Кой сайт за бебешки поръчки препоръчвате?

  • 566
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте,

Тъй като вече се оглеждам за необходимите за бебчето, което чакам вещи, забелязах, че има доста сайтове за on-line поръчка на различни бебешки принадлежности.
Можете ли да споделите впечатления от опита си с различните сайтове - коректни ли са, имат ли наличности на обявените продукти, някакви проблеми с доставките?

Може и да сте го обсъждали преди, но аз не успях да намеря такава тема.. Така че благодаря предварително за мненията   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 650
Ами аз бих разделил на 2 категории
тези зад които седи реален магазин и тези които са само виртуален
Ако гледаш за колички - 90% от сайтовете ги нямат в наличност, и един като ти каже че няма - и другите го нямат. Аналогично е положението и с детски столчета и по скъпите неща. Доколкото знам само малечко бейби имат наличонсти (те са си и вносители на тези неща), но информацията им не е много актуална (точно сега това го няма, обадете след месец). Ванеса маркет май също имат наличности , но не и на скъпите неща. При дрехите положението е обратното, рядко се рискува да се разчита на чужда наличност. Това си личи по обновяването на сайта. Колкото до доволни и недоволни няма особена разлика, всичките имат едни и същи артикули, от едни и същи производители и вносители и като се окаже че няма наличност (а може и вноситеяла да не е и чувал за тоя артикул) всички ще ти се извинят. Може би има разлика в куриерската услуга, затова по добре питай в различните за цената на транспорта във всичките преди да поръчаш на някой.

На времето имаше един лаф - Бизнес по Български, стиснали си ръцете, единя хукнал да търси парите, другия хукнал да търси стоката

# 2
  • Мнения: 5 255
Цък - в този се отбелязва налично/изчерпано  Peace
Други сайтове са : Цък, цък. За да не ги изреждам - погледни тук  Wink

Общи условия

Активация на акаунт