Какво стана с тази кока-кола?

  • 4 412
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Колата от машина по принцип е гадна, било то в Макдоналдс или другаде.
Оригиналния й вкус, когато освен кофеин е имало и кокаин в нея Wink, едва ли някой е опитвал.
Сега и кофеин вътре май има толкова, колкото и таурин в енергийните напитки - не мога да си обясня по друг начин как ще изпия примерно 1 л кола или 1-2 енергийни напитки и вместо да ми дойде енергия да размествам мебелите из къщи заспивам и не мога и да се събудя на другия ден.
Май всички вече продават оцветена водичка.

# 46
  • Мнения: 1 095
И аз мисля,че вкуса е различен от едно време.
както казаха преди мен причините са много,аз само ще добавя още една . Като бях малка не пушех,после пропуших и сега пак не пуша и мисля,че вкуса се променя и от цигарите, не само на колата,но сега говорим за нея.

# 47
  • Мнения: 13 188
Различен е вкуса, наистина.
А пробвали ли сте да пиете кола, престояла 1 час отворена? Много отвратителна сладка боядисана чорбица  Confounded/извинявайте, ама преди малко я дегустирах/.
Всичките ми близки на възраст, като пият кола и вдигат кръвно.
Май ще я спирам.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А пробвали ли сте да пиете кола, престояла 1 час отворена?

А ти пробвала ли си да пиеш престоял 1 час, отворен на слънце GUINESS?
Ако разбираш какво искам да кажа...

Нормално е да вдигат кръвно.
След като пият кафе не вдигат ли?

# 49
  • Мнения: 222
Аз четох в едно списание,че кока-колата във всички страни има различен вкус,мисля,че се дължало дори и на водата Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 222
А според вас има ли нещо вярно в това,че слагат нещо в колата и по този начин се пристрастяваш към нея,защото при мен така стана...Не мога и да изкрам ден без кока-кола....

# 51
  • Мнения: 21
А според вас има ли нещо вярно в това,че слагат нещо в колата и по този начин се пристрастяваш към нея,защото при мен така стана...Не мога и да изкрам ден без кока-кола....
Моля? Я пак? Какво не можеш?

Всъщност има нещо вярно. Нарича се промиване на мозъци с реклама...

# 52
  • Мнения: 11 747
Абе има нещо с това пристрастявне... Съдейки по някои мои познати, ми те се дрогират с тази кола...

# 53
  • Мнения: 21
Абе има нещо с това пристрастявне... Съдейки по някои мои познати, ми те се дрогират с тази кола...
Наркотичните вещества не действат избирателно. Или действа на всички, или говорим за крайна лиготия.

Може и да направим сравнение - затворете някой "пристрастен" към колата и не му давайта да пие, пък да видим какво му е пристрастеното Simple Smile После нека затворим някой пушач Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 550
пристрастява друг път
имах няколко месечен период, през който пиех кола всеки ден - 1 бутилка минимум
сега не близвам
не ми липсва

иначе вкусът определено доста се измени
колата в кутийка все още е хубава обаче  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 11 747
бе то и аз мога да изпуша днес 1 кутия цигари и после 2 месеца да не пуша, ама повечето хора не са така...

# 56
  • Мнения: 21
бе то и аз мога да изпуша днес 1 кутия цигари и после 2 месеца да не пуша, ама повечето хора не са така...
Пробвай обратното - пуши два месеца, пък после стой един ден без цигари...

Иначе и аз днес мога да си сложа морфин във вените и после два месеца да не поглеждам. Хайде да не преиграваме само, а?

# 57
  • Мнения: 11 747
темата не е за моето пушене и непушене, ама съм пушила 2 и повече месеца и после спокойно не си пуша с месеци и години... Това за колата и пристрастяването сериозно го мисля, такива поне са моите наблюдения. Всеки има право да не хваща вяра...

# 58
  • Мнения: 943
Аз намирам разлика не от миналото ами и сега даже .На едни места има един вкус ,на други - друг.Не знам на какво се дължи

# 59
  • Мнения: 25 600
Всичките ми близки на възраст, като пият кола и вдигат кръвно.


Ще вдигнат, естествено, като не четат етикетите.  Mr. Green
Кока-кола има в кутиите, които Червеният кръст подарява след кръводаряване. Защо ли?  Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт