За епилатора

  • 3 508
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
И аз да ви попитам нещо.Ползвате ли епилатора за обезкосмяване на триъгълника и какво мислите за това

# 1
  • Мнения: 554
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 555
Тази тема какво общо има с този подфорум?

# 3
  • Мнения: 1 371
Тази тема какво общо има с този подфорум?

Момичето се е объркало, де. Ще му преместят темата.


И аз да ви попитам нещо.Ползвате ли епилатора за обезкосмяване на триъгълника и какво мислите за това

Аз веднъж, ама само веднъж преди време си ги махнах с епилатора под мишниците. Там имам изключително малко и изтърпях. Боелше, смъдеше, но изтърпях. На следващия ден не можах да си прилепя ръцете до тялото. Кожичката там е много мека и нежна - та от дърпането на епилатора (аз само си мислех, че не ми дърпа кожичката) всичко ми се беше разранило и станало на една рана. А уж хубав епилатор......Та мисълта ми, че кожата при триъгълника е също толкова чувствителна и да не се окажеш разочарована при подобен акт. Даже незнам как ще издържиш зоната отдолу, около срамните устни Shocked. А и процеса е по-бавен отколкото при козметик, повярвай ми.

# 4
  • Мнения: 655
Аз преди го използвах, но след първата ми бременност ходя на козметик да ми ги маха.

# 5
  • Мнения: 10
С епилатора под мишниците от 7-8 години, вече почти няма косъмчета. На триъгълника - от 2 години, обаче май само през лятото си го причинявам. Боли силно само първите няколко пъти. На козметик не съм ходила и не мога да сравнявам, но с епилатора ефектът е доста по-добър отколкото с бръснача.

# 6
  • Мнения: 1 483
Оф,мен много ме е шубе да се епилирам подмишниците.За триъгълника-веднъж пробвах,ама май повече няма да се повтори Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 000
Не, щото боли  Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing
Peace

# 9
  • Мнения: 188
Не смея да се подложа на това - краката ми стигат

# 10
  • Мнения: 1 080
Правила съм го 2-3 пъти.
Какво мисля ли?!? - мисля че боли ужасно

# 11
  • Мнения: 4 621
Да, ползвам го. В началото е доста болезнено, но се свиква, а й окосмяването понамалява и се маха лесно Peace

# 12
  • Мнения: 770
Да, ползвам го. В началото е доста болезнено, но се свиква, а й окосмяването понамалява и се маха лесно Peace

 Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Имам 2 познати които се обезкосмяват цялостно с него  Shocked . Аз не мога  Rolling Eyes, не издържам на болката  Blush

# 14
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не, много ме боли.

# 15
  • Мнения: 3 929
Не, не мога да понеса болката.

# 16
  • Мнения: 64
От 10-тина години го ползвам за цялото тяло, и съм много доволна. Болката е съвсем търпима, особенно имайки в предвид че го правя на около 20-30 дни. Въпрос на навик според мен.

# 17
  • Мнения: 11 009
От 10-тина години го ползвам за цялото тяло, и съм много доволна. Болката е съвсем търпима, особенно имайки в предвид че го правя на около 20-30 дни. Въпрос на навик според мен.

Цитирам, за да не пиша същото Peace Болезнено е само първите 2-3 пъти, после усещането е съвсем поносимо.

# 18
  • Мнения: 403
Ползвам го от доста времи и явно вече съм свикнала.Аз съм ЗА  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 67
Ползвам го за подмишниците и краката ,за триъгълника ходя на козметик.Много по безболезнено и бързо става.

