има ли решение за бебе,което не иска в количка?

  • 2 381
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
И мойто маймунче кротува само с носене а е толкова малък.сега не ми тежи много но незная какво ще правя като порасне и пак неще да слежи в количката. Wearyдано свикне
Ще следя темата и се успокоявам като виждам че не сме само ние така Sick

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Една приятелка ми разказваше, че е тя имала такъв случай. С нейна приятелка излезли с децата и нейната госпожица се размрънкала. Сменили си количките и тя се укротила като не вижда майка си  Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 558
И при мен се  е случвало да реве в количката,но са били единични случаи.Дано е период и при вас Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Период е според мен  Peace

# 19
  • Мнения: 2 131
Може да пробваш да гледа напред, тоест ако количката е с обръщаща се дръжка, ти да си отзад и да не те вижда. Аз залъгвам положението с бисквитка или солета, макар да не одобрявам по принцип тези методи. Ама при нас проблемът е, ча малкият вече ходи и хич не го свърта в количката.

# 20
  • Мнения: 1 049
За нас решението беше да й давам да яде в количката. В момента, в който изядеше всичко вече нищо не беше в сьстояние да я задьржи там. Така като излизахме навьн й давах да закусва сутрин или следобед в количката и изкарвахме дори до час (нарязани плодове, бисквитки, оризовки). Солети или снаксове никога не сьм давала, вьпреки че много майки го правят Peace

# 21
  • Мнения: 6 390
Има решение, казва се слинг

# 22
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Има решение, казва се слинг

Абсолютно! Peace

# 23
  • България
  • Мнения: 3 621
Ох, успокоих се , че сме много  Laughing
Иначе по въпроса - СЛИНГ  Peace
А да - и храна  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 829
Аз пък ги разбирам децата-скучно им е винаги да седят само в количката. Обаче пък винаги съм намиала начин хем на мен да ми е удобно хем малкия да е щастлив. Носех си слинг в количката и понякога го ползвах. Когато сядах на кафе слагах малкия на обикновен стол (след като се научи д седи), така му беше интересно и се чувстваше голям. Също така слагахме по 2 деца в една количка-облегалката напълно легнала и 2-те едно срещу друго-така им беше много забавно. Моето диване също много се кефеше да го сложа да седне с лице към облегалката-ето още половин час почивка за мама Grinning Общо взето използвах количката да стигнем от точка А до точка Б и там вече измислях някаква игра за да му е интересно.

# 25
  • Мнения: 1 098
И моят син е така, просто вече му е любопитно и иска да гледа, да го нося, да докосва и пипа. пускам му музика на телефона, давам му играчки и предмети, но те помагат за кратко.

# 26
  • Мнения: 90
И ние бяхме така. Носех бебка с кенгуру, но слингът е по-доброто решение.
Все още си предпочита кенгуруто, но вече търпи и в количката.

# 27
  • Мнения: 4 292
Аз зарязах количката много рано, точно поради тази причина. Все пак беше по-голям, след годинката.
Надявам се при теб да е период, както и да има кой да те отменя. С кенгуру не става изобщо, на тази възраст бебо вече доста натежава. Лично аз спрях да го използвам още когато малкия беше на 3-4 месеца.

# 28
  • Мнения: 1 691
Пишете ни и нас в отбора. В количка моето чудо стои само ако количката се движи (разбирайте - ако я бутам, но не и просто да я люшкам), на 20-тата секунда след спирането на едно място се започва мрънкането, което много бързо може да премине в писъци. Спасявам положението на първо масто с движение, т.е. обикалям улиците като кон; на второ място с бисквитка; на трето място - слинг (но и със слинга не мога да седна, защото му става скучно и тръгва да излиза), на четвърто място - играчка в ръката, макар че това не помага, ако реши, че ще пищи. Докато беше по-малък, спеше в количката и тогава можех да поседна на някоя пейка за час-два.
По повод на всичко гореописано откакто се е родил съм седнала на кафе с него цифром и словом 5 пъти, като го държах седнал у мен, тъпчех го с бисквита и рекордът ни е половин час. И ми е адски трудно да обясня на приятелките си с бебета защо не мога да отида с тях на разходка - защото за тях разходката може да включва сядане на пейка в парка и разговор с познати например. А за мен представлява обикаляне до отмаляване.

# 29
  • Мнения: 875
питаш има ли решение. има и отговорът му е слинг. моят син първите шест месеца не е влизал в количка (пробвах естествено, но не му хареса). не съм го оставяла да реве до изпотяване; надали ще помогне. след шестия месец започна да седи в количката все повече и повече. в момента много си я обича и слинга е само като помощно средство от време навреме. не насилвай детенцето, няма смисъл! така ще си спестиш и твоите и неговите неприятни моменти!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт