Отговори
  • Мнения: 123
синът ми е на една годинка и от две седмици забелязвам , че си играе само с жълтите на цвят играчки, в ръцете само такива държи. за разходка пак си ги взима сам и не ги губи, стиска и се прибира с тях. интересно ми е при вас какви са любимите играчки и цветово дали има предпочитания, от каква възраст се заформя интереса към определен предмет Laughing

# 1
  • Мнения: 236
Направо ви завиждам, че си играете с играчки, ние обичаме всичко, което не е за игра - дистанционни, книги, мобилни телефони, вафли и т.н Единствената играчка, в която се заглежда е една музикална книжка за Пинокио

# 2
  • София
  • Мнения: 39 811
Дияна и до ден днешен е на моменти, т.е. харесва някаква играчка, спи с нея... докато не намери заместител. Скоро си разчисти леглото, спеше с поне 10тина плюшени играчки.
Миналият месец две нощи спах на нейното легло, Дияна в хола. Няма място в леглото, играчките ме ръбят, а аз не се сещам да ги изхвърля Simple Smile

# 3
  • Мнения: 471
Любими играчки са му кабели, празни шишета/ и пълни/, дистанционно, телефони, празни кутии. Не се сещам за нищо,което е произведено като играчка да му е любимо.

# 4
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Понякога ,но много,много рядко се заиграва с някоя играчка. Любимите му играчки  са шишета ,кутии,телефони ,дистанционни и т.н. всъщност не са играчки.Всичко друго но не и играчки.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Все още нямаме Confused

# 6
  • Мнения: 2 829
Любими играчки са му:
твеве-отверка
тук-чук
то-длето
тьой-трион (мъжа ми се занимава с дърворезба и му е направил дървени инструменти-същите като неговите и малкия го имитира)
диск-диск
пуава-конструктор (за да му правим кули)
бвади-книжката "дядо вади ряпа" (идва от белобради, така започва "дядо белобради ряпа взе да вади")
бжжж-машинката за подстригване
тека-четката за зъби
паш-пастата за зъби

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Няма Mr. GreenРолята на играчки играят всякакви списания,но приоритет имат бебешките Peace
Ако,трябва ще пиша и какви думи знае,ама не мисля,че е по темата Naughty

# 8
  • Мнения: 2 829
Сиска, надявам се авторката на темата да и допадне идеята, на ме ми е интересно как децата наричат играчките си, ще се радвам да пишеш!

# 9
  • Мнения: 5 940
Още е малък, но сегашните му предпочитания са - списания, книги, кофи, купи, кутията с крем за подсечено дупе, лъжици, клавиатура, дискове, телефони и т.н. Всичките безброй други играчки му омръзват в срок до три дни от "влизането" им вкъщи.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Чела съм, че децата започват да виждат първо жълтия цвят.След това и при играчките си го предпочитат.

 Синът ми не е имал любима играчка за мое щастие.Представям си да тръгнем за някъде, той да се присети за нея и да трябва да залягам да я търся.

# 11
  • Мнения: 389
Моето хлапе много обича да разглежда книжки, играчката, която не му е омръзнала вече година, е - конструктор (с големи части) и е пристрастен към багери, кончета и влакове, независимо от размера и вида им!

# 12
  • Мнения: 2 776
Ние сме на вълна коли,трактори,булдозери.
Играе си на групи с тях.
Един ден е с най-малките колички - най-голямата от тях  е колкото кутрито ми.
На другия ден е с булдозерите,самосвали,трактори и бетоновози.
На третия е с леките коли.
И никога не ги омесва .Отива подбира си колите и цял ден е с тях.

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 18:59 от polly

# 13
  • Мнения: 491
Любими играчки са му кабели, празни шишета/ и пълни/, дистанционно, телефони, празни кутии. Не се сещам за нищо,което е произведено като играчка да му е любимо.
Peace

# 14
  • Мнения: 123
Не бях чувала, че децата първо виждат жълтия цвят newsm78. А моя мъж , като видя по кой цвят се заглежда малкия се засмя и каза " Добре , че Laughing не се заглежда по розовия"

Общи условия

Активация на акаунт