Успокоявящия чай на HIPP?????????

  • 1 398
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Ако някой е ползвал този чай ще го помоля да сподели впечатления...Дъщеря ми е на 2 месеца и се чудя дали да и давам ...?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако очакваш ефекта да е успокоение,няма да ти помогне.Ако е само да й даваш чай,прочети от колко мес. пише на опаковката,че нещо ми се върти,че на 2 мес. сте малки още за него...

# 2
  • Мнения: 165
пише че може да се дава от 2 месец

# 3
  • Мнения: 417
На нас не  ни помогна!

# 4
  • София
  • Мнения: 672
Взела съм го ще го пробвам!
Обаче давам БЛЕВИТ СУЕНЬО - има го в Щъркела и съм мноооого доволна. Може и другаде да го има, но от известно време няма внос и трудно се намира... Разликата с Хип-а е че има и маточина. Чаят е много вкусен и моя разбойник го обожава - горещо ти го препоръчвам!  Peace Вече 2 месеца го пием и изпихме 2 опаковки Simple Smile Така че да става за бебе на 2 месеца.

Не очаквай детето да легне и да спи, просто спи по-спокойно и през деня е по-спокойно - не реве без причина толкоз често. Абе родих се с този чай - каквото и да кажа е малко Simple Smile

# 5
Аз давах на моя мъник от чайчетата Хип, но той така се пристрасти към тях, че не искаше да пие вода. На 7 месеца започна да пие пак вода и от тогава спрях чая.

# 6
  • София
  • Мнения: 672
Аз давах на моя мъник от чайчетата Хип, но той така се пристрасти към тях, че не искаше да пие вода.

 Peace
Да - и ние не пием вода. само чай Sad

# 7
  • Мнения: 2 475
Давала съм този успокяващия чай на Нipp,но ефект нямаше.Само предразполагат към напалняване-имат много въглехидрати Laughing

# 8
  • Мнения: 9 973
чаят няма да помогне за колоки(ако това е идеята),но по малко може да се дава за да свикне бебето,че освен мляко и вода има и други неща Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 900
На нас не ни помогна, нищо не ти пречи обаче да пробваш.
Успех Peace

# 10
  • Мнения: 95
Аз давах от този чай, но нямаше никакъв ефект. При една позната майка беше точно обратното. Тя беше мн доволна от чая и синът и го пиеше постоянно.

# 11
  • Мнения: 165
Мисълта ми е дали мога да го давам през ноща,като се събуди...По принцип спим до към 5.30-6 часа,но има вечери,когато се будим към 3 и и  давам вода,та вместо вода да и дам чай...

# 12
  • София
  • Мнения: 672
Да можеш!  Peace
Аз му давам ако случайно се събуди преди 5 часа  Peace

# 13
  • Мнения: 15 025
първият път взех БЛЕВИТ СУЕНО - на третият ден от както започна да го пие малкия спеше като къпан - без да се буди по цяла нощ - това беше преди 2 месеца някъде.
сега взех на ХИП, тъй като не намерих БЛЕВИТ, но изобщо не действа така добре - следващия път ще взема пак БЛЕВИТ със сигурност  Peace

само да кажа, че съм го виждала да се продава в аптеката на Горубляне  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 672
В щъркела на стамболийски също имало  Peace зареждали редовно - аз утре май ще ходя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт