клиника Щерев

  • 768 461
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 3 420
  • Мнения: 433
Кукумицин, благодаря за отговора.

Пипи, точно това обсъждаме, а и в сайта си пише, че там не ти е нужно нищо, Отивап само с корем и лична карта. Но ако искаш някой специално да те изражда е добре поне месец преди термина да се срещнеш с него за да се запознае с бременността ти.

# 3 421
  • Мнения: 646
Здравейте момичета! И нашето време за раждане наближава, въпреки че още има време. Но понеже сме на темата какво е нужно, предполагам, че е тъп въпросът и моля за извинение, но и в описанието на сайта на болницата не срещах изрично да се споменава- осигурени ли са превръзки за родилките и подплънки за гърди, ако се налага?


Превръзки за родилки - да, подплънки за гърди - не.

# 3 422
  • Мнения: 221
Благодаря ви за отговорите, момичета. Аз съм пациент на д-р Тимева и, живот и здраве, тя ще води раждането. Аз и на отворените врати на родилното бях, ама нещо като взе да наближава започнах да се шашкам Simple Smile
 А да ви питам друго- каква е процедурата именно в Щерев при припознаване на детето от таткото, когато родителите не са в брак. Казаха ми, че отиваме при който и да е нотариус, но ... дали някой може да препоръча някой наблизо. Изобщо не ми е ясно как стават нещата Rolling Eyes

# 3 423
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте момичета,
Прословутите джапанки си носете, че се пързалят другите.
Превръзки дават, подплънки - не.
Не си носете нощници - в коридора има един гардероб - ще ви го покажат - там има нощници, халати, и други неща - може и по 2 пъти да си сменяте нощниците на ден ако се наложи. Аз раждах януари и от горещите вълни ми се налагаше по няколко пъти да си я сменям.
Зарядното за телефона си носете и сешуар.
За козметиката - аз си бях взела мостри кремове, еднократно бельо, гримче за изписването и колан за след раждане  Peace

# 3 424
  • София
  • Мнения: 182
Благодаря ви за отговорите, момичета. Аз съм пациент на д-р Тимева и, живот и здраве, тя ще води раждането. Аз и на отворените врати на родилното бях, ама нещо като взе да наближава започнах да се шашкам Simple Smile
 А да ви питам друго- каква е процедурата именно в Щерев при припознаване на детето от таткото, когато родителите не са в брак. Казаха ми, че отиваме при който и да е нотариус, но ... дали някой може да препоръча някой наблизо. Изобщо не ми е ясно как стават нещата Rolling Eyes

Ще те накарат на гърба на един документ (не помня кой) да напишеш имената на детето, твоите и ЕГН-то ти и тези на таткото с ЕГН-то му. След това преди изписването трябва мъжът ти да ходи при нотариус за припознаване на детето. Където и да отиде всички знаят за какво иде реч. ММ ходи при Н310 Ал. Чакъров. Кантората му е на бул.Патриарх Евтимий 5 . Декларацията струва между 15лв-30лв.

Успех.

# 3 425
  • София
  • Мнения: 1 752
За документа от нотариус - не е задължително да чакаш раждането. Може, и сега или когато му е удобно на мъжа ти с твоите данни да иде при нотариус да завери декларация, че припознава детето и да си я носиш с багажа. Моят замина извън страната няколко седмици преди раждането и не е имало проблем с документа, направен по този начин.

# 3 426
  • Мнения: 1 174
Братовчедка ми роди в Щерев ба 25.09.14, каза че е било лудница и са и дали бебето, чак на др ден да го види. Може ли някоя мама ( родила след това) да каже, какво е положението? Още ли са толкова заети и пренатоварени ?

# 3 427
  • Мнения: 433
А аз искам да питам за анестезиолозите - доволни ли сте? Добри ли са? От дълго време ли са там?

# 3 428
  • София
  • Мнения: 182
Николаев е уникален анестезиолог. Говори, обяснява само и само да не се притесниш. Има и една жена, но не и зная името. Тя ми беше на консултацията преди раждането. Знам, че и тя е добра. Била е на раждане на моя приятелка.

# 3 429
  • Мнения: 2 358
На раждането ми беше жената, имам спомен, че когато ме качиха на операционната маса ме успокояваше, обясни ми как да застана, изчака ме, докато бях готова, но от точно този момент са ми малко размити спомените.
Никоелаев ми дойде на визитация след раждането на следващия ден, погледна ми отоците, обясни ми с какво да се храня и с какво не, разни други неща също ми разясни. Разпита ме хубаво как съм.

Общо съм доволна от тях, доволна в смисъл че нямам оплаквания.

# 3 430
  • Мнения: 593
анестезиолозите според мен са много добри. русата жена нищо, че е младичка има много лека ръка, много е внимателна. брадатият също е добър, макар че гледа малко накриво  Joy а николаев е номер едно

# 3 431
  • Мнения: 2 697
На моето второ секцио беше точно "брадатият" - т.е. д-р Багеров, ако не се лъжа Wink Наистина е малко по-директен, но не ми направи изобщо лошо впечатление - говореше ми по време на операцията и ми беше много спокойно Peace

# 3 432
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Колко струват вливанията в Щерев, някой знае ли?

# 3 433
  • Мнения: 221
Много ви благодаря за отговорите, момичета. Сигурно ще посетим нотариус по-рано, щом е възможно.

За съжаление за вливанията не мога да дам отговор

 Hug Hug Hug

# 3 434
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Колко струват вливанията в Щерев, някой знае ли?
И сама да си отговоря Simple Smile вливанията са 50 лева и отделно препарата, чиято цена зависи от броя на ампулите. При мен бяха 30 ампули Имуновенин около 400 лева..

Общи условия

Активация на акаунт