАЛАТА ПАДА И ОЧИТЕ МИ НЕ СЪЛЗЯТ

# 63
  • Мнения: 1 095
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

 Hug Hug Hug
Да, да, да! От два дни я имам и съм адски доволна. Няма търкане, няма опъване на кожата.

# 64
  • Мнения: 304
Аз използвам този лосион на Ейвън и съм много доволна. Не ми щипе и не ми прави кожата лигава.

# 65
  • София
  • Мнения: 901
Аз в момента съм с двуфазен на Seventeen и добре почиства   bouquet Искам да ви питам вие само очите ли триете с тези двуфазни или цялото лице (да почистите пудра,фдт и руж)  Rolling Eyes Мацката в магазина, която ми препоръча този двуфазен ми каза, че става за цялото лице и от няколко дни си почиствам цялото лице с него и нямам проблеми, след това изплаквам с гелче и минавам с тоник!

# 66
  • Мнения: 151
Двуфазният на Лореал Peace

# 67
  • Мнения: 130
Сега съм със зеления на Ив роше. Не е двуфазен. Мирише хубаво, но е доста рядък и изтича рязко щом обърна шишенцето. Според мен не си заслужава парите...

# 68
  • Мнения: 1 095
Темата е стара, но искам да споделя, че си взех мицеларния разтвор на Биодерма за деца "ABC". 500мл е, струва само около 14лв и върши същата работа като мицеларния разтвор "Sensibio H2O".

# 69
  • Мнения: 51
  Лосиона на Клоран със синчец!!!

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Noviderm - Serenactiv

специално за почистване на грим - лице, очи и устни; за чувствителна кожа

без парабени, аромати и оцветители

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
А аз препоръчвам това тоалетно мляко на Нивея, вече ползвам трета или четвърта опаковка.

# 72
  • Мнения: 83
мицеларните лосиони са уникални,но доста скъпи!

# 73
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Ползвала съм всякакви марки,но това,което наистина не ми дразни очите и сваля идеално грима е смес от масло от жожоба и розова вода.Разклаща се преди употреба. Ефикасно и ефтино.И най-важното-не дразни очите!

# 74
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Двуфазният на Ив Роше  Peace

# 75
  • София
  • Мнения: 4 966
Здравейте! Ползвала съм всякакви марки,но това,което наистина не ми дразни очите и сваля идеално грима е смес от масло от жожоба и розова вода.Разклаща се преди употреба. Ефикасно и ефтино.И най-важното-не дразни очите!
И на мен много добре ми почиства грима,по-хубаво от двуфазния на Лореал,но пък ми дразни очите... Rolling Eyesследващите 5 мин.почти нищо не виждам...странна работа...

# 76
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Двуфазния на Ланком за очи... Peace

# 77
  • Мнения: 37
От много време насам почиствам очния грим с бадемово масло, като използвам клечки за уши и памучни тампончета. Не ме дразни и се почиства супер бързо  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 641
Аз имам един двуфазен на "Лореал".
Страхотен е.

# 79
  • Мнения: 776
Мицеларна почистваща вода за лице и очи от серията "Три рози" на Nuxe
Eye Make-up Remover на Nivea Hug

# 80
  • България
  • Мнения: 1 090
И аз съм за Лореал, само той не ми дразни о4ите Peace.

# 81
  • Мнения: 196
И аз съм за Лореал, само той не ми дразни о4ите Peace.


подкрепям  Peace

# 82
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз ползвам двуфазния дегримьор на Ив Роше и съм много доволна от него.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 193
Скоро си купих един на Estee Lauder lauder.com/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT686&PRODUCT_ID=2196  и съм много доволна. Изобщо не дразни очите. Използвала съм и на Ланком, но явно не беше подходящ за мен, щипеше ми и очите ми сълзяха.

# 84
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
И аз съм за Лореал, само той не ми дразни о4ите Peace.

и при мен действието е същото!

# 85
  • Мнения: 83
знам че не му е тук мястото,но си купих новата спирала на Лорал,страхотен ефект,но няма махане .Ужас.възпалих си очите от търкане и точно по празниците изглеждах чудесно,прибегнах дори и до сапун ,но и той не можа да  я премахне.
Потресена съм

# 86
  • Мнения: 2 388
По-скъп вариант, този на Ланком, който е показан по-горе.
По-евтин, на Регал.

# 87
  • Мнения: 196
Двуфазния на Ланком за очи... Peace






мирише ли на българска роза или си въобразявам newsm78

# 88
  • Мнения: 0
и аз съм за двуфазния на Лореал  newsm10

# 89
  • София
  • Мнения: 5 289
От много време насам почиствам очния грим с бадемово масло, като използвам клечки за уши и памучни тампончета. Не ме дразни и се почиства супер бързо  Simple Smile
Е как не ти дразни очите?Аз си мажа миглите за растеж с бадемово масло със клечка за уши и когато наклепам повечко ми дразни,в смисъл не люти,но замъглява погледа.

# 90
  • Мнения: 2 388

мирише ли на българска роза или си въобразявам newsm78

Не си въобразяваш. Simple Smile Не знам дали е на българска роза, но на роза определено. Laughing А как го мразя този аромат... но пък качеството на продукта е отлично за мен.

# 91
  • Мнения: 14 489
аз пък никак не съм доволна от би-фасил. спиралата въобще не може да я махне, а не е водоустойчива. и прекалено мазно чувство ми остава след ползването му, не ми харесва

# 92
  • Мнения: 83
пяна O'Pur  на Галеник е идеалем вариянт за измиване на цялото лице от грим,включително и очите.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 481
Аз съм с Гарние и съм много доволна, не щипе и разтваря много добре.  Ползвам го от 2 години.

# 94
  • Мнения: 2 229
Ще взема и аз да пробвам розовата вода и маслото от жожоба, че в последно време всичко ми дразни очите. newsm78 Само трябва ди смеся, вие какви шишенца използвате?

# 95
  • Мнения: 372
Аз също съм с лещи и единствения продукт,от който не ми дразни,люти и т.н.  е пяната за измиване на грим на L'oreal Happyderm.Много нежно почиства кожата и отстранява изцяло грима.(това обаче НЕ важи за водоустойчивия)

# 96
  • Мнения: 2 229
Направих си лосиона с розова вода и масло от жожоба, почиства добре, но и от него, както и от другите дегримьори, виждам замъгено половин час след това, заради мазното..

# 97
  • Мнения: 30
Здравей Simple Smile  Аз използвам това http://www.eucerin.bg/sensitive_skin_face_care/eye_make-up_remover.asp
Много съм доволна от посочения продукт.

# 98
  • Мнения: 484
Mnogo e hubav i obiknoveniq (ne dvufazniq) sushto.....Lancome e mnogo nejen demaquillant, dobur izbor spored men Simple Smile 

мирише ли на българска роза или си въобразявам newsm78

Не си въобразяваш. Simple Smile Не знам дали е на българска роза, но на роза определено. Laughing А как го мразя този аромат... но пък качеството на продукта е отлично за мен.

# 99
  • Madrid
  • Мнения: 514
"Galenic"! Peace 2 в 1.От година и половина ползвам само него.Не ми дразни,почиства добре.Аз съм с капризна кожа,затова откакто го открих,не мисля да сменям. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 96
Използвам на Avene дегримьора за очи - перфектен е ! Медицинската козметика не може да се сравнява с масовите марки като поносимост.

# 101
# 102
  • Мнения: 2 229
На първата страница са го написали, но и аз да кажа - който е склонен към алергии да не използва лосиона с розова вода и масло от жожоба! Naughty Получих ужасна алергия от него, колебаех се дали е от това или от един нов измиващ гел, но вече съм сигурна.

Мислех да си взимам двуфазния на Ив Роше, но явно двуфазните не ми понасят, защото са много мазни и сега пак не знам какво да си взимам, което да не е двуфазен и да не струва майка си и баща си. Tired

# 103
  • Мнения: 2 388
Мислех да си взимам двуфазния на Ив Роше, но явно двуфазните не ми понасят, защото са много мазни и сега пак не знам какво да си взимам, което да не е двуфазен и да не струва майка си и баща си. Tired

Аз съм писала и друг път, че си взимам и един на РЕГАЛ, който е да кажем около 3 - 4 лв и съм доволна. Не ми дразни очите, а премахва добре грима.

# 104
  • Мнения: 2 229
Аз съм писала и друг път, че си взимам и един на РЕГАЛ, който е да кажем около 3 - 4 лв и съм доволна. Не ми дразни очите, а премахва добре грима.

 Hug Значи това ще си купя - а как изглежда шишенцето?
http://www.rosaimpex.com/images/roza_impex/pricelist/52/_thumbs2/DSC_7442.jpg или
http://img217.imageshack.us/img217/4650/60091aq.th.jpg

# 105
  • Мнения: 2 388
Hug Значи това ще си купя - а как изглежда шишенцето?
http://www.rosaimpex.com/images/roza_impex/pricelist/52/_thumbs2/DSC_7442.jpg или


Това. Simple Smile Даже станах да го погледна, че имам и от него.
Пише, че е с екстракт от магнолия, успокоява кожата и има регенериращи свойства. Simple Smile
Дано да ти хареса и да не съм те подвела с мнението си. Hug

# 106
  • Мнения: 2 229
Е, и да не става, поне не е скъпо. Laughing
Но дано не ми дразни, че вече ми писна от тия лосиони. Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 2 388
Е, и да не става, поне не е скъпо. Laughing
Но дано не ми дразни, че вече ми писна от тия лосиони. Crossing Arms

Какво да ти кажа, аз нямам оплаквания, но и някакви хипер чувствителни очи също нямам. Simple Smile
Но съм случвала и на лосиони, дето дразнят. Наистина е неприятно.
По-често ми се получвало, като съм ползвала тоалетно мляко, щипе много. Confused

# 108
  • Мнения: 405
пяна O'Pur  на Галеник е идеалем вариянт за измиване на цялото лице от грим,включително и очите.

На мен пък от тоалетното мляко на Галеник О'пюр ми текат такива сълзи като си мина очичките, че... #Cussing out. А пяната не съм я ползвала...наистина ли не дразни...нали уж са с  newsm78еднакви състаки

# 109
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Наскоро си купих едни масла на Икаров. Във тяхната листовка открих рецепта за Лосион за почистване на грим. Веднага си го направих и съм страшно доволна, че го открих.
Ето и рецептата: 100 мл. розова вода се смесва с 20 мл. масло от жожоба. Разклащайте енергично всеки път  преди употреба.

# 110
  • Мнения: 743
Използвам този от доста време -
След наколко опита, се спрях на този. Не ми дразни очите, бързо и безпроблемно почиства и не изсушава кожата около очите. Харесва ми.

# 111
  • Мнения: 83
пяна O'Pur  на Галеник е идеалем вариянт за измиване на цялото лице от грим,включително и очите.

На мен пък от тоалетното мляко на Галеник О'пюр ми текат такива сълзи като си мина очичките, че... #Cussing out. А пяната не съм я ползвала...наистина ли не дразни...нали уж са с  newsm78еднакви състаки
Ами какво да кажа,незнам мойте очи са много сложни,почти всичко ми щите,дори и продукти който са супер изчистени и тн.тн но от пяната нямам проблем,ползвам и демакиатор за очи на авен и той ми понася,но пък има едно на Ла рош за нетолерантна кожа което би трябвало да ми понася,а то направо ми изгаря очите,так че ..............незнам Simple Smile

# 112
  • Мнения: 196
Наскоро си купих едни масла на Икаров. Във тяхната листовка открих рецепта за Лосион за почистване на грим. Веднага си го направих и съм страшно доволна, че го открих.
Ето и рецептата: 100 мл. розова вода се смесва с 20 мл. масло от жожоба. Разклащайте енергично всеки път  преди употреба.




това съм го пробвала-супер е ,ама прекалено много ми мереше на рози Tired
общо взето като двуфазните лосиони за премахване на очен грим-екстра е  Peace
И розовата вода има доста качества   bouquet-чувала съм даже ,че я пият...

# 113
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Досега си почиствах лицето с бебешки мокри кърпички. От известно време обаче си мисля да си взема качествено тоалетно мляко за тази цел. Снощи след като прочетох темата звъннах на мъжа ми да ми купи тоалетно мляко отнякъде и като фен на марката лореал му поръчах такова. Е така ми лютеше на очите че щях да откача. Измих се с вода и си легнах. Сутринта се събудих с червени лишеи по очите и ужасни сърбежи. Естествено веднага се набрах до аптеката да го сменям. Сега  ще водим спор с управителя на аптеката няколко дни защото той упорито твърди че първо трябва да говори с представителите на лореал и те да решат дали е от млякото им и дали да ми върнат парите. Така че който има чувствителни очи и е склонен към алергии да внимава с лореала.
Междувременно поръчах на мъжа ми да ми вземе ново тоалетно мляко или на авене или на еусерин. Те уж били за чувствителни очи. Утре ще пиша отзиви.

# 114
  • Мнения: 14 489
На Авене почиства страхотно и поне на мен не ми е дразнило очите. Много бях доволна.

Аз сега ползвам Гарние, пише, че е за чувствителни очи и наистина поне при мен няма никакво дразнене Peace

Общи условия

Активация на акаунт