Какво мислите за халките?(обеци)

  • 1 575
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Харесват ми. Носила съм всякакви дебелини и размери. Обраха ни преди няколко години  и крадците ми взеха всички бижута. Все се каня пак да си купя нови халки, но не съм виждала точно такива, каквито харесвам.


Какви? Party

# 16
  • Варна
  • Мнения: 692
Харесват ми, най-вече от бяло злато или сребърни. Халките от жълто злато, особено ако са тънки, са ми малко... знам ли, демоде.  Виж, ако са по-масивни, с камъни- става.

# 17
  • Мнения: 2 152
Страшно ме кефят Heart Eyes.
Имам над 10 различни вида- големи и бели, с камъни, без. Сребро или бяло злато - жълтото е кофти Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Любимите ми,винаги актуални и си отиват със всичко.

# 19
  • Мнения: 14 489

 Виж, ако са по-масивни, с камъни- става.

много зависи на кого какви му ходят Peace и аз исках по-дебели ама с всичките модели приличах на кадъна. пък хич не съм черна да знаеш  Mr. Green
та си купих най-тънките, това за златни говоря.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 692

 Виж, ако са по-масивни, с камъни- става.

много зависи на кого какви му ходят Peace и аз исках по-дебели ама с всичките модели приличах на кадъна. пък хич не съм черна да знаеш  Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Разбира се, на всеки му отиват различни неща, зависи и от формата на лицето, стила на обличане и т.н.

# 21
  • Мнения: 1 080
Нося - ама тънки само!!!

# 22
  • Мнения: 1 775
Нося тънки, средно големи. Харесвам и много големите, но мисля, че не ми подхождат.

# 23
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Любимите ми,винаги актуални и си отиват със всичко.
Peace

# 24
  • Мнения: 994
Харесвам всякакви халки...големи,малки,тънки,дебели.... Blush Винаги са модерни и могат да се комбинират с почти всичко

# 25
  • Мнения: 3 622
В момента нося малки и широки (дебели). не ми пречат, удобни са ми, и ми харесват.

И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт