Бúли ли сте половинките си?

  • 4 531
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 131
Не разбирам какво му е смешното да удариш със все сили някой, дето уж го обичаш.   Направо ми се повръща.  Един си го бил просил, друга си  го спестявала години, трета била  бременна...  Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.
Ами, промени я - гласната, и гледай какво ще последва  #2gunfire.
Самият факт, че изобщо споменаваш нещо подобно, говори сам по себе си. Тук разговаряме, спорим, понякога се разгорещяваме повечко... НО! Не се обиждаме! Моля, бъди така добър и ти да не го правиш.

# 76
  • Мнения: 2 327
Мдам, а повечето от пишещите тук ако им посегне мъж и веднага ще го оставят...
То не е върпос на сила и нанесени щети, а на достойнство. Физическата саморазправа е гадна независимо от това кой на кого.
И аз тежа на половината на мъжа ми, но ако искам мога достатъчно да му навредя - ама защо? Ако го допускам за себе си, значи да го допускам и за него.

# 77
  • Мнения: 750
Никога не съм го била!И да искам няма да мога! Mr. GreenПо голям е от мен и ще ме смота набързо! Crazy
Но преди седмица го пляснах! Whistling
Как стана ли....ами бях бясна за нещо.Не на него.Два часа мълча и сумтя.Не исках никой да ме закача.
Той обаче,кажи та кажи какво ти е...ама кажи,че кажи...аз си чаткам на компа той идва и се буда да седне на дивана при мен.Бе,махни се бе човек,остави ме не ме закачай.Не,цунки искал,гушкане искал.Бе,махни се бе.Не!Ама дай да си стопля ръцете между краката ти,че ми е студено,бе туй бе онуй...Избеснях! Crazy
Казвам му,махни се че ще те плясна.Ама ка щяла съм да го плясна.Ама по коя буза съм искала?Сочи ми лявата-тази ли искаш?Сочи ми дясната-или тази?Коя предпочиташ?Казах му да се разкара,че ще му запаля бузата...той пак на главата ми виси. Twisted Evil
Пет пъти пита коя буза да даде.Казах му лявата!Ок,подаде лява буза потупа се с ръка по нея и казва''Давай!Плясни ме щом искаш''!
И аз му отвъртях един..... Mr. Green
Реакция-Замръзна!Седи е ме гледа като статуя! Joy''Ама ти наистина ме плясна?''
Е па не бе,няма те плясна.....десет пъти ти казах да се разкараш!
И после к'во....ми нищо!Аз избухнах в смях а той ми скочи с целувки от горе!
На мен ми мина бясното ама на него бузата му беше червенка! Whistling

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 23:34 от .ДЖЕЙН.

# 78
  • Мнения: 491
Абе, честно да си кажа няколко пъти ми се е искало да го шамаросам, ама хич не ми е в категорията- двуметров, 120 кг. е.
Ако ми отвърнеее...,жална ми майка (макар че е доста спокоен).

# 79
  • Мнения: 1 038
Ха,преди осем години такъв шамар му завъртях,че още го помни.Няма да казвам каква е причината,бяхме на дискотека и всичко се случи там.След като го ударих той ми изви ръката,но се стърпя да не ме удари,иначе щях да си търся физиономията по дансинга.След въпросната вечер се разделихме за около месец,беше ми протъркал  стъргалото пред вратата.
Важното е,че сега знае,че не може да се гъбарка с кака си и си знае мястото:lol:

# 80
  • Мнения: 94
Не не съм го била и едва ли някога ще го направя,мъжа ми е злато  и е добър във всяко отношение,така че....пък и съм против тов с бой да се решават проблемите,както и той. Naughty

# 81
  • Мнения: 323
Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.
ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ

# 82
Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.


Друг е въпросът дали и тя има същият късмет с теб Thinking
Бъди така добър да не даваш квалификации на напълно непознати.
А каква е квалификацията за мъже, които бият системно половинките и майките на децата си, а?

1. Всъщност с тебе нямам кавга.  Ти поне сподели, че веднага си се почувствала зле и съжаляваш, за това, което си направила.  Репликата ми беше насочена към тези "жени" със дузините ухилени емотикони, с абсурдните оправдания и без капка угризение.

2. Това че не ги познавам какво общо има с умението ми да давам квалификации?  Прочети какво са написали и виж тоталната пошлост в думите им, абсолютната липса на загриженост за чувствата и достойнството на мъжете им и ми кажи дали наистина не е достатъчно за един разумен човек да формира мнение.

3. Къде съм казал че бива мъже да бият жените си?  Бих ги нарекъл много по-лоши неща, повярвай ми!  Само че в този форум не видях нито един мъж с кеф да разправя как бил шамаросал любимата -- ама яко -- и да се смее, а пък останалите мъже да му се кефят на кретенщината, или да споделят колоритни примери доказващи тяхната.

# 83
Аз не, но срещу мен са хвърчали рачни предмети.
Включително и нож.
А...да...и един доста солиден шамар (ако така може да се нарече удара с ръка, свита в юмрук)

# 84
  • Мнения: 771
Айде стига, бе! Егати темата! А ми е посегнал, а съм му събрала багажчето и....при мама! Имам колежка на 25год., приятелят й си я бие.Тя си стои при него и даже за брак мисли! Ей, момичета, опичайте си акъла! Никоя майка не е родила чедото си, за да го бие някой!

# 85
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 690
балони, ама тя темата е за бойните момичета бе  Joy

Мартунчо, съгласна съм с това, което си написал.

# 86
  • Мнения: 771
Бре, голяма еманципация пада. Сега това ли е модата. Ц,ц,ц, ще взема мерки и аз, да не съм демоде!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 055
Голям купон в тази тема! Не съм вярвала,че толкова жени са били мъжете си, честно. Хайде, да не казвам " били", по-скоро удряли. Не съм си мислела,че мога да го ударя или той мен. Но като четох темата и го питах- как ще реагира ако ме ядоса и му ударя шамар? И той категорично заяви, че" такъв ще ми отвърти, че ще ми усуче сопола 3 пъти около врата."  Joy Joy Леле, а сме кротки хора!  Joy

# 88
  • Мнения: 1 322
Случвало се е, но добре че не е от мъжете, които си го връщат, че тогава.......

# 89
  • У дома
  • Мнения: 96
Нито половинките, нито третинките  Rolling Eyes .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт