44 теми за раздумка в Америка

  • 15 800
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 393
...комбинацията от Брейди-чар и Харвард дегрий е неустоима  hahaha


Ама не, аз наистина не схващам нищо тази вечер, нищо че бирите ми са пряко сили едва две досега. Да не искаш да кажеш, че Том Брейди има Харвард дигрий?  Shocked

Така или иначе, аз не мога да разбера какво толкова му намира  Жизел. Сладко момче, ама след каризмата на Лио ДиКаприо този ми изглежда бла, ама бла. Пумпал, я ме бекни ъп, моля.

Аз гледам още от 5, но нищо не виждам (щото не искам), хем и гости даже имахме. Аз обаче наблегнах на готвене и после на ядене (и пиене), Том Пети го видях де, изкефи ме, както и някои от рекламите. Самата игра- не ми идва отвътре, отдавна се отказах да се напъвам да проявявам интерес или да я разбирам.

Тина, и кво- гледаш Супербол и тръскаш цигарето ... с чайче ли? Е ха наздраве! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 254
Тина, и кво- гледаш Супербол и тръскаш цигарето ... с чайче ли? Е ха наздраве! Simple Smile
Даааарлин',чети ме,чети ме....не гледам супербол,не вдявам аз...никой спорт не ме е грабнал мен...слушам мъжа ми,и се правя на разбирачка Mr. Green
 Не се размотавайте тук с празни приказки,а бегом-марш! до най близкото 3Д кино!U2 3D е събитието на годината!Вервайте ми!

# 77
  • Мнения: 940

Така или иначе, аз не мога да разбера какво толкова му намира  Жизел. Сладко момче, ама след каризмата на Лио ДиКаприо този ми изглежда бла, ама бла. Пумпал, я ме бекни ъп, моля.

 
Незнам за Пумпал ама аз те беквам ъп....с голямо Б smile3521

 

# 78
  • Мнения: 1 393

 Не се размотавайте тук с празни приказки,а бегом-марш! до най близкото 3Д кино!U2 3D е събитието на годината!Вервайте ми!

 Ее, наистина ли? Супер! Черпя те един голям чай с лимон за хубавата новина.

И както стана дума за музика- вие какво мислите за Amy Winehouse? Някой тук харесва ли я? Аз наскоро открих топлата вода, знаех как изглежда от тук и там и че е от ЮКей, но ми изглеждаше гротескно и направо грозно. Докато не я чух. Е няма такъв глас и стил!!! Отдавна не ме е кефила музика толкова много, извънземен стил има тази жена и въобще вече не ме интересува дали е странна и нелицеприятна, за мен музиката и е гениална!
Ето поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=aygAu1x2uQo

Вики,  Hug Аз към Пумпал се обръщам, защото тя мръсницата е имала  честта на живо да се убеди на Лио в чара.  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 254
Аз пък,първо я чух,по радиото.Рихаб,естествено...предтавях си я да е много,много черна...а като я ютюбнах,какво излезе-чак приятна...има джу в кръвта си,това ме изненада мен:)

# 80
  • Мнения: 1 147
Зора, дори не смей да намекваш, че зъбите почват на 2 мес  Shocked Как ще си довърша одисеята за раждането за толкова време  newsm78

Сори, бейби!  Laughing

Абе, аз се надявам да е нещо моментно. Ама от два дни, вечер реве като от колики. Може и да е от друго, знам ли. Отдавна не се беше драла така, и ме притесни. Баща й пък направо удари тавана, гледа ме сякаш аз лично съм виновна за това, че детето го боли. Изплискахме легените, няма спор, ама дано мине бързо.

Пумпал, от момента, в който минахме от течна на суха формула, се започнаха нашите драми. Затова се чудех има ли вероятност, макар, че и на мен ми се струва нереално. Александра си лапа ръцете, гледа ги учудено и ръкомаха като регулировчик. Да е жива и здрава.

МисисДжи, Amy Winehouse наистина има невероятен глас.
Нови снимки на София няма ли?! Откога чакаме.

Иве, сори за резултата от Супербоула Hug


 

# 81
  • Мнения: 810
МисГ, взела си ми думите от устата...няколко пъти, както следва:

1. и АЗ отдавна не се бях кефила така на изпълнител/музика. Като я чух направо ми падна сърцето в гащите  Mr. Green ГОЛЯМ фен съм на Amy Winehouse

2. Ц ц ц....няма по-Убав от Лео  kiss Жизел много изпусна! Аз съм миропомазана да съм говорила с него  Laughing

3. И по бира и хапване сме се разбрали с теб. Трябваше заедно да го "гледаме" тоз супербол. Айде наздраве, от мойта поне не мога да се напия, само коремче правя  Naughty


Зори, аз такива бащи най-ги обичам и нашия си мисли, че знае повече от мен понякога. Като я правиш сухата формула разбърквай я малко по-рано за да се отаят малко балончетата. Да не би да гълта доста въздух, че нали стават едни супер малки мехурчета. Също аз забелязах разлика, ако я правя със топла вода - разтваря се по-добре. Топля вода в шишенце от помпата и разбърквам в него формулата. Странна работа...наистина не би трябвало да има разлика. Я мини пак на течна и после пак на суха да видиш дали има разлика...

# 82
  • Мнения: 940


Вики,  Hug Аз към Пумпал се обръщам, защото тя мръсницата е имала  честта на живо да се убеди на Лио в чара.  Simple Smile
Ееее знам бе , към Пумпалчето съм така omm по тоя повод   Wink

# 83
  • Мнения: 677
Ако се загледаш в другите бебета ще видят че всички са олигавени ... кое по-малко, кое повече.
Разликата е че когато твоето се разлигави не ти е противно да го гледаш Simple Smile
Лигавенето няма никаква връзка със никненето на зъби, просто при бебетата слюнкоотделянето е засилено, а пък те все още не знаят какъв е другият начин да се справят със слюнката и затова просто им тече през устата.
Ако обърнете внимание ще видите че слюнкоотделянето намалява след като бебето започне да се храни с твърди храни и колкото повече напредва с храненето, толкова лигавенето намалява.
Някъде четох и мнение че е свързано и с развитието на мозъка, но за съжаление нямам запазена статията, пък и това беше доста отдавна. Сигурна съм че в гугъл може да се намери доста информация, която ще обори лигавенето като единствено следствие от никнене на зъби.

По отношение смяната на течна към суха формула (от една марка) проблем може да има ако не се спазва правилното съотношение вода - сухо вещество.
Консервантите в разтворената формула са много повече, отколкото в сухата такава!

# 84
  • Мнения: 810


Вики,  Hug Аз към Пумпал се обръщам, защото тя мръсницата е имала  честта на живо да се убеди на Лио в чара.  Simple Smile
Ееее знам бе , към Пумпалчето съм така omm по тоя повод   Wink


Аз от време на време по повода ръка си целувам  Joy

Ех този Лео оспами ни темата.... Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 593
Аз за Брейди-то да се изкажа - много мой тип  smile3521

Пък Лио какво го жалите  Naughty - новата му мацка е далеч по-най от Жизелата, дето според мен поне е баят бозава и обикновена.  Peace
Виж Бриджет Мойахън много ми допада и този Брейди хубав, ама да му счупиш главата как я остави и за какво я смени  smile3555

Зора, аз пък се съмнявам да са зъби.  Thinking  Зъби на 2 м. излизат на сигурно на 3% от децата (как го изчислих, амааа   Laughing) - имат си и ревливи периоди - може пак да е growth spurt.

Индиана, и аз да кажа - Ангелина е много оформено бебче - да ти е жива и здрава! Пък ти изглеждаш супер за 4 часа напъни и секцио за черешка...

# 86
  • Мнения: 1 783
Зъбите започват от рано да никнат и късно излизат  Mr. Green. Това е положението.

Аз пък не го гледах супербол-а, забравих е го даваха  Mr. Green


Нямаме шанс за паспорт, следователно и за пътуване за Русия скоро... Само от двамата родители се подава заявлението и по обясними причини само единият родител е тук... Sad Някой с връзки в РПУ Варна??

Индиана, на глас се разсмях с френското  Joy

Тандури -  Hug

# 87
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Леле, как съм се изложила в ефир! някой ми беше казал, че The sexiest man alive TOM BRADY имал Харвард диплома и аз толкова се впечатлих, че дори не проверих инфото, преди да го повторя... Обещавам в бъдеще да си правя домашните  Confused

Джена /и всички девойки с милите комплименти за родилката/ - и на мен ми е необяснимо туй излъчване, макар че Атти ми беше споменавала, че еуфорията след раждането е несравнима с нищо друго, та това ще да е  Mr. Green А секциото сега ми разказва играта...понеже аз не си седнах на гъза и за капак съм алергична към ибупрофен, та се лъжа с некъфф мижафф Перкосет и съм се сгънала на 3 ката...

Пумпал - да ти реКВна за кърменето  ooooh! Моята мома си пада нещо по коктейли и още в болницата си направи Блъди Мерита да текат и от двете ми цици. Та ме спаси АПНО крем - това е нещо велико, невероятно, изумително и се обаждат на застраховката ти , преди да ти го изпишат, че е 120 пари  #Crazy Проблемът е, че има страховита захапка, а откакто сме си в къщи е почнала да се изхитрява и да ме дъвче и да си играе с мен... а иначе мляко тече направо и се замислям дали да не разопаковам помпата, че ме е страх от мастити, но и от хиперлактация и преживявания като на Джена най ме е страх...  Shocked

Биз - ум не ми побира, как могат да ти създават такива затруднения...не искам да го казвам, но виж дали някой лев на ръка не може да реши проблема - не ме освиркайте дружно сега! - знаем си с братушките табиетите!

Иначе и наш тати знае повече от мен и за кърмене и за всичко  Thinking Но страшно ми помага, когато не ме поучава  Crazy

# 88
  • Мнения: 1 800
Аз за Брейди-то да се изкажа - много мой тип  smile3521

Пък Лио какво го жалите  Naughty - новата му мацка е далеч по-най от Жизелата, дето според мен поне е баят бозава и обикновена.  Peace
Виж Бриджет Мойахън много ми допада и този Брейди хубав, ама да му счупиш главата как я остави и за какво я смени  smile3555


Съвпада с моето мнение, само дето аз Лио нещо не го долюбвам ( не мъ изхвърляйте моля въ Praynig), ама може на живо да е по- убав Thinking.


Мразя Супербол-а и NYG Crossing Arms На тях целия им мач беше да осакатят Брейди. Гадове....иначе пък добър тъчдаун направиха, а аз без малко харт-атак да получа...

Зора, нормалко е да се слюнчат на тази възраст. Ай Джей от 3 до 6 месеца го правеше, целите юмручета навираше в устата, но не плачеше.
Не би трябвало да има значение за формулата- аз съм купувала и течна, и на прах...отделно 4 бранда сменихме...
Скоро да се оправи Шутла Heart Eyes

Индиана, аз пък мислех, че Харвард го спомена с Брейди, заради това, че са все в Бостън Laughing

Оф, отивам още малко да пострадам за Патриотите и ще пиша пак....

# 89
  • Мнения: 1 783
...само дето аз Лио нещо не го долюбвам

ми туу...

Общи условия

Активация на акаунт