Ний Дюканството владеем и с бързи темпове слабеем - 78 тема

  • 24 156
  • 827
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 689
Е, аз тъкмо се престраших да се включа в темата ви и вие вече сте пуснали нова тема. И така... довечера последно хапвам свински пържолки и нещо нережимно и от утре съм твърдо с вас. За сега само на закуска хапвам овесени трици с мляко, но утре започвам с ударния етап. Искам поне до 60кг да сваля - има няма 7кг са ми проблем.

# 46
  • Мнения: 3 695


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК
леле колко много пишете нямам физическа възможност да ви следя Hug

# 47
  • Мнения: 6 039
записвам се в темата, днес съм крива, освен че не съм спаднала, ами пак съм 90кг. Т.е. на изходна точка. Нез съм прегрешавала, нито за миг. Спазвам правилата, дано тялото ми оцени жертвите Mr. Green

# 48
  • Мнения: 209
Malenna, не се предавай!!!!!!!!!!!!
Ще го оцени тялото ти, бъди сигурна!

 Hug

# 49
  • Мнения: 1 073
Здравейте , моми4ета и момче и от мен!
Сега ще ви допрочета, че не съм влизала от в4ера!
Исках да Ви честитя празника днес!
Живи и здрави и много влюбени! Hug
За протокола днес почвам 5 дни на П. Peace

# 50
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен!
Честит св. Валентин с пожелания да бъдете много обичани!
Аз се чувствам страхотно - от две седмици съм на този режим и резултатът е -5кг. Сутринта трябваше да се претегля 3 пъти за да повярвам. Помислих си, че на кантарът нещо не му е както трябва. Благодаря на всички за съветите и напътствията.  bouquet
По-късно ще си коригирам линийката.
С пожелания за весело изкарване на празника, много слънчево настроение и много минуси newsm51

# 51
  • Мнения: 454

Честит празник на всички влюбени и на всички , празнуващи днес имен ден!  bouquet
Да се запиша и аз в новата темичка. Реших да се претегля когато направя един месец с Дюканския режим. Усещам че ми се ветреят вече дрехите , а онзи ден за пръв път ме забелязаха , че съм се вталила  Crazy

# 52
  • Мнения: 552
Здравейте, Валентинки и Трифоновци-кой каквото празнува  Hug
Честит празник, много безгранична и безкрайна любов Ви пожелавам от все сърце  Heart Eyes
Креми, честити 8 месеца с режима   bouquet
Фенси, много е подтискащо като имаш проблеми на работа, знам какво е и искрено ти съчувства. Дано нещата се подредят възможно най-бързо  Peace
Деница, Марила, Марта и Спасиди, честит първи месец с Дюкан   bouquet
Моят очет е - вече съм 56 кг. Доволна и щастлива съм  Simple Smile


# 53
  • Мнения: 1 981
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДАМИ И ГОСПОДИН УХАПАН! КОЙ КАКВОТО ПРАЗНУВА, ДА ГО ОТПРАЗНУВА В СТРАХОТНА КОМПАНИЯ И ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ!
Споделям с вас букетът, който получих от влюбения си съпруг...

ЧЕСТИТ ПЪРВИ УСПЕШЕН МЕСЕЦ НА SPASDIDI, DENICA17, MARILA И МАРТА!   smile3501
ЧЕСТИТИ ОСЕМ МЕСЕЦА, KРЕМИ! НЕВЕРОЯТЕН РЕЗУЛТАТ СИ ПОСТИГНАЛА! БРАВО ЗА УПОРИТОСТТА!   newsm74
Fancyfingerscrossed
Славе, радвам се, че детенце е по-добре!
Вещи, благодаря за среднощното старание за нова тема, на Катето за готините снимки и на недюканката Джинджира - за заглавието! smile3525
Желая ви страхотен ден!  love001

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 12:18 от marini

# 54
  • Мнения: 397
Здравейте с днешна дата и честити празници!

Седмичният ми резултат е -1.500 кг.  Crazy С последните 0.500 кг официално преборих първите 10 кг с Дюкан. А откакто съм заотслабвала, тоталът е -17.400 кг. Чак не ми се вярва. Едва вчера, обаче, аз самата видях разликата в огледалото и... не ми се смейте, се притесних. Ами ако трета и четвърта не са ефективни върху мен? Не искам никога да ги връщам. Никога!  Sad

Честит първи месец на Спасдиди, Марила, Марта и Деница!
Честит осми месец на К_Савова!
Марини, много си добре на снимките!  Hug
Присила и Жосефин, да, аз пия пектина на таблетки. Но не всеки ден и то само в П дните.
Славе, Сънче и Деата
Деата, има дати само за Кис и Металика. С Бон Джови още преговарят. Дочух, за предварителен договор, но не са се договорили напълно. Дано стигнат до консенсус. Но не знам кой стадион ще ни побере.
Вещи, мерси за поздравчето.  Hug На ушенце ще му я пея - само да потвърди идването.
Далида, правим си десерти, кремове, кексове... Така издържаме.  Wink
Зелено човече, сутринта направих за офиса две палачинки за закуска и пилешки хапки за обяд. Справих се за 20-30 минути. Вечер ми отнема около 20 мин за подготовка и натам колкото си е нужно на съответното ястие да се пече. Ако правя десерт, отиват още 10-15 мин. Ала като се забърборим в кухнята, воже и до два часа да откараме.  Grinning
Фенси, стискам всички налични.

Фоли  Hug Мишле  Hug Кри  Hug  Кукумявка  Hug

# 55
  • Мнения: 91
Момичета искам да ви попитам нещо,на което не обръщах досега внимание,но след като прочетох в полезните съвети пост на Baci се опомних ,че и мен ме наболяват прасците,сякаш имам мускулна треска , а в момента не ги натоварвам по никакъв начин.Някоя от вас имала ли е такива болежки и с какво ги преборвате ако имате?Четох съвета на Baci  за магнерот - какво е това?Ще си взема и някакви витамини.Надявам се не съм задала някой тъп въпрос.В последните теми не се сещам да е коментирано някъде.Благодаря предварително...

А що се отнася до Бон Джови това е любимата ми група!И така като гледам май вседюканската среща ще е на концерта им ако има такъв!:)

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 12:26 от josefins

# 56
  • Мнения: 434


Весел празник и незабравими мигове!

Браво на Denica17,Marila,spasdidi,Марта! smile3501
Честито на К.Савова,чудесен резултат. newsm10
Фанси,успех и стискам палци. Peace
На всички  Hug

# 57
  • Мнения: 1 586
Здравейте всички,

Честит ви празник на влюбените - много ама много любов ви пожелавам и здраве за да й се радвате.


K.Savova Честити осем месец Дюканстване.Браво

Честито на всички с повод и без.   bouquet
Благодаря на всички за милите думи за детенце!Продължаваме с лекарствата и дано скоро да е добре!  Praynig

# 58
  • софия
  • Мнения: 3 379
Джози,(много ти е дълго та го посъкратих Mr. Green шъ прощаваш Peace)И при мен го има това с прасците от 2-3 дена и тъкмо мислех да пусна въпросче.Но не ми се схващат много често и затова гледам да не им обръщам внимание.Моля ветеранките ако имат оговор на този проблем да ни ориентират. Praynig Hug Hug Hug
Аби,когато имаш инфо за нашият човек ,казвай Praynig Тогава ще сме тънки като вейчици та по-лесно ще се събереме на стадиона. Joy
Сънче,ми то и клипчето ти слънчево като тебе. Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 12:53 от slave

# 59
  • Мнения: 3 640
Толкова много писах и накрая скапаният сървър всичко ми затри. После правих 10000..... неуспешни опита изобщо да вляза.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Затова моля за извинение, че не е поименно, но все пак, честито на всички с минусчета и на всички празнуващи!  Hug

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Много любов желая на всички и по-малко вино (и то само на третофазничките  Wink)!  Hug Heart Eyes Нека светът стане поне малко перфектен, поне днес...!  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=c69PQp-GO2w&feature=related

Общи условия

Активация на акаунт