Мъжът ми каза,че си слага край на живота!

  • 7 549
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 488
мъжът ти току що си включи телефона

Явно това е поредната гнусна пързалка, но на мен ми е чудно вие раговаряхте ли с някой на този номер, след като си го е включил и той какво каза. Има ли подобна история?

Някой каза че темата е пусната от тийнеджъри може би. И за това се чудя тези тийнове колко ли са смахнати за да пускат такива теми...  Rolling Eyes

# 106
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Shocked Shocked Shocked
Виж какво мило момиче #Crazy не ми го проумява акъла все още, писала съм и в двете ти теми, но ... Бог гледа и наказва, да знаеш Praynig
Моли се само да не излязат болните ти "фантазии" реалност някой ден #Crazy

# 107
  • Мнения: 17 546
Или някой човечец се е спасил чак в Испания от тази откачалка и тя тука му пише телефон, имена, града в който живее, че и ЕГН та да го побъркат хората чак там, където се е спасил! А те само с добро чувство ще го направят, щото са притеснени за живота на човека, ама като го шашнете и ядосате с подобно обаждане дали ще ви даде време да му обясните що го питате жив ли е или ще получите една бърза българска, по испански ИцоСтоичковска попръжня!

ПП: А "цитата" от Консулството е просто написани думи, а не цитиран с линк текст!

# 108
  • Мнения: 45
 Joy Joy Joy

А така! Цял ден съчувствахме, сега цяла нощ ще се ядосвате!?

Я си сипете по едно питие и се радвайте, че няма умрели!  Peace

# 109
  • Мнения: 17 546
Боже! Кой се ядосва!? Дреме ми за някаква фантазьорка Tired Това за питието е добра идея, че ще почнем само да спамим из темата. Аз ще си сипя едно и отивам из други, нормални теми. Peace

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, аз не се  ядосвам.  Grinning Обаче утре някой ще влезе с реална история, която може да е много по-шантава от това тук. И съответно да не получи помощ, защото и без друго доста от нас са станали доста...мхм...недоверчиви. И всичко това заради някое недорасло.
Балу пак ме е изпреварила.  Grinning

# 111
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Може пък  наистина да иска да се самоубие..... Rolling EyesТо с подобни истории ,трудно се живее.....,особено като знаеш ,че делиш и едно легло с автора им. Rolling Eyes

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Може пък  наистина да иска да се самоубие..... Rolling EyesТо с подобни истории ,трудно се живее.....,особено като знаеш ,че делиш и едно легло с автора им. Rolling Eyes

 Joy Joy Joy
Айайайайай
Видяхме развръзката на театъра. Време е някой да хлопне кепенците.

# 113
  • Мнения: 17 546
Е, аз не се  ядосвам.  Grinning Обаче утре някой ще влезе с реална история, която може да е много по-шантава от това тук. И съответно да не получи помощ, защото и без друго доста от нас са станали доста...мхм...недоверчиви. И всичко това заради някое недорасло.
Балу пак ме е изпреварила.  Grinning
Затова винаги си имайте едно на ум когато някой пише като гост. Като даваш адрес, телефон, имена на човек, който ти е съпруг и се касае за инфарктна ситуация, що ли пък ти трябва да не се идентифицираш и първата ти работа да е да се впишеш като "гост"? М? Laughing

ПП: Не знам за вас, ама аз наистина си сипах едно! Наздраве за темата и за авторката, дано се оправи милата и да си пие хапчетата редовно или пък да порасне без последици от отклоненията в пубертета!
 cheers

# 114
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
 Joy Joy Joy Sick

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Балу, винаги имам едно наум. Обаче точно днес, видиш ли, реших да съм добричка. Темата за аборта не я бях чела. Обаче като видиш: "аборт76", на който 76  най-вероятно му е набора, после като видиш, че е написал възраст 35 години...като направиш елементарната сметка, излиза, че авторът е мноооооооого зле с математиката. Така де, дори с калкулатор не владее действие "изваждане".

# 116
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво ви е смешно..... !:),човекът е избягал на далеч ,без дори да си дава координатите,за да се спаси ,но и там не го оставят на мира ....Авторката с тези истории сама си предизвиква съдбата.

# 117
  • Мнения: 3 154
Време е някой да хлопне кепенците.

 topicclosed

Общи условия

Активация на акаунт