Коя е "ВАШАТА ПЕСЕН" ?

  • 14 270
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 186
Нашата песен е Mario Winans Feat. P.Diddy-"Keep it on the low" -http://www.youtube.com/watch?v=frvg9hfJYBo  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 12:16 от Mimi_T

# 76
  • Мнения: 985
Мистик, ЧЕСТИТОООООООО!
Чудесен избор за първи танц! Ако имах подръка кавалер, бих го поканила на танц.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 144
Нашият първи танц беше на тази песен  Heart Eyes- I Finally Found Someone

# 78
  • Мнения: 985
И така- след 936 прочета, след 4 страници, след 77 отговора и с 50 гласа, ето как се очерта нашият ТОП 5.

На  1 първо място, безспорен фаворит с 12 гласа се класира песента на
Whitesnake - Is This Love

След навременната намеса на shark, класацията измени своя вид, като 2 второто място заема песента Нave you ever really loved a woman, изпълнена от Брайън Адамс. При сбора на гласовете, тя събира 11 гласа.

Нave you ever really loved a woman - Вryan Аdams
На 3 трето място, с 10 гласа се класира единственото българско участие в класацията
Огън От Любов на Силвия Кацарова и Васил Найденов

На 4 четвърто място, с 9 гласа се нарежда
Toni Braxton - Unbreak My Heart

Цели 4 песни се класират на 5 пето място с по 8 гласа. Това са фаталният номер 13

U2 - One

Guns N' Roses - November Rain

Celine Dion -Power of Love

rainbow can't let you go

Нека анкетата да приключи с изпълнението на победителите Whitesnake ! Дами канят!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 10:33 от LidiS

# 79
  • Мнения: X
Невероятна песен изпълнена от велик вокал. Напълно заслужено първо мястоtxtloves

# 80
  • София
  • Мнения: 5 781
 Hug страхотна класация се е получила
Невероятна песен изпълнена от велик вокал. Напълно заслужено първо мястоtxtloves
Peace така е

# 81
  • Мнения: 1 540

Невероятна песен изпълнена от велик вокал. Напълно заслужено първо мястоtxtloves

 Peace  Heart Eyes

Само да отбележа, че Bryan Adams, който участваше в класацията уж с две песни, всъщност участва с една - песента е една и съща  Naughty Вероятно гласувалите за едната, са гласували и за другата  Peace

# 82
  • Мнения: 985

Невероятна песен изпълнена от велик вокал. Напълно заслужено първо мястоtxtloves

 Peace  Heart Eyes

Само да отбележа, че Bryan Adams, който участваше в класацията уж с две песни, всъщност участва с една - песента е една и съща  Naughty Вероятно гласувалите за едната, са гласували и за другата  Peace

Шаркче, що не ми каза по-рано? Верно са една и съща песен...Леле че се изложих.
Искате ли да редактирам анкетата и да удължа срока на гласуване до края на месеца?

# 83
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Заслужена победа на Whitesnake-една от любимите ми песни.

# 84
  • Мнения: 1 898
Нашата песен спечели! Party Party Party
Не, няма нужда от удължаване на времето за гласуване.Просто сумирай общите гласове от 2-те места, където е гласувано за песента на Браян Адамс и пренареди класацията.

# 85
  • София
  • Мнения: 819
Ulia да почерпи  bouquet

# 86
 Barbra Streisand - „Woman in love”

# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 642
http://www.vbox7.com/play:e7ef0f6b

Винаги на първо място за мен.
 newsm78  Виждам, че съм изтървала гласуването, затова няма да си казвам за другите мои песни Wink


# 89
  • Мнения: 71
 Guns N' Roses - November Rain
имаше голям спор дали да е тази, страхотна песен, но бях малко против, защото е писана по повод развод

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт