За планирането

  • 3 151
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, датската се доближава до немската. За гръцката не знам.

# 31
  • Мнения: 6 993
Не точно планирано. Предната вечер реших.  Понеже няколко пъти бяхме стигали до там, но аз все казвах "Не, не сега", той направо не можеше да повярва, че сега е "да". 3 пъти ме пита сигурна ли съм. На третия казах "Айде давай по-бързо, че ако пак питаш, ще кажа не"  Laughing След това бяхме 2 години и половина заедно  #Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 3 405
Бих могла да кажа, че беше планирана спонтанност.
В един августовски ден се яви и перфектния обект, в перфектното време, на перфектното място и отключи райските порти.
Да, просто бизнес.

# 33
  • Мнения: 4 733
 Замисляли ли сте се колко много влияе типа на първия мъж в живота на по-нататъшното емоционално развитие на момичето? За себе си мога да кажа, че той определено ме осакати душевно. Дълго време сляпо вярвах и се водех от това, което той ми беше набил в мозъка като правилно. може и да си е до човек, но на мен той ми повлия. Не положително.

# 34
  • Мнения: 2 161
Замисляли ли сте се колко много влияе типа на първия мъж в живота на по-нататъшното емоционално развитие на момичето? За себе си мога да кажа, че той определено ме осакати душевно. Дълго време сляпо вярвах и се водех от това, което той ми беше набил в мозъка като правилно. може и да си е до човек, но на мен той ми повлия. Не положително.
Да,така мисля и аз.Мога само да благодаря на първият мъж в живота си за всичко,на което ме научи.

# 35
  • Мнения: 4 733
Късметлийка. То при първите партньори човек нито на опит може да разчита, нито на някакви вътрешни и изградени шести чувства, просто късмет е да попаднеш на свестен партньр или да се натресеш на тапир.
 Надявам се дъщеря ми един ден да има по-голям късмет от моя.

# 36
  • Мнения: 6 167
Обмислено, планирано... да

# 37
  • Мнения: 22 431
Знаех какво искам и кога в общи линии. Когато намерих подходящ човек за това се случи.
Не мисля че чак до толкова съм планирала, но беше в рамките, които аз си поставих. )

# 38
  • Мнения: 1 418
На годините,на които съм го направила едва ли
може да се говори за планиране.Просто се случи.

# 39
  • Мнения: 516
Планирано отлагах. Не съжалявам.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 161
Не съм го планирала . Но знаех за какво отивам  у  тях.
Оказа се пълен  идиот  Close

# 41
  • Мнения: 106
ОООоооОО какви спомени ми навя с този въпрос...
Ами да....беше планувано.....човека -да......
Едно много красиво нещо стана точно 2 дни преди рожденния ми ден....Това беше най-хубавия подарък които някои ми е подарявал досега Simple Smile
Е освен дъщеря ми за 8 март Simple Smile

# 42
При мен нищо не беше планирано нищо.Нито да родя толкова млада не че съжалявам.Но съм много щастлива че имам дете и мъж до себе си.Е има някои неща който ги планирам и нищо не става така както искам. Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 948
Планирано беше, да.

# 44
  • Мнения: 2 386
Пълна импровизация, избягах от час и отидох у тях, хаха.
Той пък беше известен  Mr. Green и ..некадърен.
С две думи - голяма грешка. Бързо я поправих. Laughing


П.С. Колко Ксении има? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт