Наистина АНКЕТА "Кога захранихте рожбата?"

  • 3 277
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Аз лично дадох плодошо пюре след 3 ти месец и Иван, слва на Бога, е здрав юнак

# 1
  • Мнения: 1 767
точно на 6 месеца му дадох варен ориз до тогава беше само на кърма  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Моят отговор го няма - преди 3ти месец.

# 3
  • Мнения: 78
Големият ми син започнах да захранвам след 3-ят месец с плодово пюре,в края на 4-я въведох зеленчуковото пюре и в 6-я месно.Средата на втория месец започнах да му давам по малко изцеден сок от ябълки и моркови,но това не е захранване.Сега с малкият ми син,който е на месец и половина, мисля да процедирам по същия начин защото смятам,че този начин на захранване и добър  feeding

# 4
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Когато съвременната педиатрия препоръчва и когато ми се струва най - естествено, тогава. Не гласувах, понеже гласуванията не прибавят брой мнения към профила ми. Отговорих, защото отговорът върти брояча.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Големият ми син започнах да захранвам след 3-ят месец с плодово пюре,в края на 4-я въведох зеленчуковото пюре и в 6-я месно.Средата на втория месец започнах да му давам по малко изцеден сок от ябълки и моркови,но това не е захранване.Сега с малкият ми син,който е на месец и половина, мисля да процедирам по същия начин защото смятам,че този начин на захранване и добър  feeding


Смяташ или не, сока си е захранване - всичко, различно от АМ/кърма е захранване.

Аз захраних на 5 навършени месеца.

# 6
  • Мнения: 1 900
Захрних на 4,5м.
А отностно соковете, найстина педиатрите който препоръчват даването им твърдят че не било захранвене.  Rolling Eyes ooooh!

# 7
  • Мнения: 9 973
слeд 3 мес.

# 8
  • Мнения: 80
На 3 мес. плодово пюре иначе на 2 мес. сок от ябълка и морков.Доколкото знам сега децата се захранват по късно.Аз преди 4 год. следвах стриктно инструкциите на педито.

# 9
  • Измир
  • Мнения: 644
След 6_ти месец пюре, но след 5_ти давах сок
До годинка кърмих  Peace

# 10
  • Мнения: 497
Захраних в края на 3 месец.

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Tiredзахраних късно и съжалявам Tired

# 12
  • Мнения: 1 745
Аз захраних когато навърши 5 месеца.Преди това дадох инцидентно един път сок и плодово пюре,щото се беше запекла,но не подействаха.  Hug

# 13
  • Мнения: 2 197
На 4,5 месеца. Мисля, че и беше малко рано, но след около месец си прояде купени пюрета. Не съжалявам за по-ранното захранване. Не мисля, че е загубила нещо. А кърмата ми си спря така или иначе.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Захраних Алек към края на 4 м , началото на 5 м Peace

Общи условия

Активация на акаунт