Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Бубе добре дошла отново при нас. welcome
Разкажи как мина раждането на двете малки принцески. newsm06
Добре дошла и на IVVVI.Само да те попитам нещо-Защо не се регистрираш и така да общуваме с теб?

# 76
  • Мнения: 336
Добре дошла Бубе  Hug.
Ти си майка героиня. Гордеем се с теб.
Иввви добре дошла и на теб.

# 77
  • Мнения: 53
Честито на новите мами, да са им живи и здрави слънчицата !   bouquet
Аз от 3 дена имам главобол и се чудя на какво се дължи! Има ли някоя мама с подобен проблем?
Днес трябва да се чуя с доки и евентуално утре ще се видим.
Толкова подтисната се чувствам в това време от 2 дена не съм излизала е поне съм се отдала на Интернет покупки  Laughing
От както съм вкъщи непрекъснао се вглеждам в детайли от рода на покривки, спално бельо и подобни домашни подробности , които преди това изобщо не ми правеха впечатление  Embarassed
Дано сме здрави и предстоящите ни раждания минат безпроблемно, а всичко друго ще се нареди  Simple Smile Като се появят бебоците няма да имаме време толкова да се перфекционираме.
 Hug

# 78
  • Мнения: 156
pra64o, пробай с чаша студено мляко ,после полегни и сигурно ще усетиш бебо!

# 79
  • Мнения: 156
Сори за правописа!

# 80
  • Мнения: 23
нямаме ли още новини от мозила и благоева Confused.    ох как ми тежи вече коремчетооо.бубе добре дошла чакаме да разказваш  за малките кукли Hug

# 81
  • Мнения: 171
Честито на новите мами  bouquet  bouquet  bouquet

И аз имам много неприятно течение на моменти и сърбеж Sick, обаче доки каза, че било нормално. Искам и аз да си взема глобули, обаче ме притеснява факта, че съм с разкритие макар и малко , и че всеки момент мога да родя. Това няма ли да се отрази на бебчето при раждане, в смисъл, ако се роди веднага след като съм си сложила хапчето?
Моля някой, ако знае да ми каже, че едвам го търпя това нещо, ако няма проблем ще си купя, ако ще и да е през ноща.

# 82
  • Мнения: 8 943
Момичета ,  днес имам имен ден! Пожелавам си да имам здраво бебе и леко раждане, пожелавам си също и всички вие да се радвате скоро на бебчетата за тези които не са родили ,  а на родилите ,  да се радват на слънцата си!

Черпя!


Честит Имен ден и на Балена ,  Мисля че и тя беше Светлана!

Хубава вечер!


Hug

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 185
Пак станаха много новите мами  Laughing Няма да честитя поименно да не порпусна някой. Да са ви живи и здрави малките рожби.  bouquet  bouquet  bouquet

И понеже ей сега разбрах че днес празнували Светлите и Светльовците искам да поздрвя ALINKA Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН. ЕДНА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА ФИНАЛА.



АКО ИМА И ДРУГИ СВЕТЛАНКИ И НА ТЯХ ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 21:17 от kam4o

# 84
  • Мнения: 336
Алинка мила честит празник  Hug   bouquet,

# 85
  • София
  • Мнения: 717
Хайде привет и от мен!
Честито на Денил и Славиbouquet
Стискам палци на Здравич и на останалите, които имат нужда!
Алинка и Баленка, да са ви живи и здрави имената! Много щастие и здраве!  smile3525
Прасчо, Евелинка добре те е посъветвала, отиди да ти чуят тоновете! Най-сигурно е....
От вторник през нощта Лили е грипозна и аз покрай нея се мъча да се розболея. Ей, този грип.... #Cussing out Утре съм на запис на тонове и консултация и после ще докладвам.
Лека вечер и  Hug на всички!

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 21:50 от GoldenEyeful

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Алинка и Баленка честит имен ден!  bouquet
Честит имен ден и на Пламен на Алекс 99. smile3525

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 20:24 от жаси

# 87
  • Мнения: 668
Честит имен ден на Алинка и на Баленка (Светлета) ! Много весело прекарване.


Alex99 - според мен не е реално това, което ти е казала педиатърката, че жълтеницата се предизвиквала от кърмата ти  Shocked ! Ако намериш някои от статиите в кърмаческия форум за жълтеницата ще видиш, че тя обикновено се предизвиква от разграждането на билирубина, и приемането на кърмата само подпомага изхвърлянето на излишния билирубин, и по-лекото преминаване на жълтеницата. Мисля че в някои от по-задните теми Мери беше писала по въпроса. Дано да се включи с по-компетентно мнение, и да чуем как е. Пожелавам малкото бързо да се оправи и да се слушкате у дома.  Hug

Да честитя и на всички новообебили се мами, които съм пропуснала. Честито!

# 88
  • Мнения: 419
                   

Честит Имен Ден на скъпата Алинка и Баленка! Много, много късмет и здраве сега и завинаги!

# 89
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен Peace
не съм писала много време, но нещо съм се сдухала поради много причини и за това предпочитам да съм да не развалям веселите ни темички Simple Smile
Благодаря ти Алинка за това че си избрала моето заглавие и за това че се грижиш за темичките. И НАПИШИ КАК СИ  Naughty - само ни слушаш, честитиш, редактираш....  Hug Hug Hug
И честит имен ден  на Алинка и на Баленка, както и на бебе Пламен на Алекс (на 6 февруари празнуват Огнян, Огняна, Пламен, Пламена, Светла, Светлана). Моят батко също се казва Пламен Hug Момичета пожелавам ви здраве и късмет, бъдете обичани съпруги и прекрасни майки! Hug Hug Hug
Честити рожби на всички мами, а на тези които са още 2 в 1 пожелавам късмет и кураж.
Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт