Я след месец, я след два, АПРИЛче аз ще си родя!

  • 11 172
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
Мерси ,Калли, вече се бях притеснила,а съм пак на преглед чааак на 7.04

# 16
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен в новата чудесна темичка!
Отново чудесни новини за Дари и Рая,дано все така продължават!
Кали,много се радвам и за теб,явно Мишо ще е разбрано бебе,щом слушка мама Simple Smile още от сега.
Вече със сигурност знам,че ще раждам в Окръжна.Тези лекции обаче са ми в много неудобно време и ми е трудно да ходя Sad.Ще разчитам пак на вас!
Aleks_love,,записах си час за сряда,16.45, ти успя ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 7
Добро утро от мен !!! Hug
Страхотна темичка , Ясмина, както винаги ! Simple Smile
Момичета, кога почват да мерят тоновете? Аз съм вече в 32 седмица и до сега не са го правили ?  newsm78

Дороти, на мене ми казаха, че от 32-ра седмица започват да ги мерят всяка седмица Simple Smile Така, че живи здрави аз започвам да ходя след две седмици Simple Smile

Сисее, мерси Simple Smile

Аз да ви кажа още нищо не съм купувала, нито за бебо, нито за мене  newsm78 то има време де Simple Smile ама като ви гледам вас как упорито правите покупки... започнах да се замислям... ама пусто му суеверие  newsm12

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честита ни нова темичка  bouquet
Тази сутрин цялата съм схваната иначе бебка не пропусна да ме събуди.
Кали радвам се , че сте добре с бебока  Hug
За покупките и аз трябва да се замисля вече , имам само 2 ританки , 2 комплектчета и 2 бодита.  ooooh! Креватчето решихме да го купим към края на март /пусто суеверие/ , а количката чак след като се роди малката бубулечка.

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Чудесна пролетна темичка, като времето навън.
За покупките и ние не сме купили почти нищо, таткото не дава от суеверие. Миналия месец взех само няколко дрешки и не съм ги показвала още. Креватче няма да купуваме имаме от племенницата, а количката чак когато се роди бебчо.
Кали, радвам се че всичко е наред.
Сладка мама, подкрепям пожеланието за осмо мартенски подарък " Дари в къщи"
Момичета някой знае ли, колко са здравните осигуровки когато си в болничен, че от фирмата ме "зарадваха" аз ще си ги плащам.

# 20
  • Мнения: 1 095
Барби, не само ти не си купила нищо ,аз съм същата Simple Smile
Аз не от суеверие, просто смятам,че има все още време ,а и честно казано,много разчитам на сестра си Simple Smile
  bouquet

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте мами, и аз да се впиша в хубавата темичка. Браво на Ясмина  bouquet
Относно покупките и аз съм много зле: имам една нощница и вече започва да ме хваща нервата и чувството, че съм неподготвена. Но на 04.03. съм на ЖК и след това право към магазините. Иначе сме си харесали креватче от 2 месеца - същото като твоето Сисе Simple Smile
За лекцията в Окръжна този път наистина ще дойда, пак ли е от 3 часа на входа на спешното?
Браво на малка Дари newsm44

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 245
isane лекцията в Окръжна е от 15:00 в Спешен център. Добре е да дойдеш към 14:50, на регистратурата на Спешен център плащаш 4лв и после слизаш в сутерена, където се провежда лекцията. Последния път нямаше места и носеха столове допълнително, затова си мисля, че е добре да отидем по-раничко.

Аз, откакто купих 5бр ританки и 2 камизолки, вече не смея да участвам в състезанието за най-малко покупки за бебето.  Laughing

# 23
  • Мнения: 269
На мен ми правиха епиозотомия при първото раждане  Sick За самото срязване по принцип не слагат, защото мястото е доста обезчувствено от натиска на главичката и наистина нищо не се усеща, честно! А после след като се роди бебето и излезе и плацентата слагат местна упойка за шиенето.

Мерси Simple Smile дано не се стигне до там и всичко да е наред, ама все пак да се уведомя, че една приятелка, която скоро роди, изобщо не са и сложили упойка докато са шили след това... милата... каза, че нямала сили да си поиска... много е боляло Sad

Аз също бях с епиозотомия , но и съм епидурална упойка.Усещаш самото шиене , но не и болка.

# 24
  • Мнения: 319
Снощи късно заспах и чак сега ставам........а вънка такова слънчице!!!!
Вчера се метнахме с мъжа ми пролетно почистване да правим newsm28 wash 1dishes Този нашия апартамен няма чистене!!!

Наистина е добре по-раничко да отидем,че да заемем челни места  Mr. Green (За Окръжна става въпрос)

Аз мисля бебешките дрехи да ги пера с този прах и с този омекотител Мислите ли,че съм направила подходящата комбинация???

Aquariel искаш да направя списък (по бройки) на всички неща които съм купила ли?Ауууу те май са доста.....ще се пробвам и на лични ли да ти го пратя,че да не задръствам тука темата с мойте покупки Flutter

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 12:55 от sisee

# 25
  • Мнения: 200
Sisee не по бройки, а само като неща. Бройките не са толкова важни, ама ако са много наистина не се занимавай, не е спешно. Дори и да забравя нещо има толкоз време до термин че все ще го измислим  Grinning

# 26
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета  Hug !!!

Аз току що се завърнах от поредното пазаруване и смея да твърдя,че вече съм готова със всичко.Днес успях да си намеря от тези еднократните чаршафчета и гащи за родилния.Взех и памперси и козметика.На мен колежките ми с опит ми препоръчаха козметиката на "Нивея" и си взех цялата им серия.След малко ще се хвана да наредя чантата за родилния,а в понеделник ще питам Доки дали ще ми трябва още нещо да добавя или съм готова.Всъщност сега се сетих,че не съм взела лекарства за родилния(Бивацин и кремче за гърди)  ooooh! .Нищо де и утре е ден  Laughing .Нали трябва и да се разхождам все пак  Wink .

Ами това е от мен за сега.Приятен ден на всички   bouquet

# 27
  • Мнения: 6
10х Ясмина, ще съм там към 14.45. Искате ли да се чакаме там, че аз вас съм ви виждала на снимки, но вие мен не, а ми се иска да се видим и да се запознаем? Flutter

# 28
  • Мнения: 134
Добър ден момичета   bouquet
Аз също раждах с епиозотомия не съм разбрала абсолютно нищо ,само дето после усетих шиенето не ме е боляло ,но чувството беше странно  Thinking
За покупките колкото си мисля че съм привършила все по-нещо ново изниква ,май-е крайно време да пусна някоя снимка и аз .
Има слънце отново и аз излизам на разходка да събирам витамин Д Hug

# 29
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте и от мен.

Преди малко се прибрах от обиколка по нашите магазини, ама никъде нямаше гащи за еднократна употреба. Даже на половината места изобщо не бяха чували. Скоро обаче се очертава ходене до ПЛОВДИВ И ЕДИН ВЪПРОС КЪМ ПЛОВДИВСКИТЕ МАМИ - във ВисВиталис има ли от тези гащи. Ако не, къде мога да ги намеря? Благодаря предварително  Hug

Иначе освен с 3 чаршафа за еднократна употреба се прибрах с празни ръце.

Общи условия

Активация на акаунт