Вижте тази моделка от каталога на BEBE

  • 2 717
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Как говорите за толерантност, все едно е с едно око... Момичето ми харесва, устните му са секси.

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Вие херпес не сте ли виждали?

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290
Вие херпес не сте ли виждали?

И на мен на това ми прилича. Но това не обяснява защо са я пляснали в каталога и то с необработена снимка.

# 18
  • Мнения: 5 622
Според мен не е херпес. Ако е нещо, то е баш толерантност(ако е дефект, то си е лицев дефект и по принцип в моделските среди не се толерират такива дефекти..). Мен не ми е секси такава устна, ама.... Иначе мацката е готина..

А основната ми версия е слаган в Мексико, при доктор експериментатор, силикон  Rolling Eyes (Ако е това, направо ме смразява мисълта(която ми е минавала, иначе) да си слагам такова нещо в устните  Confused )

# 19
  • Мнения: 17 407
НА мен ми харесва момичето. Това нещо на устната ми прилича по- скоро на келоид. МОже и да е филър някакъв, не знам. АМа херпес не е, де( според мен).

# 20
  • Мнения: 5 622
Абе, Дрен, за да е келоид, представи си каква рана/удар/операция трябва да е преживяла за да е такъв размер белега и. То хубаво да е хипертрофирал, ама все пак за да е такова огромно нещо трябва да е било бая проблем....

# 21
  • Мнения: 5 317
аз не забелязах нищо на пръв поглед,само че е голям сладур.а и мимическата бръчица около устните,но самите устни не.

# 22
  • Мнения: 17 407
 Не знам, бе, БУбе. Сугестирана съм, но гледах, гледах, наистина малко прилича на заешка устна.НЕ ми зиглежда толкова голямо, обаче май устните й са доста очертани(уголемени) с червилото УХ, много гадно тъй да коментираме,  За дефекта, де.

# 23
  • Мнения: 5 622
Ми аз първоначално не допусках, че е дефект като пусках темата. Още повече, че до сега не я бях забеязвала, че е така мацката(на втората снимка е много готина, на другите не толкова..)

незнайно защо допуснах най-напред, че е некадърно сложен силикон. Щото друг филър май няма да и направи такива бабуни.

# 24
  • Мнения: 17 407
Да, де, може и да е такова. Аз себе си имах предвид всъщност по- горе.

# 25
  • Мнения: 451
буца силикон е ама като стана дума за BEBE, отворих им сайта и имат шипинг за българия, направо съм изумена, Бубе, ти поръчвала ли си си нещо?
хах, аз сега погледнах, че са почнали и с международна доставка и пробвах с две неща - не знам дали  цената се определя спрямо надвишаването на определна сума или брой на артикулите, обаче за неща за $ 130 доставката е $ 91...брутално е

# 26
Може би точно този ефект търсят Flutter

# 27
  • Мнения: 764
Не виждам нищо грозно в устните и,най-малко пък силикон,напълно естествени са и много сладурски!Те за това са я избрали за снимка,защото има чар с тези подути устни.

# 28
  • Мнения: 757
това си е чист силикон,така се получава при силикона като се сложи по голямо количество силикон на веднъж и там се получава топче,силикона се слага на малки капки а не по този начин както при тея.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 10:37 от dani$

# 29
  • Мнения: 619
Може да има белег някъв на устната бе. newsm78
Да и аз така си мисля....
Предвид, че белезите са модерни Wink

Общи условия

Активация на акаунт