# 20
  • Мнения: 8 999
Да, ползвам го, но само за космите отстрани на триъгълника.

# 21
  • Мнения: 13
Благодаря ви за отговорите и съжелявам че съм пообъркала малко но...Но по темата аз също все още не мога да издържа на болката,но за мишниците няма проблем-свикнах му,а и космите там започнаха да намаляват

# 22
  • Мнения: 728
Аз съм го ползвала за тази цел няколко пъти, болката е по-малка от колкото под мишниците, но ми отнема много време. Ааа и след първия път мже да ходиш малко... сещаш се Mr. Green. Но после по малко боли

# 23
  • Мнения: 58
Ползвам го без проблем!Вярно че първите пъти ужасно боли,но го правя вече от две години(на триъгълника) и вече болката е поносима!Опитах веднъж с кола маска при козметик и не искам да се сещам!първо неочаквах толкова силна болка и второ след това не можех да сложа нищо върху себе си  цял ден а три дни ходих със кръвонасядания!И не мисля че затова е виновна козметичката!Познавам я отдавна и много мои приятелки ходят при нея без проблем!Въпрос на избор за мен епилатора е по бърз,по-удобен и по-малко болезнен начин,а и по ефтин!Само незнам какво ще правя като ми порасне толкова корема ,че няма да мога да се достигам Rolling Eyes

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 44 135
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing
ooooh! къщата работа...всъщност даже съжалявам че го купих....

# 26
И аз ползвам но само на краката.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Има по-нови модели със специални приставки за бикини зоната, но не знам с тях как е. Моят е по-стар модел и ужасно болеше като опитах да си обезкосмя триъгълника с него.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 135
и с тях боли ужасно...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не е чак болка за умиране,но е по лесно на козметик ... А предвид състоянието ми в момента такива сложни Йога упражнения не са ми по силите  Joy Joy

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Пробвала съм няколко пъти, но доста ме болеше и се отказах. Иначе доста мои познати се обезкосмяват цялостно с него и са доволни. Може би е въпрос на навик, но и на доста здрави нерви  Mr. Green. От близо година ходя на козметик и определено съм много по-доволна, а и не боли толкова  Peace

# 31
  • Мнения: 417
И с представки и без все боли.Един път пробвах под мишниците,но втори път няма да стане. NaughtyПо принцип си епилирам краката и ръцете.Не знам,но мен много ме е срам да отида на козметик за кола маска на триъгълника. EmbarassedДали съм единствената. Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 44 135
не си единствена.... Blush
мене лично там и с пинсетка 1 косъм да си откъсна ме боли ужасно, какво остава за кола маска или епилация...
а и майка ми навремето ми разказваше как с кола маска си свалила и полувината кожа там....та ме е страх и да си помисля - за сега само с бръснача....

# 33
  • Мнения: 169
Само като си г помисля и направо почвам да се потя LaughingАко търпиш  на болка може ама аз не търпя.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, ползвам го.

# 35
  • Мнения: 961
Ползвам от 10 г. вече за почти цялото тяло. Боли, но се свиква и след това дори не прави впечатление.
Ползвам за краката, подмишниците и бикини зоната отстрани. Коламаска на тригълника правих веднъж и много ме боля, ходих известно време със спукани кръвоносни съдове и докато се оправи всичко, пак бях за почисвтане. Затова там само с бръсначка.

# 36
  • Мнения: 92
Ох, много ме боли и ходя на козметик.

# 37
  • Мнения: 554
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing
ooooh! къщата работа...всъщност даже съжалявам че го купих....

 Аз си мълча, защото накарах мъжо да ми го купи и сега ако кажа, че не ми върши работа ще ме мине цялата с него  Joy Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 44 135
ааа то и аз съм така...та в къщи храбро се усмихвам, че не боли чак толкова Wink че си изврънках аз с всички екстри епилатор, щото имал незнам кви  и не знам кви приставки и с него почти не боляло...тралала...боли и още как....а и чесно казано чак толкова пък добре да става - не става...и 2 седмици не трае ефекта...абе мн съм разочарована...много по-добре е с кола маска...но ми се обриват жестоко краката и не мога да ползвам такова нещо...

# 39
  • Мнения: 279
Цитат
Да, ползвам го, но само за космите отстрани на триъгълника.
И аз така! Ама сега като съм бременна и коремчето почва да пречи и не знам.Много искам с кола маска, ама
нещо ме е страх да не би да ме боли много и да ме нарани нещо козметичката.Не ми се рискува точно сега.
А и не ми се иска да се бръсна Rolling Eyes

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 973
Епилатор ползвам само за обезкосмяване на краката, на другите места козметичката се развихря  Grinning

# 41
  • Мнения: 291
Ползвам го за подмишниците и краката ,за триъгълника ходя на козметик.Много по безболезнено и бързо става.

 smile3521

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Ползвам от години и всеки път ме боли.

