ясла роза - варна

  • 20 103
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Благодаря за отзивите,честно казано много се успокоявам като виждам че сте доволни!

# 76
  • Мнения: 2 100
Моето дете не е ходило там. Само ще споделя, че когато ние кандидатствахме за ясла (миналата година), Роза ни беше едно от желанията. Тогава говорих с няколко майки, които бяха много доволни от персонала, отношението и всичко.  Peace

# 77
  • Мнения: 136
Яслата е страхотна, персоналът е невероятен. Толкова съм доволна, че нямам думи. Гледат децата си като свои. Моето дете е в трата група, където госпожите са Йорданова и Вороневска, възрастни жени. Никога детето ми не е било изцапано или напикано. Винаги се е хранило и много ме подразни мнението по - горе, че щом е чистичко, значи не е яло. Напротив! За ДЯ "Роза" подобно правило не съществува. Детето ми понапълня откакто е там. Дори когато не им харесва храната или не искат да я ядат по някаква причина, жените намират какво да им дадат. Чувала съм ги да казват : "Как ще ги оставим гладни децата!"Детето ми е щастливо и не спира да повтаря колко обича всички учителки и лелки. Просто не знам как ще се разделим.
Мога да пиша много и все ще е хубаво. Започвам от директорката, госпожа Димова. Това е един много разбран и добър човек, който ще Ви обясни каквото Ви интересува, ще Ви изслуша и ще Ви бъде винаги от полза. Работи много спокойно, няма междуличностни проблеми в яслата, персоналът се чувства сигурен и спокоен. Повярвайте ми, това има значение. Доколкото знам всички учителки са на ниво, но естествено мога повече да говора за "нашите". Детето ми е много чувствително и емоционално. Палаво е. Имах много опасения относно това дали ще свикне на яслата, но съм удивена. Когато постъпихме малката плачеше и адаптацията отне доста време. Може би повече от месец я вземах след 1-2 часа. Госпожите ми обясниха, че е много важно детето да не е нещастно. Не само да не плаче, защото има деца, които не плачат, но също изживяват момента на раздялата, а да е спокойно. Защото, ако е нещастно, много лесно се разболява, понеже му пада имунитета. Да Ви кажа, до този момент не се бях замислила за това. Освен това научиха дъщеря ми да спи на обяд. Държат и ръчичката и и пеят песнички. Това отново ме удиви. Милват я, защото тя има нужда да бъде гушкана. А за 31.05.2010г. когато им беше прощалното тържество какво тържество направиха, очарована съм. Само си помислете, толкова малки дечица как се учат да пеят и рецитират. Дори имаше сценка. Наистина, искам да Ви кажа, че сте попаднали на страхотна ясла. Децата Ви ще бъдат щастливи там и няма да искат да си тръгват. Пожелавам на всички да са толкова доволни колкото мен и целият персонал да е жив и здрав и да продължава да гледа децата с такова себеотдаване и любов!!!

# 78
  • Мнения: 398
Мен пък ме подразни това,че още има майки на които децата им нямат никакъв режим.
Не може детето да го учат на яслата да спи наобед.
За обгрижването ,страхотни са,но децата ви преди всичко трябва да имат придобити навици.
Най-напред дете на 2-години вече може доста лесно да премине на пликчета,но мързела и удобството на майките ги кара да си ги пускат на ясла,там да ги научат.
Относно това,че ако не обичат нещо от храната им предлагат друго,това е практика с обратен ефект,когато детето знае,че като не яде нещо ще получи друго ,дали го стимулира на опита първото.
Относно 3-та група по нашето време я наричаха казармата,от тази група дори спряха едно дете,защото много плачело.
Но като цяло персонала е хубав,за директорката може да се понапишат и други коментари.
Успех на малчуганите и техните родители,по-малко сълзи ,по -щастливи деца и родители.

# 79
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Ние днес ходихме и уточнихме датата,на която ще тръгва синът ми.
Той си спи на обяд,но много ме притеснява това,че все още яде пасирана храната.Много хора се учудват като им казвам,но като не е пасирана плюе и се гнуси,пробвала съм цял ден да го държа гладен-е не ще и не ще.Но да не сменям темата.
Иначе и на мен директорката ми изглежда много разбрана и приятна жена,за каквото я попитах всичко ми обясни с усмивка!

# 80
  • Мнения: 398
сигурна съм,че ще сте доволни в която и група да се паднете.
С усмивка,няма как отсреща да не се усмихнат.
Успех.

# 81
  • Мнения: 136
Мен пък ме подразни това,че още има майки на които децата им нямат никакъв режим.
Не може детето да го учат на яслата да спи наобед.
За обгрижването ,страхотни са,но децата ви преди всичко трябва да имат придобити навици.
Най-напред дете на 2-години вече може доста лесно да премине на пликчета,но мързела и удобството на майките ги кара да си ги пускат на ясла,там да ги научат.
Относно това,че ако не обичат нещо от храната им предлагат друго,това е практика с обратен ефект,когато детето знае,че като не яде нещо ще получи друго ,дали го стимулира на опита първото.
Относно 3-та група по нашето време я наричаха казармата,от тази група дори спряха едно дете,защото много плачело.
Но като цяло персонала е хубав,за директорката може да се понапишат и други коментари.
Успех на малчуганите и техните родители,по-малко сълзи ,по -щастливи деца и родители.
Много съжалявам, обаче негативизма ти не ми допада!!! Първо - детето ми си спеше в къщи на обяд, просто явно си изживя самото тръгване на ясла и отказваше да спи там докато не го успокоиха, което не стана за един или два дни. Второ -  моето дете специално не е било с памперс, а и не знам дали ти е известно, но има дечица на по 10 месеца. Не мисля, че биха могли да бъдат без памперс. Трето - говориш в трето лице. Кои са тези дето са наричали групата "казарма"? Явно преки впечатления нямаш. Защото, аз казармено поведение там не съм видяла. Относно предлагането на алтернативна храна ми се струва, че твоето дете е като в казарма, но в собствения си дом. Мислиш ли, че при загоряло мляко с гриз например, е необходимо децата да го ядат. Аз лично смятам, че е по-добре да предложат алтернатива. И най - важното, всичко това са подробности. Детето ми е щастливо там, в тази група "казармата" както я наричаш. И това е достатъчно основание за мен, неговата майка да съм доволна и щастлива. А и честно казано, чудя се как ти прави удоволствие да пишеш такива неща, вместо да вдъхнеш малко кураж и спокойствие на хората, чиито деца тепърва постъпват там. А и освен това - на обяд не се пише слято.

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте.Аз съм много доволна от 3гр.Големият ми син беше в тази група(с друг персонал),а сега и  малкият ми син е в тази група.Много съм доволна от г-жа Йорданова и г-жа Вороневска,също така от леля Жени и леля Доби.СТРАХОТНИ са,имат много добър подход към децата.Научиха  ги на много стихчета и песнички.Синът ми е много радостен не иска да си тръгва от яслата.Септември ще сме на градина и не знам как ще се разделим със яслата.Много съм доволна от г-жите и лелките в 3гр.грижат се за децата катон за свой.

# 83
  • Мнения: 2
Ние сме били в 4-та група,супер са.
Това,че си вземаш чистичко детето означава,че почти нищо не е яло.
Адаптацията зависи изцяло от детето,моята рева като магаре цели три месеца,беше олимпийски шампион на градината,но накрая като ни изписваха толкова беше привързана и още като си говорим за яслата все се осмихва и повтаря имената на госпожите.

От какво разбирате, че не е яло?
- От това, че е чисто????
 А може би са Ви го хранили лелите, защото Вие не сте го научили на това....и са успели да ви го върнат чисто и спретнато...
А всъщност, в коментара Ви не стана ясно, за градина ли пишете или за яслата?

# 84
  • Мнения: 319
Здравейте.Аз съм много доволна от 3гр.Големият ми син беше в тази група(с друг персонал),а сега и  малкият ми син е в тази група.Много съм доволна от г-жа Йорданова и г-жа Вороневска,също така от леля Жени и леля Доби.СТРАХОТНИ са,имат много добър подход към децата.Научиха  ги на много стихчета и песнички.Синът ми е много радостен не иска да си тръгва от яслата.Септември ще сме на градина и не знам как ще се разделим със яслата.Много съм доволна от г-жите и лелките в 3гр.грижат се за децата катон за свой.


Здравейте!

Пише ви майка на дете, което до 31.05.2010 г. посещаваше Пета група в ДЯ Роза. Мога да заявя с  ръка на сърцето, че за тази една година, в която детето ми посещаваше детското заведение аз бях абсолютно спокойна на работното си място. Сестрите там са толкова грижовни, мили и слънчеви жени, моето дете ги обикна и винаги е говорел с любов за сестра Панева и Мехмедова, които го милваха по главичката докато заспи и се успокои, прегръщаха го и целуваха, хранеха го до края, не защото не може а защото не иска, предлагаха му допълнително тогава когато храната му се услаждаше и не му стигаше и успяха да го накарат да заобича яслата.
Безкрайно съм благодарна на персонала, пожелавам на всички родители и деца хубави моменти и много усмивки и безпроблемна адаптация!  bouquet

# 85
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Ние вече от нкл дни сме на ясла-в 4-та група.Засега синът ми ходи с желание,първите ми впечатления като цяло са много добри!

# 86
  • Мнения: 73
moqta da6teri4ka hodi v qslata ot 1 god. i 5 mes., i e v 2-ra grypa.Mnogo i haresva,kazva,4e gospojite sa i priqtelki,znae mn pesni i az li4no sam mn dovolna.Otna4alo bqh malko skepti4na kam personala,no predpolagam za vsqka maika e bilo taka:)Deteto mi plaka parvata sedm. kato q ostavqh,posle sprq,makar 4e vidimo be6e ne6tastna do kam vtoriq mesec.Sled tova svikna s obstanovkata,decata i personala ,i be6e mn 6tastliva,4e otiva da si igrae s decata.A sega kakto mi kazva tq,jiveela vav vtora grypa Grinning

# 87
  • London
  • Мнения: 612
Мен пък ме подразни това,че още има майки на които децата им нямат никакъв режим.
Не може детето да го учат на яслата да спи наобед.
За обгрижването ,страхотни са,но децата ви преди всичко трябва да имат придобити навици.
Къде пък пише че всички деца трябва да спят слетобед? Моите блинаци имат страхотен режим и спят от 10 до 12.30. Стават с утрин в 6.30. Всяко дете е индивидуално и нагласянето на режим на повечко отнема време. Вечер заспиват сами в 8ч. На 1г и 3м са.

# 88
  • Мнения: 98
Здравейте,някакви нови мнения за тази ясла,надявам се все така да са положителни.Какво е отношение към децата,това най-много ме интересува.Ние сме кандидати и чакаме скоро да ни приемат.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Бих искала да питам ..има ли някой от 4 -та група? Случайно да имате телефона на Петкова?

Общи условия

Активация на акаунт