Знаете ли кого/какво видях-4?

  • 54 622
  • 684
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 649
Видях в неделя в Дупница САШКА ВАСЕВА е няма такъв палячо! Тази жена за втори път я виждам и повече неща, направо ме стряска!

# 31
  • Мнения: 740
Може ли описание на облеклото на Сашето?

# 32
  • Мнения: 1 432
С бебето ли беше?  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 181
Хайде абонамент и за мен. И за да не съм голозаписваща се- в Събота видяхме Милен Велчев в Южния парк с жена си и детенце. А също така имам съмнения и за Енчев  пак там, ама това е по- скоро жълтина, че нямах време за повторен поглед  Mr. Green Може и да сте го казали, ама миналата тема я изпуснах  Embarassed
Въх,и аз бях там!Много готин беше Милен Велчев,със спортен кафяв костюм,висоооок и синеоооок WinkЖена му някак се губи до него.Стояха доста,повече от час на пясъчника.

А детето сигурно отдавна беше готово да си ходи, ама пусти високи, синеоки известни мъже... Wink Hug

ПП. А поне с теб да се бяхме видяли....ние се бяхме абонирали за въртележката с кончетата за 30 минути поне  Tired Mr. Green


Ние пък го видяхме в парка на свободата в неделя.пак беше със същия костюм и возеше детето с колело триколка Grinning

# 34
  • Мнения: 649
г-жа Васева беше сама и караше джип, не видях надолу как се беше издокарала, но на горе беше с лилаво сако,бяла риза, черно шалче.

# 35
много често съм срещала ВЕРОНИКА в ТЕРАНОВА-БУРГАС

# 36
  • София
  • Мнения: 1 890
      Видях Иван Костов в Метро наскоро. Най-отгоре в количката беше сложил едно пластмасово корито.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 207
Видях Гала с дъщеря й в сити центъра

# 38
  • Мнения: 103
Зара от ВВ1, караше Мерцедес SL55 кабрио  Rolling Eyes

Ашраф със съпругата му срещу Александровска болница.

# 39
  • Мнения: 6 417
Оля ще ражда през лятото май  Thinking

# 40
  • Мнения: 2 407
Хайде абонамент и за мен. И за да не съм голозаписваща се- в Събота видяхме Милен Велчев в Южния парк с жена си и детенце. А също така имам съмнения и за Енчев  пак там, ама това е по- скоро жълтина, че нямах време за повторен поглед  Mr. Green Може и да сте го казали, ама миналата тема я изпуснах  Embarassed
Въх,и аз бях там!Много готин беше Милен Велчев,със спортен кафяв костюм,висоооок и синеоооок WinkЖена му някак се губи до него.Стояха доста,повече от час на пясъчника.

А детето сигурно отдавна беше готово да си ходи, ама пусти високи, синеоки известни мъже... Wink Hug

ПП. А поне с теб да се бяхме видяли....ние се бяхме абонирали за въртележката с кончетата за 30 минути поне  Tired Mr. Green


Ние пък го видяхме в парка на свободата в неделя.пак беше със същия костюм и возеше детето с колело триколка Grinning
Явно той е хита.
Видях го снощи доста подпийнал в Маскара,с жена си.
Големия Маргин и куп манекенки на Визаж в Бедром..Там беше и Янко Ваташки,все предтъпни мутри.

# 41
# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.... и кооо  Rolling Eyes  личи ли и че е бременна  Wink

# 43
# 44
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Снощи бях на ревюто на "Рошавата гарга" и видях доста "Випове" - Албена/самата Рошава гарга,разбира се"/, Радост от Огледала/която беше неузнаваема, в дънки,ризка, конска опашка и без грим Confused/, Гери-/пак от Огледала/, която е лицето на Рошавата гарга, но тя беше неотразима, много игрива и закачлива, Денди/със съпруга - хм, странна двойка са, определно Rolling Eyes/, Любомир Стойков/модният гуру,както се води уж/, Нора Нова - впечатляваща и обемна, Филип/от Острова на изкушенията, спортно облечен, с някака девойка, но съдейки по поведението им,по-скоро приятелка, а не "Приятелка" Mr. Green/, който критично оглеждаше моделите,и след всяка правеше коментар/ огледа по-скоро се съсредоточаваше около гръдната им обиколка Crazy/,самите модели бяха повечето водещи от Тв-предавания,включаю и Маги Желязкова, и още куп познати, но не толкова популярни личностти от медийното пространство Peace

А относно представените модели, имаше доста добри попадения,като цвят,линия и аксесоари,но аз най-много се кефих на обувките-мноооогооо добри попадения Peace

Общи условия

Активация на акаунт