Кога се подстригваме.

  • 9 321
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 397
Подстригвам се когато има кой да гледа бебка и когато имам свободно време  Peace

# 76
  • Мнения: 1 259
Не съм се подстригвала от 2 месеца защото не ми е "процъфтяла",ама щом вия и едно такова косъмче тичам бързо за помощ!

# 77
  • Мнения: 3 050
НИкога не съм се съобразявала с лунният календар и подстригване на косата ми.
Аз също. Предполагам че защото я постригвам на два месеца до сега не съм виждала косата си нацъвтяла дори и малко... От 2 месеца не съм я постригвала и този път мисля да издържи повече време без стригане Simple Smile

# 78
  • на село
  • Мнения: 3 945
Винаги съм се подстригвала на месец и половина -2.
Това за луната съм го чувала, но не винаги ми е удобно, за да се съобразявам.
Ето последния път се подстригах на 19.12 / не знам как е била луната/
в скоро време пак ще ходя.

# 79
  • Мнения: 8 999
Доколкото схванах, има само 2-3 дни в месеца, които са  подходящи за подстригване. Представям си, ако всички се съобразяваха с този така подробен и полезен наръчник, какво стълпотворение щеше да се образува пред фризьорските салони.
Аз се подстригвам 2-3 пъти годишно, когато реша, че вече е крайно необходимо и наложително. В останалите дни си свиркам и увеличавам имотите си.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 672
Подстригвам се когато реше, че е време. Гледам да е в месеца веднъж, но не се получава понякога  Blush

# 81
  • Мнения: X
мисля да дочакам март

# 82
  • Мнения: 4 406
подстригвам се , когато видя, че косата ми е почнала да цъфти  Embarassed ужас просто.

# 83
  • Мнения: 3 405
Вълк, през февруари кои дни носят късмет и пари?

# 84
  • Мнения: 4 585
21-и лунен ден – желателно е да се подстрижете- ще привлечете красота и благополучие.

Ако това имаш предвид пари, на 26-ти след обяд. Защо ти са пари?

# 85
  • Мнения: 3 405
Искам да отида с каратиста на състезанието в Италия.

# 86
  • Мнения: 3 782
Това ми звучи много сложно. Подстригвам се когато видя,че косата ми е нацъфтяла и когато фазата на луната е растяща.

# 87
  • Мнения: 2 631
21-и лунен ден – желателно е да се подстрижете- ще привлечете красота и благополучие.

Ако това имаш предвид пари, на 26-ти след обяд. Защо ти са пари?

И аз ще си запазвам час за фризьор на 21.02., но не покрай твоята статия, а от статия, която прочетох покрай темата ти Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 732
Въпросче.Защо са дадени датите да 29 то число?А 30 и31?
Аз се постригах вчера на 30 и реших да погледна за 30 какво пише но  уви

# 89
  • Мнения: 2 631
Въпросче.Защо са дадени датите да 29 то число?А 30 и31?
Аз се постригах вчера на 30 и реших да погледна за 30 какво пише но  уви

30 и 31 са с намисляне на желания  Joy

Общи условия

Активация на акаунт