клиника Щерев

  • 768 749
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: 593
би трябвало да е според развитието на бебето, моята докторка ме успокои в 34-тата, че бебето е достатъчно добре за тях  Simple Smile леко раждане iskambebche  Hug

# 3 151
  • Мнения: 433
И аз това исках да питам - знам, че при тях се ходи чак в девети месец и все пак те абсолютно никаква неонатология ли нямат? Аз не съм говорила още с лекарката ми за раждане там и да я разпитам. Все още се колебая.

# 3 152
  • София
  • Мнения: 179
Имат неонатология и специалист също имат. Така че могат да се погрижат за бебче. Знам за случай на близначета, прустояли окало два месеца при тях. Въпроса е само ако има нужда бебето от по специални грижи,тогаванасочват към токуда и майчин дом. Но все пак си говорете с лекуващите лекари.
Относно раждането, ако имам още еднш дете не бих се замислила и за миг къде да се проследявам и къде да родя. Клиниката е супер.

# 3 153
  • Мнения: 593
всичко необходимо имат. проблемът идва от времето за престой. ако се налага повече да седи недоносено детенце, или си плащате или го изпращат в държавна болница.

 Simple Smile ако случайно имам още едно дете, пак там ще отида

# 3 154
  • Мнения: 433
Да то логично, след като се израждат там и близначета. Мерси за отговорите.

# 3 155
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Въпроса е само ако има нужда бебето от по специални грижи,тогаванасочват към токуда и майчин дом.

Точно така е. Затова не приемат за раждане преди 36 седмица. Мен затова ме препратиха в МД - защото при преждевременното раждане не се знае дали ще се наложи да се правят специфични интервенции по бебето. Защото може да се наложи спешно да превозят бебето другаде, а майката да остане в Щерев, което не е много приятно за майката.
Иначе и педиатни имат, и кувьози.  Peace
Успешно раждане на всички ви!  Grinning

# 3 156
  • Мнения: 19
Здравейте,
И аз се опитвам да избера къде да си следя бременността и къде да раждам, но ми е доста трудно.
Щерев определено изглежда най-препоръчваното място, но не съм сигурна дали при една абсолютно безпроблемна бременност си струва да се дават толкова много пари...
Може ли да ми обясните освен да речен пакета за следене - 529 лв и самото раждане - 1995лв (взела съм цените от сайта), какво още трябва да се заплаща? Назад в темата четох за някакви хиляди, които съвсем ме изплашиха...
А и тази карта Кредо Престиж как всъщност може да се получи?

# 3 157
  • Мнения: 2 358
Аз и пакета за проследяване не съм плащала, всеки път си плащах отделно. След като си платиш за  раждането нищо друго не трябва да плащаш, в тази цена е включена, храна, престой, консумативи, обслужване - абе всико. Плащаш кагато ви изпишат

# 3 158
  • Млечния път
  • Мнения: 150
Картата в този случай можеш да вземеш с проследяването и се получава 100 лв отстъпка при раждането, което ще е 1895 лв с картата. При положение че цените в Надежда от този месец са аналогични, не виждам какво има да се мисли. В Щерев организацията и екипа са много по-добри както при ЖК, така и за раждане и неонатология. Поне това са моите изводи след раждането на приятелка този месец в Надежда. Аз си харесвам аг доктора и ако имам щастието пак да забременея, пак при нея ще се следя и в Щ. ще родя.

# 3 159
  • Мнения: 26
Тази цена която си посочила е за следене на бременност стандартен пакет. Аз лично ти препоръчвам оптимален.Той е най-скъпият около 730 лв. Но пък ти влиза и скириниг за Даун , 4Д и др.с пакета ще ти издадат карта Кредо Престиж и вече с нея ползваш отстъпка от 100 лв ако решиш да раждаш в Щерев. Аз миналата седмца бях на отворени врати в Щерев. Доколкото разбрах започват ремонт на старата сграда в която се намира и родилното. Казаха че към 15.09 се надяват да приключат. Термина ми е за 21 септ. , надявам се по- раничко да успеят. Късмет и успех на всички мами ,които са решили да раждат там.   bouquet

# 3 160
  • Мнения: 433
Аз си следя там бременността като не съм взимала пакет. Пускам си задължителните изследвания на ЖК, там ходя само за преглед, който е 35лв и бях и на фетална.

Та в моя случай май няма как да взема такава карта, нали?

# 3 161
  • Мнения: 26
Аз си следя там бременността като не съм взимала пакет. Пускам си задължителните изследвания на ЖК, там ходя само за преглед, който е 35лв и бях и на фетална.

Та в моя случай май няма как да взема такава карта, нали?
Не можеш , право на такава карта имат само , които се следят по пакет или са правили процедури по инвитро и тн...(поне така казаха , когато и аз се записвах за пакет )

# 3 162
  • Мнения: 100
Тази цена която си посочила е за следене на бременност стандартен пакет. Аз лично ти препоръчвам оптимален.Той е най-скъпият около 730 лв. Но пък ти влиза и скириниг за Даун , 4Д и др.с пакета ще ти издадат карта Кредо Престиж и вече с нея ползваш отстъпка от 100 лв ако решиш да раждаш в Щерев. Аз миналата седмца бях на отворени врати в Щерев. Доколкото разбрах започват ремонт на старата сграда в която се намира и родилното. Казаха че към 15.09 се надяват да приключат. Термина ми е за 21 септ. , надявам се по- раничко да успеят. Късмет и успех на всички мами ,които са решили да раждат там.   bouquet

Преди малко прочетох на сайта им, че се окачва ремонтът да продължи три месец от август до октомври. Ти откъде знаеш, че се надяват да приключат средата на септември? И не е ли в добро състояние родилното, че ще правят ремонт? Също исках да попитам на кой лекар си се спряла? Благодаря предварително!

# 3 163
  • Мнения: 33
моя термин е октомври,т.е. ако нещо тръгна да раждам по-рано и те са в ремонт няма да ме вземат или...?  Weary

# 3 164
  • Мнения: 433
Ясно за пакета.

За ремонта - от това дето прочетох родилното ще си функционира, просто ще го разширяват и се надяват да не нанесе някакъв дискомфорт на раждащите в момента

Общи условия

Активация на акаунт