Монтанското човече на разходка ходи вече

  • 11 212
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 753
pеtia  а знаеш ли саит или програма с която мога да намале самата снимка.Неговоря за мб или гб,а просто да се смали
IrfanView, това е много добра програмка, с която можеш да си смаляваш снимките, а може и да ги уголемяваш и да им правиш разни други екстри, ако ти се занимава

# 17
  • Мнения: 3 314

IrfanView, това е много добра програмка, с която можеш да си смаляваш снимките, а може и да ги уголемяваш и да им правиш разни други екстри, ако ти се занимава
  а от каде може да се свали

beboran4eto  малкия е много слади4ък

# 18
Здравейте!Имаме си нова темичка а?Браво!Но мойто човече за съжаление не е добре(бебчо),милото пак е с бронхиолит и ходиме в болницата 3-пъти на ден за инхалации smile3518 аз ви казвам че направо тази зима ми разказа играта,януари пак бяхме в болницата за същото сега не е толкова сложно като първия път но все пак се  Praynig всичко да мине по скоро.

# 19
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте и честита нова темичка!
Много се извинявам, че скоро не съм писала, но от този студентски живот рядко сядам пред компютъра. Как са всички?  Hug   bouquet

# 20
  • Мнения: 196
Дани съжалявам за малкия много ...спазвай стриктно всички наредби на докторите за да се оправите бързо...направо незнам какво става с тези деца  ooooh! докторите какво казват от кокво е....настинка ..алергия....а?целувки от нас ... Kissing Heart                          А...моето бебче снощи падна от леглато аз докато се къпех уж таткото го гледал  #Crazy-туп долу ...няма му нищо но се скъса от рев - Hug мъже....

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 09:29 от bisssy

# 21
  • Мнения: 4 753
  а от каде може да се свали

от www.download.bg, там има всякакви програми но трябва да се регистрираш, а иначе мога да ти пратя инсталационния файл и по мейла

# 22
  • Мнения: 1
Е днес времето е направо супер ние излизахме за съжаление трябваше да се приберем,че ме чака чистка,готвене и т.н.
(ужас) на Ради не му се прибираше но няма как.Дани бързо оздравяване Ради ми изкара 3 или 4 бронхита единия път бях ме в болница но ходихме само за инхалации те защото в тази болница е голям смрад.Много е гадно но ....    stanislav4eto -благодаря.

# 23
  • Мнения: 4 753
напрайхме сифтето на дитето   newsm44  1stroller

# 24
  • Мнения: 770
Браво stelt77, честито!
Хареса ли му на Деян разходката?

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен.Много се радвам че ви харесва темата.Сега добавих и нови банери.Дано ви харесат.Намерих много сайтове за Монтана но само тези ми харесаха.И аз благодаря на Рени за заглавието.stelt77 честита ви първа разходка.
pеtia  а знаеш ли саит или програма с която мога да намале самата снимка.Неговоря за мб или гб,а просто да се смали
Можеш да си изтеглиш Фотошоп.Със нея можеш да направиш хиляди работи.Да намали височината и ширината на снимката,да сложиш надпис на снимката и още хиляди работи.Благодарение на тази програма всички снимки които виждаме по списанията изглеждат така добре.Има много сайтове за обучение.Влез в първата страница на темата за Арт найл и там е показан лин към сайт за обучение.А сайт ето ти: http://www.imageshack.us/  вече ти можеш да си избереш колко да я намалиш като кликнеш на отметката ореди " resize image " и от страни от падащото меню си избираш размера.Дано съм ти била полезна.
А за влизането искам да ти кажа че и Ели и OffaL-ka не са с деца но това не им пречи да си общуват с нас.И да пишат от време на време.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 16:46 от pеtia

# 26
  • Мнения: 4 753
Хареса ли му на Деян разходката?
ми не разбрах, той през цялото време спа

# 27
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Е,щом е спал значи чистия въздух му е понесъл добре....
За съжаление и при мен дребния е с бронхит,с тази разлика че си имаме инхалатор и инхалациите си ги правим в къщи,а не ходим до болницата....
От вчера кашля,а сутринта си беше добре,даже ходихме до детския кът в Слънчевата и следобяд стана с температура и сега идваме от преглед с диагноза бронхит...

# 28
  • Мнения: 4 753
разходката му понесе, но чистият въздух за съжаление смърдеше на запалени кофи за боклук  newsm11

# 29
  • Мнения: 3 314
bliznacite2004  не се срамуваи  Peace  пиши

Общи условия

Активация на акаунт