Санаториум в Поморие и НОИ

  • 95 936
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
 Здравейте , моимичета,
Искам да ви попитам някои има ли представа как седят нещата със санаториумите и по-специално този в Поморие.Какви документи трябва да подготвя за да кандидатствам за програмата на НОИ.А вярно ли е ,че касата започва да отпуска пари за санаториумите от април-май , защото ако е така май ще е по-добре да си платя и да тръгваме с любимия другия месец например.Надявам се да има доволни от лечението там.Още нещо исках да ви питам ама ...... отлетя кадо дим през комин  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 311
  Пак сам аз точно публикувах поста и се сетих  Joy
Исках да питам и как седят нещата когато си плащам - спане ,ядене ,процедури и т.н. С две думи как варират цените там.Колко време е добре да останем 10 или 15 дни.

# 2
  • Мнения: 7 718
Има една служба за санаториумите на Васил Левски, близо до Попа, най-добре отиди там и разпитай подробно.

# 3
  • Мнения: 90
http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/
Това е сайта на СПЕЦИАЛИЗИРАНИ БОЛНИЦИ ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - НАЦИОНАЛЕН КОМПЛЕКС
По добре е да се остане 15 дни. В неделя не се правят процедури, а и първия ден може да се изпусне ( трябва да си там до 10ч. сутринта, за да може да се вкл. веднага-първо се настанявате, минава се преглед при специалист и той назначава процедурите).
Касата започва да отпуска пари след като се сключи Националния рамков договор, а това става около март (дано тази година са по-бързи).

# 4
Zdraveite.... newsm78...Az iskah da vi popitam,poneje 4uh,4e v Pomorie praveli niakakvi proceduri,koito pomagali pri in-vitro.Dali niakoi znae za tiah,kakvi sa to4no i koga se praviat predi ili sled in-vitro Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 718
Преди, пиши на кирилица и успех.

# 6
Ne moga,za6toto komp. mi niama kirilica. Problem li e tova za teb?

# 7
  • Мнения: 83
Zdraveite.... newsm78...Az iskah da vi popitam,poneje 4uh,4e v Pomorie praveli niakakvi proceduri,koito pomagali pri in-vitro.Dali niakoi znae za tiah,kakvi sa to4no i koga se praviat predi ili sled in-vitro Rolling Eyes

Калолечението е препоръчително при редица гинекологични заболявания, но да помага при ин-витро процедура, едва ли. Едното няма нищо общо с другото. Ако решиш да се възползваш от калолечение, то задължително трябва да стане преди ин-витрото. Успех! Simple Smile

Латиницата се чете трудно Tired, не че е проблем.

# 8
  • Мнения: 4 324
Ne moga,za6toto komp. mi niama kirilica. Problem li e tova za teb?

shnici прието е във форумите да се пише на кирилица. Ако нямаш на компютъра такава, можеш да използваш КРЕДОР-а. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0 Лесно се работи с него и не изисква никакви специални умения.
По принцип латиницата трудно се чете и много хора просто не я четат. Така няма да получиш необходимитите ти отговори.

# 9
 Лали, имаш ли инфо кой санаториум е най подходящ за лечение на ставни заболявания и ревматизъм.

# 10
  • Мнения: 1 950
Лали, имаш ли инфо кой санаториум е най подходящ за лечение на ставни заболявания и ревматизъм.

На много места в България, но най-вече в Павел баня. Замествам Лали Wink

# 11
  • Мнения: 312
 За ставни заболавания е добре в Павел баня може и към НОИ ако си по програмата им се доплаща по 16 лева на ден в това влиза спане процедури и храна всичко. Храната е много добра като за такова място но мисля че е малко късно по програма защото свършват бързо местата а те от април ги дават мисля че на свободен прием е 40 лева на ден но не съм много сигурна обади се в НОИ и питай.

# 12
  • Мнения: 2
Исках да видя как са цените  без карта от НОИ и останах учудена ,че в сайта на военния санаториум Св.Георги е посочена цена от 5 до 10 лв .Това ми звучи много невероятно.Някои може ли да даде информация? newsm78  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте Simple Smile
И мен ме интересуват цените в санаториума в Поморие Simple Smile
и ако може някои да ми обясни трябва ли да имам направление или може ей така да отида на процедури Simple Smile
при мен нещата са така че имам къде да спя в Поморие и се чудя дали мога да съчетая почивката с процедурите  newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 492
Kata kata можеш спокойно да отседнеш другаде.Аз понеже съм от Бургас ще пътувам.Първо минаваш преглед за да ти назначат процедури и ти казват в колко часа и така.Една процедура е 10 лв./поне моите са толкова/.Докторът ми каза ,че по-малко от 10 е безсмислено да се правят,оптималният брой бил 12.

Общи условия

Активация на акаунт