Ами ако...

  • 3 899
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903

Milk, честно ти казвам, ти си просто "EXTREME" в най-готиния смисъл на думата! coolcool 
Ако мога да се изразя като един литературен критик: "Стилът и изразните ти средства се отличават с неподправена, живоструйна оригиналност!" Hands Clap Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 023

Milk, честно ти казвам, ти си просто "EXTREME" в най-готиния смисъл на думата! coolcool 
Ако мога да се изразя като един литературен критик: "Стилът и изразните ти средства се отличават с неподправена, живоструйна оригиналност!" Hands Clap Mr. Green

давай давай, па аз щот ми е хубаво да ме аплодисментват, ше си цунем раменцата от кеф  Laughing

# 32
  • Мнения: 215
  Ами ходят двамата заедно навсякъде-вчера да търсят една къща,а днес в Гърция на пазар..без да ми казва Shocked
 
 Сигурно е обидно да не ти верват,а аз вече не знам-затова и така си пуснах темата:пък и аз вече им се разкрещах и на двамата...Сега си сипах малко винце и казах "добър вечер" на г-жа Самота пак...

Недей си втълпява излишно...просто се отпусни, а това шетане насам и натам с колежката не е нормално според мен. Не му ли е мястото при тебе след като имате бебче?  newsm78 И ако търсенето на имот и паазара в Гърция не е служебно, а то явно не е не виждам какво значение има какъв кадър е това момиче  #2gunfire

# 33
  • Мнения: 911
вече е споменато по-горе, ама и аз да вметна: абе кой ще ме залее с любов дОма, ако ей-така внезапно взема пък отскоча до някоя бизка столица "ми, на пазар, бе муцка!", без да споделя хич даже с никого, че ще напускам пределите на страната.

Хора! До границата с Гърция все има покритие на всички оператори и си е бая път, през който ако малко се сещаш, че си оставил бебе вкъщи, нормално е пък да вземеш да драснеш поне СМС (ако се опасяваш, че като се обадиш могат да те попитат "що да не дойда и аз на пазар?"..........)

не искам да я настройвам и разстройвам Юлето - добре е да се успокои и да не се трови точно сега = то ще си покаже кое какво е = ама, айде да не си говорим глупости за "свободата, Санчо, свободата..."

# 34
  • Мнения: 2 336
Щях тема да пускам ама викам тук да поспамя малко...
Не знам аз ли съм тъпичка, или пък задръстена, или консерва ама нещо не я разбирам все още тая свобода в семейството.
Та какво значи свобода? Да си хойкат един насам - друг натам? Детето се гледа на почивки от двамата или в масовия вариант само от майката. Пък таткото на свобода...

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Щях тема да пускам ама викам тук да поспамя малко...
Не знам аз ли съм тъпичка, или пък задръстена, или консерва ама нещо не я разбирам все още тая свобода в семейството.
Та какво значи свобода? Да си хойкат един насам - друг натам? Детето се гледа на почивки от двамата или в масовия вариант само от майката. Пък таткото на свобода...

или само от таткото
щото и този варинт го има и не рядко

Юле, като от личен опит ще кажа
1. не е възможно да не подозираш
2. не е възможно да не питаш и да не търсиш истината  ако попаднеш на нещо подозрително за ТЕБ самата /щото може да виждаш неподозирани за другите неща след стреса на изневярата/
ОН!
1. можеш да избереш НАЧИНА по който да говориш с човека отсреща
2. можеш да намериш начин да питаш и да се интересуваш без това да води до обида и засягане
защото
1. ако има изневяра - все тая вече какво ще направиш
2. но ако няма - може да нараниш човека отсреща ако е обидчив

успех и се опитай да не изпадаш в гнув и обиди към човека без да си говорила и да си наясно има ли причина или не...не обвинявай без да имаш основание
усепх

# 36
  • Мнения: 408
Затри се хубавата тема.
От една страна :
  Ами ходят двамата заедно навсякъде-вчера да търсят една къща,а днес в Гърция на пазар..без да ми казва Shocked
 
 Сигурно е обидно да не ти верват,а аз вече не знам-затова и така си пуснах темата:пък и аз вече им се разкрещах и на двамата...Сега си сипах малко винце и казах "добър вечер" на г-жа Самота пак...
  Плануваме със съпруга ми и бебо лятото да идем на почивка до Хърватска.
Честит празник-на виното и любовта!!! Аз също смятам да пийна 1 чашка довечера-пък татито обеща да сготви,така че сега ще миткаме по улиците,опааа-духа вятър-е,ще спимм.
juleto18 пусна бомбата и изчезна.
От друга страна :
inkel, нищо крайно не може да е оправдано. В случая: крайната ти ирония. Пиша като човек, който често си служи със сарказъм и ирония и знам, че са градивни и полезни, когато са премерени, нали?

 inkel,
понеже гледам, че женската коалиция те е насмела вече по повод реакцията ти на моя по-преден пост, та няма да те почвам и аз... Mr. Green, макар че се изкушавам... Mr. Green  Само ще подчертая, че не е лошо да се замислиш над думите на MALVINA:
Milk, честно ти казвам, ти си просто "EXTREME" в най-готиния смисъл на думата! coolcool 
Ако мога да се изразя като един литературен критик: "Стилът и изразните ти средства се отличават с неподправена, живоструйна оригиналност!" Hands Clap Mr. Green
забелязвам нещо като дискриминация.
Явно темата се изчерпа, щом като няма смисъл да се плюе по мъжете.

# 37
      Доста интересна развръзка... направо ми падна ченето newsm78.
Благодаря ти за поста, мен доста ме беше развърнувала историйката...

Общи условия

Активация на акаунт