# 43
  • Мнения: 12
ооо,пробвах веднъж,и няма да повторя.

# 44
  • Мнения: 318
Аз го ползвам,но само на краката,преди си почиствах и подмишниците с него ,но ми казаха,че  е вредно  Naughty

# 45
  • Мнения: 2 910
Епилатора ползвам само за краката, опитвала съм и на триъгълника и подмишниците, но много ме боли.

# 46
  • София
  • Мнения: 627
Не смея да се подложа на това - краката ми стигат

 Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 522
Ползвам го за подмишниците и краката. И за триъгълника го ползвах преди да забременея. От тогава само се бръсна. Между другото доста боли на триъгълника.


# 48
  • Мнения: 959
Правила съм го 2-3 пъти.
Какво мисля ли?!? - мисля че боли ужасно
Peace
А, уж съм от тези където издържат на болка. Tired

# 49
  • Мнения: 4 335
Ползвах го преди да забременея,но от тогава спрях,а сега още ме е страх заради операцията.Скоро мисля пак да по4на Peace

# 50
  • Мнения: 9 814
Не, предпочитам кола маска. Боли, но пък е по-ефективно.

# 51
  • Мнения: 119
Веднъж се пробвах и повече определено няма да повторя.
С епилатор си махам космите под мишниците и от време на време и на краката.
Но предпочитам да ходя на козметичка - особено за ръцете и за триъгълника.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ох, много ме боли - а го ползвам само за краката (и то прасците) и ръцете  Sick
И през ум не ми е минало да си епилирам и триъгълника или подмишниците с него. Имам приставка за подстригване и с нея си "фризирам" триъгълника. И аз съм чувала, че е опасно - може да стане някакво възпаление. Успех в борбата с космите!

# 53
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ползвам само за краката Peace

# 54
  • Мнения: 173
Използвам епилатора само за краката.На триъгълника пробвах веднъж,но се отказах,не издържах на болката.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 185
Ползвам от време на време, ама много болииииииииии!

# 56
  • Мнения: X
Напоследък го използвам само за ръцете.
Иначе съм пробвала на триъгълника, и след като установих,че става бавно,мъчително,болезнено и оставя следи, реших да ми е за първи и последен път.

# 57
  • Мнения: 1 312
ооо,пробвах веднъж,и няма да повторя.
Naughty Naughtyникога повече .Само сега като се сетя и настръхвам hahaha

# 58
  • Мнения: 272
Ползвам го за цял триъгълник  Weary

# 59
  • Мнения: 234
 Shocked Не, не съм мазохистка  Peace

# 60
  • Мнения: 3 537
Правила съм го 2-3 пъти.
Какво мисля ли?!? - мисля че боли ужасно

# 61
  • Мнения: 3 830
Ух, там много боли с епилатора. Имам чувството, че не скубе косми, а направо жива кожа.
За триъгълника използвам студена кола маска, която си размачквам и използвам сама Simple Smile

# 62
  • Варна
  • Мнения: 912
навсякъде го ползвам, като метна крака, ръце, триъгълник, мишници  Crazy

# 63
  • Мнения: 13
Първо го ползвах за краката само,после мишниците....
За триъгълника ходих на козметик,но преди две седмици пробвах епилатора и мисля,че не боли толкова.Само дето става по-бавно и растат по бързо в сравнение с коламаската

# 64
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 186
Малко в страни от темата, но кога смятате, че е необходимо да се смени епилатора, кога са се "изхабили" пинсетките. Моят го купих 2000 година, като преди го ползвах съвсем редовно, миналата година го бях поизоставила.
Дали да си купя нов?

# 65
  • Мнения: 3 459
Епилатора го ползвам единствено за мишниците  Peace

# 66
  • Мнения: 1 318
Ползвам го за цялото тяло - първия по-сериозен експеримент си направих на мишниците и после 2 дена ми смъдя ужасно. След няколко опита вече почти не ме боли, на триъгълника се обезкосмявам на козметик, но ако не ми се ходи или нямам време - с епилатора, на паузи, с прибърсване на потта от челото ooooh!

# 67
  • Мнения: 13
А бихте ли казали с какво се дезинфекцирате след епилиране на триъгълника....

# 68
  • Мнения: 3 782
Защо съм я пропуснала тази тема? Аз се епилирам карката и от скоро под мишниците, четох от някой,че космите изтънявали под мишниците, дано е така,защото аз имам чувството,че излизат повече. В началото ме болеше, но вече се търпи, за триъгълника какво да кажа, освен,че го изполвам но не съвсем в ...../не мога да се сетя за правилна дума/, пробвала съм на целия, но болеше, та сега само част от него минавам.

# 69
  • Мнения: 1 318
Дезинфекция правя с едни мокри кърпички - поне козметичката ми така ми препоръча, но сега не се сещам как се казваха.
Иначе наистина оредяват космите - при мен под мишниците вече почти изчезнаха, а ги махам с епилатор от близо година.

# 70
  • Мнения: 2 211
За триъгълникът го ползвам, само по лабиите. По - навътре ме е страх. Иначе за краката и мишниците, нямам проблем и действам с епилаторът.

# 71
  • Мнения: 577
Ползвам го за цялото тяло  Grinning!
голяма е играчка.а за болката няма нужда да споменавам!....
аз съм от срамежливите и не мога и да си представя да отида на козметичка.аз при гинеколог не искам да ходя....... Blush ooooh!

# 72
  • Мнения: 171
А бихте ли казали с какво се дезинфекцирате след епилиране на триъгълника....

Ползвай пудричка "Топоцин" след епилация и то по-обилно, антибиотична е и предотвратява появата на пъпчици. Аз съм с чувствителна кожа, ползвам епилатор за триъгълника и откакто съм с тази пудра нямам абсолютно никакви проблеми, освен лекото зачервяване, което ми изчезва за няколко часа  Peace

# 73
Аз ползвах епилатор за бикини линията и сега ефекта е ужасен-подкожни пъпки, кафяви петънца....ужас!!Не искам да го видя вече!!

# 74
  • Мнения: 1 179
За триъгълника никога не съм използвала епилатор, сега го ползвам само за ръце, преди и за крака, но сега нямам време. Преди като си гледах краката, целите в подкожни косъмчета, не мога да си представя ако това нещо е в тази зона, която е доста нежна все пак. 

# 75
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравей,преди да първите няколко пъти бори,но после болката притъпява.Спрях заради бременността но, пак ще започна Peace

# 76
и аз съм го ползвала но си мисля че от него излизат повече подкожни и смятам пак да минавам на кола

# 77
  • Мнения: 13
Вече за втори път си епилирах триъгълника и мисля,че кожата ми май потъмня newsm78 #CrazyНещо да ми кажете за това....БЛАГОДАРЯ .........в смисъл при вас така ли е или аз ли си втълпявам newsm78

# 78
  • Мнения: 164
Редовно си епилирам триъгълника.

# 79
Веднъж съм си епилирала триъгълника.Е такава болка няма newsm45,като се има предвид,че издържам на болка.В сравнение с
епилатора кола маската е направо приятна.












# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм го ползвала за триъгълника веднъж...и не смятам да повторя  Naughty

# 81
  • Мнения: 1 447
Все още не съм такава мазохистка не мога да издържа на такава болка.
Болката на краката ми е достатъчна

# 82
  • Мнения: 272
Ух, там много боли с епилатора. Имам чувството, че не скубе косми, а направо жива кожа.
За триъгълника използвам студена кола маска, която си размачквам и използвам сама Simple Smile

Аз за триъгълника използвам епилатор,но наистина много боли.Би ли обяснила как точно я използваш студената кола маска (може и на лични)

# 83
  • Мнения: 10
БОЛИИИ!!!! А и епилатора по- принцип е кофти машинка- много обръща растежа на космите. Ползвам го само в екстремни случаи, но не и на триъгълника.

Общи условия

Активация на акаунт