Хълцане на бебето в корема на мама

  • 21 085
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 588
И моето бебе хълцаше доста към края на бременността.
Леко раждане! Hug

# 46
  • Мнения: 411
И при мен бебчо хълца почти всеки ден по два пъти  Rolling Eyes понякога ми става неприятно,но какво да се прави  Hug

# 47
  • Мнения: 961
Да се включа пак. Според описанията ви как да разпозная кога бебо хълца - вече знам, че поне веднъж съм го усетила да хълца.  Вчера. Laughing

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 907
Нормално е, синът ми също хълцаше почти всеки ден от началото на осмия месец.

# 49
  • Мнения: 4 621
Съвсем нормално е . Яна го правеше много често Peace

# 50
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
И моето момче хълцаше доста. Много ми беше смешно  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 335
Моят беб4о с наближаването на раждането му,запо4ва все по-4есто да хьлца.Преди по един пьт на ден,сега ве4е по няколко пьти.

# 52
  • Мнения: 681
Не се притеснявай,напълно нормално е.Моята дъщеря хълцаше също много и като се роди пак си хълца много.В корема ми хълцаше сигурно по 5 пъти на ден,нищо им няма не се притеснявай!Айде леко раждане и после да кажеш още ли хълца Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 1 056
И моя Мърчо хълцаше всеки ден през третия триместър.
Според мен е нормално.

# 54
  • Мнения: 262
Дани ми хълцаше много още откакто започнах да го усещам в корема ми. Особено вечер като тръгвах да с илягам падаше голямо хълцотене, така ми се клатеше корема че не можех да заспя и го чаках да свърши  Whistling Mr. Green. Все му виках искаш ли водичка мамо Laughing. Като се роди положението беше същото. И сега си хълца доста често. Peace

# 55
  • Мнения: 247
моята палавница хълцаше много в корема ми (всеки ден) и сега също но на живо Crazy

# 56
  • Мнения: 318
ако това подскачане на корема е че бебето хълца то моето хълца доста често особено сутрин,и даже се притеснявам дали е нормално,някой знаели на какво се дължи това  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт