Баща на децата ми/Партньор в живота ми

  • 4 827
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 885
Гледах всичко - гени, акъл, очи, зъби, гъз, номер на обувки, размер на портфейл...

Отговор, който ми допадна.

За един практичен Козирог като мен свекървата бе зачислена в горния списък.
Много избирах и като съм гледала, съм си отваряла очите на 30. Shocked
Избрах перфектния вариант. Шестица от тотото.

# 61
  • Мнения: 984
Избрах перфектния вариант. Шестица от тотото.

Ей, Немирнице, а лубофтъ къдека я изниза? Laughing

# 62
  • Мнения: 17 407
ИЗвод: ако съпругът ви почне да ви дразни, стискайте зъби, зарад свекървата!  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 370
Говорим си тук с една дружка...
Разговорът се върти около това, има ли естествен подбор днес и на какво се основава той.
Та - правите ли разлика между "Баща на децата ми" и "Партньор в живота ми"?

Забележка: с горното не ви питам изневерявате ли, това не ме интересува. Става въпрос - разграничавате ли двете по принцип? Когато сте избирали партньора си, кое от двете е натежало - че виждате в него добър потенциален баща, че виждате в него добър партньор или по равно?

Прекрасната му душа е тема на друг разговор. Сега говорим за физика, феромони, бащи и партньори.

Имаше ли някакво значение финансовото му състояние? (мога да пусна анкета за срамежливите) Парите са днешните феромони...
1. Да , няма да скрия, че физиката имаше ОГРОМНО значение за мене.....постфактум установих, че и умствено отговаря на това, което очаквах.
2. В началото беше с чирашка заплата, тоест, парите не са били определящ фактор. Постепенно с годините ситуацията тръгна нагоре.....непланирано, но очаквано.
3 Радвам се, че физически синът почва да прилича на него, най-вече като телосложение.

# 64
  • Мнения: 2 891
Aз първо поисках дете и чак след това се огледах за баща.

# 65
  • Мнения: 2 885
Ти пък "любов". Я стига........
Ах, ах....после защо има такива теми за "обичаните свекита"....
Защото покрай "опиянението на любовта" се забравя най-важното - какъв е по природа дявола /свекървата де/.
Ще се научите...Но ще е късно.

# 66
  • Мнения: 17 407
Е, щом гледаш на свекървата като на дявол, нямам какво д анауча от теб аз лично Grinning

# 67
  • Мнения: 3 521
Избрах перфектния вариант. Шестица от тотото.

Ей, Немирнице, а лубофтъ къдека я изниза? Laughing

Лубофта е по дефоулт. И що всички винаги правят обратна връка пари/любов не е ли допустимо да съществуват и Двете на едно място и с достатъчно оглеждане да се стигне до него? Това е все едно "блондинка ли е - тъпа е". newsm78

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 18:49 от surfline

# 68
  • Мнения: 1 992
Не съм го мислила изобщо, дали ще е добър баща, добър партньор... Нищо съзнателно нямаше в избора ми, само химия. После се оказа, че е добър партньор, това ми беше достатъчно. Не ми беше до деца, когато се срещнахме. Детето беше следващото стъпало във връзката ни, години след това.

# 69
  • Мнения: 5 940
Първо се влюбих, не мислех нито за партньор в живота, нито за баща на детето ми. После осъзнах, че няма по-добър за мен и за бъдещите ми деца.

# 70
  • Мнения: 3 447
Пари не съм гледала, нямахме пукнат лев и двамата, моята заплата стигаше колкото да пътувам, за да се видим, но бях сигурна, че той може да постигне много.
А, ей това е - гледаме за мъж с потенциал. Което пак си е гледане в портфейла, но с романтична окраска  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 589
Беше идеалният партньор и вярвах, че ще е така цял живот.
Сега е само идеалният баща, но за тази роля го ценя повече.   

# 72
  • Мнения: 4 451
Беше голяма любов, исках той да е баща на децата ми. Но не мисля, че с"розовите" си очила много съм го мислила тогава. По-скоро желанието ми бе инстинктивно.

# 73
  • София
  • Мнения: 62 595
А, стига! Я ми кажете колко са тези млади мъже, които на 25 години вече са направили пари? Освен, ако мама и татко не са им ги дали или не са от онези с вратовете? И изобщо колко са хората на тази възраст, които сами могат да издържат семейство и деца?

# 74
  • Мнения: 3 447
А, стига! Я ми кажете колко са тези млади мъже, които на 25 години вече са направили пари?
Затова казвам, че търсим мъже с потенциал да ги направят. Инвестиция в бъдещето, един вид.

Общи условия

Активация на акаунт