Въпрос за L-carnitine

  • 21 786
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Цитат на: Deq

Ти кога го спря преди за забременееш или когато разбра?

Спряла съм го два ,три дни преди да забременея(чиста случайност) Simple Smile !

# 16
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Hrisi Lazarova
Цитат на: Deq

Ти кога го спря преди за забременееш или когато разбра?

Спряла съм го два ,три дни преди да забременея(чиста случайност) Simple Smile !

Благодаря за отговора Имам още един въпрос  Embarassed Колко време го пи и какъв бе резултата? Grinning

# 17
  • Мнения: 554
Цитат на: Deq
Имам още един въпрос  Embarassed Колко време го пи и какъв бе резултата? Grinning

Една година преди да забременея усилено започнах да спортувам(Два,три пъти седмично таебо и три пъти седмично фитнес)и преди интензивните кардио-тренировки приемах л-карнитин(вече са ти писали как се пие).
Ефекта при мен беше много добър,ичистих се от мазнини и се чуствах много добре по време и след тренировките.Имах много голяма издръжливост(тичах в парка по 8 километра).
Всичко беше докато забременях Rolling Eyes !Сега ще започвам отново борбата за старите килограми Simple Smile !

# 18
  • Мнения: 4 362
Днес си вземах l-carnitin и започвам да го пия с лека диета и най вече спорт.След 10 дни ще пиша за резутата

# 19
  • Мнения: 6 243
10 дена е много малък период, за да усетиш нещо. не се навивай, че ще има резултат. Пий поне един месец. И пак зависи каква ти е обмяната, колко тренираш, колко ядеш, с какви сланини се бориш...

# 20
  • Мнения: 6 243
И аз пих фат бърнъра на Мусаши с ацетил Л карнитин, но пак ви казвам, по-гадно нещо нЕма. Купете си карнитин на хапове, това Мусаши може да те откаже от карнитина. Аз после минах на някакви американски, забравих им името - е , по-добро беше. А, да - и се пие и в дните без тренировка, в по-малка доза. Абе най-добре си питайте инстукторите по залите, те ще ви направят най-добре схевата, отколкото ние тука да сидаваме акъл, като не се знаем коя колко е мазна (сори)

# 21
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
и аз съм много доволна от L-carnitin на АДИФАРМ ,български,но наистина има много добър ефект. За 5 дни тичане и пиене на карнитин свалих към 3 кг, ама предполагам че е индивидуално

# 22
  • Мнения: 554
Цитат на: sladka hapka
10 дена е много малък период, за да усетиш нещо. не се навивай, че ще има резултат. Пий поне един месец. И пак зависи каква ти е обмяната, колко тренираш, колко ядеш, с какви сланини се бориш...

Абсолютно съм съгласна!
Чудеса за кратък период не очаквай!

# 23
  • Мнения: 4 362
Да съгласна съм че е кратък периода но съм се въоражила със търпение и до края на месеца трябва да имам резултати.А иначе това за сваляне не е много 6-7 килограма но аз искам и да се стегна.

# 24
  • Мнения: 4 176
Онзи ден по ТВ-то попаднах на една реклама на Л-Каротин . Дали е същия продукт? Интересното е че не споменаха спорт преди употреба ,а и шишенцето изглеждаше съвсем различно.
Хмммм ама малкия така ревеше че неможах да чуя хубаво за що иде реч.

# 25
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Mamica
Онзи ден по ТВ-то попаднах на една реклама на Л-Каротин . Дали е същия продукт? Интересното е че не споменаха спорт преди употреба ,а и шишенцето изглеждаше съвсем различно.
Хмммм ама малкия така ревеше че неможах да чуя хубаво за що иде реч.

Ами не знам моят L-carnitin e на капсулки тоест не е в шишенце.Аз най накрая се реших понеже моя позната след раждането беше доста напълняла и със него свали килограми,но тя май не е спортувала,понеже беше доста отпусната,ами само ги е пила,а аз два дни тук вали много и неможах да тичам пих ги,но си правех упражнения вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт