късане на диплом. отношения със свекърите

  • 4 307
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
За напълно скъсване на отношенията не мога да дам съвет, но ако живеете отделно и просто не комуникирате често се получава много добре. Ти забравяш, или се правиш, че не помниш, те - също!

# 16
  • Мнения: 533
Отрови ги с гъби. Sick

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahaha Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 393
  Така без да споделиш,не е интересно-дай малко повече информация? Какво и как са доказали?Един път или много?Ти какво си направила? А съпруга ти?....
  Иначе ,аз съм за гъбите-по-евтино е Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Преди 2 години изпуших и прекъснах връзка със свекървата. Сега съм си много добре без нея. Мъжа ми не му пука и също не потдържа връзка с нея. Ако живеете отделно и мъжа ти не е мамино синченце, няма причина да търпиш.

# 20
Делят ни около 400 км, не се виждаме често, но те се обаждат всеки ден на мъжа ми да се информират как вървят нещата.
Нямам намерение да ги лишавам от срещи със сина им и с внуците, ако имат такова желание, но просто това ще става без мое участие. Както казах те явно дадоха да се разбере, че наша единствена цел е да съсипем сина им и да му вземем парите. Само да отбележа, че нямаме проблеми в семейството, а те само душат да намерят такъв.

# 21
  • Мнения: 1 492
Аз го направих за около 3 години. После се кротна и от "оная гадна македонка" се превърнах в "по-добрата снаха". През тези години не съм спирала мъжа ми и детето да ходят при нея.

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Надувка,за какво скъсване питаш,като те ви звънят всеки ден за проверка.....това,че ти няма да говориш с тях едва ли би променило нещо при така изложените факти......Свекърва ти в ролята контрольор ли се вживява......,знам ли може да е професионално изкривяване ,ако е работила ,като такава.......или пък има желание да работи в градския транспорт....!?При тази контрола желанието ти е безсмислено......Не смятам,че трябва да се дават ежедневни обяснения за семейния живот между мъжа и жената......,това което става между вас си е ваша работа.....В случая съпруга ти нещо не е на мястото си,не свекърва ти......

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 10:08 от k.a.l.i.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 104
ох ooooh!
не виждам как допускаш да се дразниш от нея при положение, че ви делят 400 км...
ти си знаеш де, доста важно в случая също така е и какво е мнението на съпруга ти де

# 24
  • Мнения: 2 657
Вече много години сме в такива отношения, дипломатически. Не ги понасям, но  постоянно съм правела компромиси заради мъжа си. Само преди няколко дни обаче се случи нещо, което ме отврати до крайност. Няма да казвам какво е, само ще кажа че това прескочи границата на търпимостта ми.  Искам да прекратя всякакви взаимоотношения с тях. Искам да попитам някой правил ли го е и как се отразява това на семейството и съпруга?

ние го направихме,но докато аз бях все още търпелива,моят мъж вече не говореше с нея от месеци....търпях,търпях,но ми се изчерпа търпението Peaceдори не се и поздравяваме,тъй като тя си обръща главата на другата страна,а пък на мен ми е все едно...
как се отрази ли,ами много по-добре сме си така,уважаваме се повече и не се караме/макър че и преди рядко се случваше,защото моя мъж си я знае каква е/....живеем си мирно и кротко,без изпадане на кризи от моя страна Laughing

# 25
 Май сред Вас има и мъжки мами, замислете се как ще се чувствате след 20г. като в някой форум Ви нареждат. Всичко е въпрос на дипломация и компромиси, нито мъжа, нито жената има моралното право да ограничава връзката на партньора си с родителите му. За пример моята свекърва не ми помага за детето, откакто е родено не го е гледал никой, ама и мисля, че не ми е длъжена, но това не пречи да посрещам свекърва ми и да си говорим като приятелки, дори я защитавам пред сина и Laughing Така, че съм стигнала до извода, че много злоба е насъбрана сред младите жени, тя днес е към свекърите, утре ще е към колеги и неусетно ще мине към бъдещите Ви снахи.............

# 26
  • Мнения: 15
 Както казах те явно дадоха да се разбере, че наша единствена цел е да съсипем сина им и да му вземем парите. Само да отбележа, че нямаме проблеми в семейството, а те само душат да намерят такъв.
[/quote]
С тази реплика ме върна 20 години назад и "възкрасна" бившата ми свекърва. Та тя, скъпоценната, си отмъщаваше на моите кулинарни старания с тази реплика: "Угаждаш му, за да му затлъстее сърцето, да умре и ти да му вземеш всичко". Що рев съм изревала, ама господ си знае работата - След като го зарязах, барабар с майка му и баща му, друга им взе всичкото.

# 27
Аз лично бих почерпила мойта свекърва с цианкалий, но засега се опитвам да държа някакви дистанцирани отношения с нея, пък и съпруга ми си я знае що за стока е. Трудничка работа е това със свекървата. Колкото по-далече толкова по-добре. Викай "да" и си прави каквото си знаеш. И не се ядосвай на дърти кукундели.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
С тази реплика ме върна 20 години назад и "възкрасна" бившата ми свекърва. Та тя, скъпоценната, си отмъщаваше на моите кулинарни старания с тази реплика: "Угаждаш му, за да му затлъстее сърцето, да умре и ти да му вземеш всичко". Що рев съм изревала, ама господ си знае работата - След като го зарязах, барабар с майка му и баща му, друга им взе всичкото.

Колко познато, чувала съм го абсолютно същото. Освен това, когато купих диетична сол, каза, че искам да го отровя  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 492
Май сред Вас има и мъжки мами, замислете се как ще се чувствате след 20г. като в някой форум Ви нареждат. Всичко е въпрос на дипломация и компромиси, нито мъжа, нито жената има моралното право да ограничава връзката на партньора си с родителите му. За пример моята свекърва не ми помага за детето, откакто е родено не го е гледал никой, ама и мисля, че не ми е длъжена, но това не пречи да посрещам свекърва ми и да си говорим като приятелки, дори я защитавам пред сина и Laughing Така, че съм стигнала до извода, че много злоба е насъбрана сред младите жени, тя днес е към свекърите, утре ще е към колеги и неусетно ще мине към бъдещите Ви снахи.............
Ааа, не е точно така. Зависи си от човека. Като и потекат бисерите от устата, как да сте приятелки. Прочети това ooooh!:
С тази реплика ме върна 20 години назад и "възкрасна" бившата ми свекърва. Та тя, скъпоценната, си отмъщаваше на моите кулинарни старания с тази реплика: "Угаждаш му, за да му затлъстее сърцето, да умре и ти да му вземеш всичко". Що рев съм изревала, ама господ си знае работата - След като го зарязах, барабар с майка му и баща му, друга им взе всичкото.

Колко познато, чувала съм го абсолютно същото. Освен това, когато купих диетична сол, каза, че искам да го отровя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт