"Интелигентна" прическа ?

  • 3 178
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Малко смешно е наистина това определение "интелигентна прическа".
Но това не защото е абсурдна идеята за подходяща прическа, а в изказа е причината.  Simple Smile
Както определени дрехи са неподходящи за офис, така и определена прическа може да бъде също така неподходяща.
Веднага се сещам за банката, която ме обслужва. Една от служителките има коса до кръста, огромна, къдрава, руса и никога прибрана. Намирам го твърде неудачно. Впечатлението е несериозно.
Лично моето виждане по темата е следното - или къса коса, или дълга, но прибрана. Ако е средно дълга - може да бъде пусната, но отново зависи от прическата.


# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
важното е да гледаш умно  bowuu
hahaha Joy Joy Joy

# 17
  • ES
  • Мнения: 2 172
Еее, много сте се смели бе. Ама що не се смяхте без да спамите? Питала вие жената,който може да отговори,който не може да се смее без да пише.
Момичето е имало в предвид по-делова прическа, подходяша за офис, семпла лесна за поддържане. Че тия наплетени кокове,които сте показали й трябва доста време за поддръжка.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Тази, която е на аватара ми харесва.
Мисля, че ще е добре прибраната коса!!!   Peace
Успех

# 19
  • София
  • Мнения: 1 825
Мартина, ако почваш в МВнР ще видиш, че повечето мацки там са с пуснати коси. Ти ще си прецениш като хвърлиш един поглед. Но ако работодателят ти не го изисква, що не си ходиш така, както се харесваш и както ти е удобно?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Нищо смешно в темата не виждам, а толкова много смях...
Та, по темата. Ако беше с къса коса, щях веднага да кажа - едно добре оформено каре.
Със средна дължина - филирана около овала на лицето, ако това ще ти подхожда /без бретон/, или подредена назад и леко прихваната на тила с малка шнола. Дългата коса може да бъде разнообразно "манипулирана"  Simple Smile

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета,благодаря ви за съветите  bouquet Косата ми е малко под раменете и ще я нося прибрана.Естествен цвят ми е, към което се стемих близо две години докато изрежа русото Heart Eyes Мислех си дали да не я намаля.Отзад да е малко по-дълго а отпред да е до брадичката и бретон до устата разделен на две?Като се сложи зад ушите изглежда много добре,но още не мога да се реша.Права ми е, но понякога я нося начупена.
Мерси пак! Hug

# 22
  • Мнения: 2 401
Ауууу тука изпопадали от смях, да се чуди човек защо.. рзбира се, че има "интелигентни прически".   
Прекрасно разбирам, Мартина,  какво имаш предвид. Косата е едно от нещата, които не говорят, ами крещят относно това, което се крие под нея.  Laughing  Моята представа за такава прическа е: средна дължина, естествен нюанс, без бретон (бретона е просташки), не ми се търсят снимки сега..

# 23
  • Мнения: 164
Защо не помолиш за съвет фризьора при който ходиш.Мисля че той може да ти предложи различни варианти

# 24
  • Мнения: 160
Интелигентността е съвсем малко под прическата Simple Smile Ама друго е човек да си изклежда добре Wink

# 25
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Там, където аз работя, всички коси са прибрани - опашка, кок, няма значение как, но свободно ветреещи се не е допустимо и това го научаваш още при постъпването. Предполагам, че и твоят работодател ще има някакви подобни изисквания, защо просто не го попиташ?

Общи условия

Активация на акаунт