Едни косми....

  • 4 826
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 347
Ааа, то оставаше и мигли на 1 пръст под окото да вземат да ми растат Joy Не, не е мигла. Дълъг нагъл косъм е Close

хахаха, как се иzхилих zву4но, целият нет клуб сигурно ме 4у   Embarassed
И аз така, направо ме заболя корема, хахахаах Joy!
Иначе ,мисля, че знам за какво говори авторката.На мен ми е излизал един на едната буза.Ама толкова тънък и прозрачен, че беше станал два пръста, докато го забележа  Rolling Eyes (по-точно случайно го напипах).Излизал ми е два пъти май и спря.

# 16
  • Мнения: 893
на мен ми излизат два под брадичката....като ги усетя и им виждам сметката с кака пинсета Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 830
на мен ми излизат два под брадичката....като ги усетя и им виждам сметката с кака пинсета Embarassed

Ааа, под брадичката и аз имам един, като на бабите hahaha Joy И аз го скубя  с пинцета Laughing

# 18
  • Мнения: 189
Вие имате ли такива косми?Излизат на точно определено място винаги , стават едни такива дълги и са със светъл цвят (бели или едни такива като руси) та мисълта ми е ако ви излизат такива ... за какво излизат... На мен ми излиза само един на деколтето..
Нали се сещате за какво ви говоря  Laughing

Такъв си отглеждам на челото, вижда се само при определена светлина, толкова е фин.
Скубя го и се почва наново.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хехе, много забавна темичка  Laughing  И аз си имам един такъв, но точно под пъпчето, скубя го с пинсета и след време пак се появява. Но наистина е все  едно изтръгваш "злото от себе си", както беше написано по-горе  Joy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Хехе само ние ли имаме такива косми бе  smile3501

# 21
  • Мнения: 60
И аз си имам един такъв до веждата, ама е много тънък и почти бял. Забелязах че на всеки 3 месеца изниква. Аз го отскубвам, ама той нахален и пак си изниква.

# 22
  • Мнения: 1 179
Ми имам си и аз мда един дълъг, тънък, и много светъл, направо прозрачен и то на носа  rotfImao. Първият път като поникна мизерника, цял ден се чудех какво ми е това на носа  hahaha. Добре, че никне бавно, на три-четири месеца се появява.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Никой ли не знае за какво излизат  Laughing  Mr. Green не че толкова ме притеснява ама все пак ми е любопитно  Crazy  Wink  Whistling

# 24
  • Мнения: 453
И аз имам един  Party Като малка ми шиха брадата и сега от белега ми излиза един, ама го виждам само под определен ъгъл като порастне  search и тогава го "хаквам"! Ама все си мислех, че има общо с белега  ooooh!

# 25
  • Мнения: 893
И аз имам един  Party Като малка ми шиха брадата и сега от белега ми излиза един, ама го виждам само под определен ъгъл като порастне  search и тогава го "хаквам"! Ама все си мислех, че има общо с белега  ooooh!

и моите два са до белег под брадичката...бях я цепнала, ако мога така да се изразя  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 432
I аз имам пък ,не сте само вие. Един на рамото /мнооого дълъг / и един на вратлето.Никнат като гъби за една ве4ер  Shocked

# 27
  • Мнения: 3 154
Никой ли не знае за какво излизат  Laughing  Mr. Green не че толкова ме притеснява ама все пак ми е любопитно  Crazy  Wink  Whistling

Някоя висша сила иска да провери нашата наблюдателност... и упорство Mr. Green

Witchy, твойте много нахални ще дойдат Close Моя поне на няколко месеца се вясва...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Цитат на: Сънчи - Пънчи
Някоя висша сила иска да провери нашата наблюдателност... и упорство
  Joy

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 22:57 от elisaveta__

# 29
  • Мнения: 1 432
Да бе ,не съм  с еизразила правилно.И мойте на няколко месеца ,ама един ден ги няма - на сутринта 3 метра космарлак  е порастнал  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт