Случвало ли ви се е да кращите на бебето?

  • 5 357
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 603
За сега не ми се е случвало.

# 31
  • Мнения: 1 586


 Не си го слагай толкова на сърце, всеки си изпуска нервите.Особено, ако един мини човек пищи покрай теб постоянно.

Съгласна съм.И на мен ми се е случвало  Embarassed , естествено,че не е правилно и естествено,че няма да ни разбере но и ние сме хора,и понякога от умората и стреса ,човек си изпуска нервите.После си поплаквам,казвам си,че съм ужасна майка и си обещава ,че в бъдеще ще се владея повече.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 105
Вземи си слинг или кенгуру Wink

на 3 месечното ми бебе не ми се е случвало....но сега...мдаааа...

# 33
  • Мнения: 2 622
Когато бяха малки бебета не съм им крещяла,защото осъзнавах че така само ще ги стресна и ще ги разрева още повече Mr. GreenКато не ми издържаха нервите излизах от стаята за малко докато се успокоя.Сега обаче много им викам Embarassed

# 34
  • Мнения: 27 524
О, да, случвало ми се е. Докато се нагодим един към друг бая нерви отидоха  Crazy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 48
Случвало ми се е да повиша малко тон, но за секунди.  Но до сериозни крясъци не съм стигала, по скоро ми се е случвало да се разплача и тогава бебо започва да ме гледа странно ,и почти прекратява с неговите писъци.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 825
На малкия бебок не ми се е случвало, но големия е направо пожар и често му се карам. Не крещя, но повишавам тон.

# 37
  • Мнения: 5 940
Случвало ми се е на няколко пъти да повишавам тон след като мрънка повече от два часа непрекъснато и съм пробвала какво ли не, за да го успокоя. После се чувствам гузна и започвам да го целувам, въобще, страшен възпитател Laughing

# 38
  • Мнения: 1 674

Да  случва ми се понякога,но не крещя, а само повишавам тон/какво ли ще ме разбере бебето/И аз имам нерви все пак.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 190
Не ми се е случвало.
Обаче по-скоро ми звучи кофти това, че ти се чувстваш с толкова опънати нерви.
Не можеш ли да измислиш нещо, да се разтоварваш и разнообразяваш отвреме навреме?

# 40
  • Мнения: 83
откакто проходи много често ми се случва да и викам  smile3513ама в отговор тя ми се усмихва дяволито и язък че съм викнала
Мисля че е нормално ама не е ли още малка че да и се ядосваш и да крещиш,после когато започне да прави бели и да тичаш по цял ден след бебе тогава какво ще правиш???

# 41
  • Мнения: 814
Понякога  Tired

# 42
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Да, случвало ми се е.

# 43
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Случвало ми се е не точно да крещя, а да полудявам и едва да си сдържам нервите(по една или друга причина).Аз съм от късметлийките, който живеят в самостоятелна къща и когато се е случвало, да откача, оставях малкия в леглото му(независимо колко плаче примерно),излизах навън(от стаята) и започвах да крещя на стените отвънСлед около половин минута обикновенно ми минаваше.В друг случай го оставях на баща му и излизах да се поразходя малко и да ми мине.

# 44
  • Мнения: 78
И на мен ми се е случвало, но постепенно се научих да задържам дъха си за половин минути /или колкото може/ и после със сериозен, но тих тон да му се карам. Пък и вече започва да разбира и мисля, че крясъци не са нужни. Така или иначе и с таткото действам така  smile3515 smile3508 smile3513. Не се притесняваи, мисля че с времето ще отмине този период  smile3525

П.С.
...............излизах навън(от стаята) и започвах да крещя на стените отвън ...........

ей това е екстра вариянт  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт