Желаещи за Скарсдейл!?!

  • 26 489
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Хайде момичета казвайте кой започна,кой отложи кой намери друга диета Grinning

На мен ми е 3-ти ден,на 6-тия сутринта ще се меря,да видим има ли резултат,че добре си хапвам салатки и плодчета,само дето с прясно мляко прегрешавам малко,дано не се отрази...Апетитът ми понамаля,не ми се яде сладко както беше през първия ден Simple Smile

Slav4e_Av4e-мисля,че калориите ти трябва да са към 800,ако тези 6кг са ти последните преди нормалното тегло.Нали тези точно се свалят най-трудно..

# 16
  • Мнения: 1 197
Момичета слабеете ли?И аз с вас,много я обичам тая диета вече съм минус 2кг.
Темата малко замря само ние ли сме?

# 17
  • Мнения: 689
Aз слабея-минус 3 съм  Grinning
И на мен много ми харесва диетата,не умирам от глад като при Японската и не се изнервям!

Хубаво е,че винаги може да се заменят продукти с други..

Сега излапах обяда на 5-тия ден и съм сита и щастлива Crazy

# 18
  • Мнения: 1 197
Water Lily smile3501 само така.Обаче не мога да разбера,защо не е една от най-предпочитаните диети(за сега сме само три).А на мен тази ми е най-на сърце  bouquet

# 19
  • Мнения: 689
Защото като видят хляб(макар и протеинов)и плодове,повечето момичета не вярват,че ще отслабнат....

Браво и на теб, nel15 !Мериш ли се всеки ден?Аз попълвам таблицата от сайта-много удобно е така  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 197
Water Lily аз имам книгата и там има таблица,там я попълвам.И ме кара да се чувствам горда от себе си

# 21
  • Мнения: 689
Ще споделиш ли колко имаш да сваляш,и колко кг и през колко дни свали на първата седмица?
И как мина диетата като я прави преди?

# 22
  • Мнения: 1 197
Ще споделиш ли колко имаш да сваляш,и колко кг и през колко дни свали на първата седмица?
И как мина диетата като я прави преди?
Преди през първата седмица свалих 5кг,ама бях много стриктна само зеленчуците ядях без месото,защото от месата само свинско и телешко са ми по сърце.Килограмите не си ги върнах докато не забременях,задържаш ги около половин година.

# 23
  • Мнения: 266
Току-що прочетох за тази диета и много ми допадна. Смятам да се включа от утре . Дано не се откажа набързо, защото съм много лакома , а пък имам да свалям над 10 кг. Успех на всички! Hug

# 24
  • Мнения: 689
nel15 -само една седмица ли я прави?!
Аз пък доста хапвам и прегрешавам с мляко и захар Embarassedчак се чудя как така тези 3кг си отидоха...

galerida -ти си като мен-лакома и с много килограми за сваляне Joy
Ами ако имаш нужните продукти-започвай,не се колебай!Диетата не е тежка,ще видиш Wink

# 25
  • Мнения: 4 155
Аз също искам да се пробвам от утре. Но не съм си купила продуктите. Дано не предам фронта сутринта.
За 2 месеца качих 14 кг след като бях на диети и искам малко да сваля, че вече става страшно.
Но междувременно забременях. Така, че и да се откажа - няма да се съдя.
Но се страхувам, че това бързо качване на килограми е опасно за здравето ми.

# 26
  • Мнения: 1 197
Water Lily не 2 седмици я правих,но втората седмица само 1кг свалив.Толкова малко свалих,защото бях вече под нормалните ми килограми 52,а съм 1.67 висока.Не се харесвам,чак толкова слаба.Тогава нямах никакви прегрешения,но сега имам-например по малко сирене в салатката Embarassed.Но гледам да съм до 900кал. на ден,защото от 60кг.нататък много трудно смъквам
Успешен и диетичен ден,момичета Hug

# 27
  • Мнения: 959
Здравейте и аз мисля да се включа , имам да свалям около 8 кг. и дано тази диета ми помогне, като има резултат пак ще пиша  Hug
Имам само едно въпросче - може ли без хляб или е задължително?

# 28
  • Мнения: 1 197
Здравейте и аз мисля да се включа , имам да свалям около 8 кг. и дано тази диета ми помогне, като има резултат пак ще пиша  Hug
Имам само едно въпросче - може ли без хляб или е задължително?
На закуска можеш да ядеш и плод или половин грейпфрут,никъде не пише,че хляба е задължителен Naughty

# 29
  • Мнения: 959
ок, благодаря значи започвам от утре - днес ще си напазарувам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт