Кърмене на 8 год. дете

  • 3 780
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
като гледах клипа-`извратено си е............` ooooh!
Съгласна bowuu

# 46
  • Мнения: 982
Не се шокирах.Знам за хора,които са били кърмени до 5-6годишни.Не бих могла да упрекна майката.

Аз съм изненадвала не един-двама,че още кърмя.Представям си само какви неща си мислят за мен.

# 47
  • Мнения: 13 850
и аз съм за дългото кърмене , но никак не ми се иска да е до първи клас. Шегуваме се за Крали Марко- наистина юнакът бозал 25 години, ама не бих искала да съм на мястото на майка му.
Ще ми се да се кърмим до две години, ама ако нашият юнак иска повече ? Лесно е да отсъждаш- това е лошо това е извратено, ама понякога си има смекчаващи вината обстоятелства. Понякога съдбата така извърта а нещата че точно това на което си казвал - никога ти се случва и не ти се струва толкова невероятно.
Мислили ли сте че ще кърмите толкова дълго? ами аз преди 10 години накърмих дъщеря си за последен път като стана на една година и всички ме смятаха за ветеран, а сега децата са кърмени до две че и до три години и започнахме да го намираме за нормално? Не казвам че кърмене на 8 години ще ми изглежда нормално но може би с времето ще ни изглежда ПО-НОРМАЛНО , отколкото ни ИЗГЛЕЖДА СЕГА
Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 2 348
Бях на 8 когато събирахме фасовете по улиците и в тоалетните на училището се опитвахме да ги пушим...

# 49
  • София
  • Мнения: 3 850
Прекалено е и не мисля, че е нормално да се кърми до такава възраст.

# 50
  • Мнения: 182
 И аз съм за дългото кърмене, ама чак пък толкова. Все пак всичко си има граници, не случайно нашите баби са поставяли нещо бодливо в пазвата си за да не суче детето тук вече говориме за дете, не за бебе до 3г. мога да го приема ама до 8г.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт