Какъв стерилизатор да си взема ?

  • 9 772
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 100
Против вещите с изкуствено надути цени съм. Така е и със стерилизатора. Взехме си един на BabyLux за микровълнова, струва около 13лв. и съм много доволна, още повече че с времето все по рядко стерилизирам, а ако и бебето е на кърма.... Simple Smile

# 46
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Купих си обикновена кутия за микровълнова. Стерилизирах в нея. Сега, след като вече не стерилизирам я ползвам за домакински цели.
Не виждам никакъв смисъл от стерилизатор, който след няколко месеца ще си го биеш в главата и чудиш къде да сложиш  Peace

# 47
  • Мнения: 434
Стерилизирам на котлона. Просто не съм сигурна колко са безвредни микровълновите фурни за бебето, а другите стерилизатори са много скъпи. Освен всичко имам много малка кухня и нямам място за още един уред, който няма къде да прибера.

# 48
  • Мнения: 311
Аз ползвам парен стерилизатор на Авент - стерилизира за 8 минути и съм много доволна. Струва около 150 лева и в комплекта има две шишета!

Така съм и аз, много е добър

# 49
  • Мнения: 317
Чико за микровълнова - към 30 лв. струваше. Голямо удобство!

# 50
  • Мнения: 258
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв

и ние имахме такъв, добър е на добра цена  Peace

# 51
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
На "Чико" за микровълнова. Идеална работа ми вършеше и при каката, а и сега при малкия. Да не говорим, че при каката веднъж забравих да му сложа вода и го разтопих заедно с едно шише. След което веднага си купих нов, защото не е скъп. Ако бях разтопила някой скъп, надали щеше да ми е толкова весело. Mr. Green

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Е, аз стопих авента (от който бях много доволна), но не ми се даваха пак 60 лв за нов авент само заради марката и си взех Чико, който е двойно по-евтин и върши същата работа, въпреки че изглежда по-малък, събира достатъчно шишета.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 588
Нашият беше на Джордани за около 17-18 лв. Беше ми много удобно с него докато не взех, че го стопих в МВ. Blush

# 54
  • Мнения: 1 900
Аз съм с този много съм доволна. За 8 мин. в МВ три шишета. Peace

# 55
  • Мнения: 655
На Авент-много са добри.

# 56
  • Мнения: 690
Вземи си най-евтиния пластмасов за МВ  Peace
Ползвам такъв на Бертони за 15 лв. - събира всякакъв вид шишета, побира 6 бр.  Peace едва ли има смисъл да се инвестира в скъпа пластмасова кутия  Peace

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моят е на Авент, повече от доволна съм

# 58
  • Мнения: 617
Моя е на Авент и е една от най-използваните вещи за бебо. Храня го само с изцедена кърма и непрекъснато стерилизирам шишета, биберони, помпата. Ако трябваше да го правя в някой стерилизатор, който събира 3 шишенца щях да съм вечно на мивката.
За мен си струва всяка стотинка дадена за него.

# 59
  • Мнения: 238
Много съм доволна от стерилизатора на Авент. Бях решила, че не ми е толкова необходим и първите два дни ползвах обикновена тенджера. Вадех напълно бели шишета и биберони, заради изключително варовитата ни вода. Ядосах се, купих стерилизатора и нямах такива грижи.

Общи условия

Активация на акаунт