Да споделим за автобронзантите.

  • 48 171
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Ейййй,за втори път щях да се изложа и да питам защо тук си говорите за автомобилни бои. ooooh!
Не се научих,че това е някакво друго мазило.

# 16
  • Мнения: 757
Ейййй,за втори път щях да се изложа и да питам защо тук си говорите за автомобилни бои. ooooh!
Не се научих,че това е някакво друго мазило.
Joy

# 17
  • Мнения: 125
миналата година ползвах на Piz Buin-бях много доволна.Не съм ставала на петна или нещо подобно. Тена беше равномерен. Имат 2 вида пяна-за средно и максимално потъмняване,така че можеш да избираш.

# 18
  • Мнения: 1
здравейте!!!аз пък съм много доволна от новичкия крем на Л'ореал...има 3 разновидности...единия е за светла кожа,другия за по-тъмна и трятия вид е за всякакъв тип кожа + UV фактор...много съм доволна...

# 19
  • Мнения: 1 318
По принцип съм се специализирала в автобронзантите. Не съм чувала за вреди, но може и да е така - все пак е химия.
Доволна съм от този на Гарние - купих си го само да го пробвам, вече 2 опаковки изразходих.
Недоволна съм от тези на Л'Ореал (винаги ставах на петна и оранжева) и на Джонсънс (една жълта опаковка).
Май предпочитам веднъж седмично да ходя на солариум и от време на време да се мажа - просто винаги остава ненамазано местенце. Моя хубавец ме пита един ден да не съм болна от нещо, защото имах голям пропуснат участък отзад на бедрата Blush

# 20
  • Мнения: 70
Здравейте момичета,

Аз като любителка на целогодишния тен Wink да се изкажа, ползвала съм до сега само автобронзанта на Джонсън, не бях доволна, станах на петна, мерише ми неприятно. Сега съм си поръчала от ягодка този на Клиник за лице и скоро ще докладвам Simple Smile. Също съм чувала, че серията на Диор е много добра, но ми е скъпичка.
А по темата за вредата, за мен на първо място е солариума. По едно време, доста се бях вманиячила, ходех много, винаги съм изключвала лампите на лицето и въпреки всичко е потъмнявало, а сега забелязвам и тук там по някое петънце, предвид на това че ползвам и слънцезащитни кремове с доста висок фактор.

# 21
  • Мнения: 1 179
Те май дерматолозите скоро няма да се разберат, кое е по-вредно - солариум или автобронзант. На мен от солариум ми излезнаха едни като червени бенки и повече няма да повторя. Миналото лято ползвах този на Лореал, но има много неприятна остатъчна миризма. Иначе на петна не съм ставала, а не съм се и ексфоалирала (от мързел де  Blush).
Ще следя темата, защото си търся хубав автобронзант  Whistling

# 22
  • Мнения: 1 645
Ползвала съм какви ли не,но до сега най доволна съм от автобронзантите които градят тена за няколко дни а не за 2-3 часа.И да ексфолирам и да не не става на петна и е равномерно.Миналата година ползвах на DOVE и останах доволна,има отделен за лице и за тяло и има един с блестящи частички.Никой не вярваше,че тена ми е от тубичка Grinning
Тази година съм си купила една малка опаковка на Клиник да пробвам.Ето тук съм с автобронзанта на DOVE и без слънчев лъч:
http://good-times.webshots.com/photo/2907564560103159608aFpomV?vhost=good-times

И слънцето и солариумите са вредни за кожата.Кожата на лицето особенно има т.н. фото-памет и след години тези лъчи ни се връщат тъпкано.Предпочитам автобронзантите Peace
За остатъчната неприятна миризма съм съгласна Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 235
Ето тук съм с автобронзанта на DOVE и без слънчев лъч:
http://good-times.webshots.com/photo/2907564560103159608aFpomV?vhost=good-times

Уоу, страхотно, изглежда като морски тен!!! А с коя серия на DOVE го постигна - за тъмна или за светла кожа?  Mr. Green 

# 24
  • София
  • Мнения: 708
Aз миналата година ползвах лосиона на джонсън за изграждане на тен за няколко дни, хареса ми.  а колкото до кое е по-вредно.... то и въздуха, който дишаме е вреден  Rolling Eyes  мисля че най-важното е да не се прекалява- нито с химията, нито със солариумите и слънцето.

Мими23, много равномерен изглежда тена ти! сподели с кой продукт на Dove си го постигнала и колко време се маза   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 645
Ето тези три ползвах миналата година:


Вариантите за тъмна кожа Peace
За 2-3 дена се постига този резултат.Вечер мажех с обикновенния лосион,денем с този с блестящите частички.На лицето слагах и бронзиращ фдт и пудричка.Ходих с такъв тен 2-3 месеца,после почернях на морето и само подсилвах естествения тен Peace

# 26
  • Мнения: 2 768
Зачетох се в темата, та се сетих.

Миналата година за едно специално събитие бях решила да се поготвя с автобронзант от по-рано.
Да, обаче тялото ми потъмняваше, а лицето - не!

Разбрах после каква е причината. Трите стъпки на Clinique. Тенът ми заминаваше с тампончето, напоено с тоник Laughing, тъй като целта на тези продукти е "излющване" и обновяване на кожата.
Имайте го пред вид, ако ползвате почистващата система на марката.

# 27
  • Мнения: 603
Много хубава тема момичета. Аз съм привърженик на автобронзантите. Солариумите не ми влият добре на кожата и преди плажа бронзантите са ми единственото решение.
Ползвах на Lumene лосиона за постепенно потъмняване, нещо не съм очарована. Сега след като изчетох доста мнения реших да взема на Dove, но защо не намирам Dove Sunshine, в България под друго име ли е Dove Summer Glow и  Dove Silk Glow, или аз не съм търсила достатъчно. Малко скептично съм настроена за Dove, мин. година една приятелка беше станала жълта,но предполагам се дължи на неравномерно и прекомерно слагане е без да е ексфолирана кожата преди това. Надявам се при мен да няма негативен ефект. Ще докладвам.
Искам да попитам, ако някой има опит в това. Проблем за тен ми е на лицето. Принципно имам светла кожа, доста чуствителна и склонна към омазняване. Не си пека лицето на слънце, защото след това ми излизат много пъпки и винаги ползвам пудра. Искам крем с постепенно потъмняване за лице, и наистина добър. Какво бихте ми препоръчали? Питах за GALENIC ,но казаха че още нямало внос точно на серията за бронзант, има само слънцезащитната серия и пудрата.  newsm78 Благодаря ви предварително.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
здравейте!!!аз пък съм много доволна от новичкия крем на Л'ореал...има 3 разновидности...единия е за светла кожа,другия за по-тъмна и трятия вид е за всякакъв тип кожа + UV фактор...много съм доволна...
И аз имах мострички и го изпробвах.Наистина е добро кремчето.Не става на петна,естествено стои.Няколко пъти ме похвалиха,че съм почерняла.

Зачетох се в темата, та се сетих.

Миналата година за едно специално събитие бях решила да се поготвя с автобронзант от по-рано.
Да, обаче тялото ми потъмняваше, а лицето - не!

Разбрах после каква е причината. Трите стъпки на Clinique. Тенът ми заминаваше с тампончето, напоено с тоник Laughing, тъй като целта на тези продукти е "излющване" и обновяване на кожата.
Имайте го пред вид, ако ползвате почистващата система на марката.

И при мен се появява този проблем.
Няма го натрупването ден след ден... Confused
Мажа и с лосиона отмивам...

# 29
  • Мнения: 483
Миналото лято изкарах с Dove Summer Glow и бронзанта на Лореал. Тенът ми беше много приятен. Тази година пак на тях ще заложа. Още не съм пробвала новия на Лореал, но чувам само добри отзиви за него.

Общи условия

Активация на акаунт