Деви, лъвчета и раци са АВГУСТовските хлапаци

  • 7 138
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
Добре заварила
Grinning
Аз сега в новата тема ли съм или не съм?
Направих опит да сложа снимка, сега ще видя дали е успешно.
Намерих си помощник.

# 286
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Леле, народе, два девна не съм влизала и нямате изчитане. ще ме извинявате, ама няма да се връщам да ви чета, ще влизам в крачка в движение  Crazy. Добре дошли на новите мами   bouquet
Н ие имахме голям семеен скандал, който аз повдигнах, защото много ме изнерви онова нещо в другата стая наречено с гръмкото име МЪЖ  Close #2gunfire #2gunfire. Нямахме два дена врати на спалнята и на банята, той реши да ги свали, щото се затварях в спалнята с детето да не го виждам, че видех ли го, ми минаваха ей такива мисли в главата " #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire"
Днес сутринта, се събуждам, гледам го присламчил се в спалнята в леглото и ни хърка там, как да спя, та станах  Tired

Йована е много неспокойна, зъбите така го мъчат милото, че незнам вече какво да я правя. Когато е будна е долу- горе добре, но почне ли да заспива настава ад  Thinking
А, да, вчера се захранихме с пюре от картоф, незнам дали и половин лъжичка изяде, голямо мръщене, голямо нещо, хич не го одобри. Ето и снимка  Grinning:

http://images23.snimka.bg/005017140.jpg
Ох, ще ме извинявате, че се улях и ви надух главата, ама само вие сте ми отдушник  Hug

Общи условия

Активация на акаунт