Петъчна за груповия секс

  • 16 025
  • 51
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Да обсъждаме чукането като процес всяка седмица не писва, ама да говорим за пикантерии покрай живота на ''известните'' може за не повече от няколко часа, и то в Клюкарник-а. Аха. Tired

Губи ти се хронологията на въпроса, м/у другото, не само на мен.

# 31
  • Мнения: 2 448
Честно казано мислех да пиша нещо по въпроса, но като прочетох коментарите дотук се отказах, явно темата е наистина твърде петъчна, само чат с по 2-3 думи за чесане на езиците.И моето писане щеше да изглежда не на място.А можеше и нещо интересно да се каже по въпроса,ама оставям за друг път.

# 32
  • Мнения: 2 716
Защо трябва и милото да участва  newsm78
И вътре-вън-вътре-вън не ми пасва като за групов секс. Как ще се синхронизира толкова народ  newsm78 Това да не е манифестация.

# 33
  • Мнения: 274
Честно казано мислех да пиша нещо по въпроса, но като прочетох коментарите дотук се отказах, явно темата е наистина твърде петъчна, само чат с по 2-3 думи за чесане на езиците.И моето писане щеше да изглежда не на място.А можеше и нещо интересно да се каже по въпроса,ама оставям за друг път.

Оффф, глейте са - и аз много разбирам от атомна физика и мислех да коментирам техническите характеристики на новите ядрени реактори за Белене, ама кво да си говоря с аматьори....
Simple Smile

# 34
  • Мнения: 9 865
Манифестация не. Спартакиада! Урааааа!
Аз съм аматьорка в груповия секс, признавам, мигайки на працали.

# 35
  • Мнения: 2 716
Белене е камуфлаж. Никакви реактори няма.

# 36
  • Мнения: 606
Предлагам да минем на лична, щото ми иде да ти кажа как като има " пръс " едно нещо задължително е в "..з " Mr. Green


Ако е в ...З - ще е пръц!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
# 38
  • Мнения: 212
И аз като Сопранов:

ЗАПИС  Peace

# 39
  • Мнения: 212
т.е. как се поставя началото. 

Сега като се замисля началото се поставя доста трудно. Обикновенно началото се поставя с "първа копка" Така че все някой трябва да направи първата копка на обекта Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 978
т.е. как се поставя началото. 

Е как се поставя..при някои лесно, при други трудно. Зависи от нагласата, желанието и разбиранията на двамата!

Я вижте линка който е дала M&D, колко вида суингъри има!

# 41
  • Мнения: 606
 Е как се поставя... Събирате се, някой почва да ближе жаба и всичко си идва от само себе си...  Joy
  п.п. Пипи, нямам предвид тебе.

# 42
  • Мнения: 2 978
Е как се поставя... Събирате се, някой почва да ближе жаба и всичко си идва от само себе си...  Joy
  п.п. Пипи, нямам предвид тебе.


Муахахахаха, как прозвуча само...да ближе жаба. Crazy Laughing

Ма ти много бързо нещо оправи нещата. А няма ли преди това нещо за отскок, пък после мили очички Flutter, пък страстни танци- манци...после цуни-гуни...ти направо отиде на жабата...пфууу, никакво въображение нямаш
 Tired

От линка по- горе виждам, че си от Extreme Culture Laughing - аз казах- хау! Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 606
ти направо отиде на жабата...

  Гледай как е примижала от кеф от този език..... Мноо ясно, че направо с жабата ще се захващаме. Какво ще я бавим...

# 44
  • Мнения: 435
Вини, не зная, колко е от Extreme Culture, но ако разгледаш всички снимки ще разбереш, колко е романтичен, в какви неща намира красота и няма да му се вържиш, че започва направо от "жабата" Wink

Общи условия

Активация на акаунт