Малък сечко вън върлува, САМОКОВче вкъщи си лудува!

  • 10 072
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
Аз ти казвах, че на всичко ще се научиш, ама ти все не вярваш!
Следва да направиш темичка и си спец по всичко! Hug

# 61
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Ели,малката гимнастичка е страхотна!С червени очила е с такъв хитър поглед,че явно нещо е намислила.
Браво и на другата Ели за придобити умения,никак не беше лесно и на мен да се науча да ги слагам картинките.Благодаря на Мими още веднъж за което!  bouquet

# 62
  • Мнения: 307
 Ели, много трябва да ми обяснявате за темичка  Embarassed Я по-добре да си пасувам.

# 63
  • Мнения: 674
Сигурна съм, че ще направиш, то не е трудно. Ти вече всичко знаеш. Само дали Митко ще те остави няколко часа на компа!? newsm78 Joy

# 64
  • Мнения: 463
Добро утро и от мен!
Да ви кажа, че със сигурност във вторник след обяд тивам на Самоко и най- вероятно ще сме там до неделя! Само дето на 20 и 23 съм на изпит и няма да можем да се видим. Така че казвайте. Ще има ли срещичка или не?

# 65
  • Мнения: 307
 Ако Митко ме остави, Мария ще ме дърпа. Единственият начин е да ги разпратя по бабите  Grinning
 За среща съм на линия.

# 66
  • Мнения: 463
Хора, компа ми се скапва и едва публикувам! Ако не се оправи до понеделник, ще намеря начин да ви пиша от някъде. Вие през това време се разберете нещо!

# 67
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ехе привет и от мен. Днес спах почети до обяд (понеже М гледа Ники). Преди малко се прибрахме пък от кафе и сега пак ми се приспа, ама нещо в наща стая няма къде да легна - на едното легло е гардероба на Ники, а на другото двамата ми мъже решиха да поспят. Май ще ходя в на брата стаята Confused
Ели видя ли, че никак не е сложно, справи се мн бързо Wink
Айде до после пак Laughing

# 68
  • Мнения: 674
Аз за срещичка съм ЗА, само казвайте кога!
Даже с рима се получи! Joy

# 69
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен.Този път ще направя всичко възможно и аз да просъствам на срещата.
Да ви се оплача, аз снощи цяла нощ съм давала караул.Мими се буди на всеки час и постояно сука и направо ме стопи.А тия дни нямам никакъв апетит и съответно кърмата ми мн намаля ,а тя като се залепи на тая цица. smile3511Направо не знам как ще я отбивам.Мислех да суче до годинката и по малко да приключваме,но май сметките ми ще излезнат криви.
Ели заслугите са изцяло на Силвето,аз само предадох неините думи. Hug

# 70
  • Мнения: 463
Оправи ми се компа!
За срещичка, кажете на вас кога ви е удобно ,за да изберем най- подходящото време?
На мен лично ми е удобно в четвъртък или петък, че в събота съм на изпит , а може да си тръгнем в неделя!
Ани, Жане и Силве, вие ще дойдете ли?

# 71
  • Мнения: 674
Диди, видях те! Хайде разказвай, валентинке! Какви са тия романтични пътешествия? 1dating

# 72
  • Мнения: 463
Ели, уплаши я! Joy
Шегувам се! Явно жената пак е капнала от умора.

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ели заслугите са изцяло на Силвето,аз само предадох неините думи. Hug
hahaha Joy Joy Joy Поли и аз и копирах това което съм обяснила на теб (щом ме разбра предположих, че добре съм се справила) Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 228
На линия, на линия съм за срещата Joy hahaha УРААА.Тъкмо в сряда вечер М ни кара на Самоков за консултация в петък,та ако искате четвъртък или събота слетобяд по някое време или неделя сутрин.на кой както му е удобно.Ей голям кеф пак намазах с присъствие на срещичката. Hug
Вчера слетобяд отидохме на Враца и днес се върнахме,беше много приятно,а Радостинка в страхотно настроение.Е това е то,мразя я тази София и не търпя събота и неделя в нея.Само чакам да си духнем под опашките.Едва го прикарах мъжа,ама сега не съжалява. Ако щете вярвайте ама за 11 години тук ако ми се съберат 10на уикенда най-много да съм стояла в СФ.

Хора поръчахме си диван най-сетне и сега ме налегнаха едни терзания,дали е правилния цвят,че нямаше от хубавата дамаска такъв какъвто аз го искам newsm78 #Crazy newsm78.Днес в 19 и 30 като най-обичаните клиенти(б.р.-неделя е)си влязохме в Зоната и поръчахме,сега ще чакаме чинно 2 месеца да ни го изготвят.Като стане ще ви го снимам и се надявам да не ме оплюете за избора.Сега се оказва по-дълъг от нормалното,та си променям концепцията за дневната.Изтървах си къта за кафе и туйто.
Лека нощ и да спите в кош,а аз няма да сънувам грош ами дивани:)Перко Наумов съм:)

Общи условия

Активация на акаунт