Защо мъжете не обичат да казват "Обичам те"

  • 2 462
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Мъжете казват ''обичам те''.Даже някои прекаляват с това.
Предпочитам да ме карат да се чувствам обичана.Пък може и въобще да не ми го казват.

Просто сме родени един за друг.  Simple Smile
Аз няма да ти казвам "обичам те" а ти няма да ми се сърдиш за това че не ти казвам под път и над път "обичам те"  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 161

За "гола и нахална" съм съгласен (особено за нахална) ама "млада"!!!...

Сега нека всички 33 годишни жени ти се нахвърлят,ексхибиционисте с шлифер на голо!

# 17
  • Мнения: 2 196
Просто сме родени един за друг.  Simple Smile
Аз няма да ти казвам "обичам те" а ти няма да ми се сърдиш за това че не ти казвам под път и над път "обичам те"  Heart Eyes
Не става.Аз съм гадна материалистка, а ти си неподкупен държавен служител.

# 18
  • Мнения: 5 577
не държа да ми го казва, искам да го чувствам, да го усещам, да знам, че е така ... може и никога да не го чуя.

# 19
  • Мнения: 2 491
Не знам как е при другите мъже, но моят казва, че предпочита да ми докаже любовта си, отколкото да каже Обичам те.
Думи, думи...можеш да кажеш много неща, но дали си искрен...
Доказателства искам и ги имам, де Grinning
Най лесно е да кажеш нещо, по добре го докажи, накарай другият да го разбере, да се почуства желан-така дори е по приятно Wink
Все пак от време на време имам нужда да чуя прословутата фраза, май newsm78

# 20
  • Мнения: 2 448

Предпочитам да ме карат да се чувствам обичана.Пък може и въобще да не ми го казват.
И аз така разправям, но всъщност ми е приятно да го чувам, макар да знам, че не става дума за любов. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 423
Мъжете казват ''обичам те''.Даже някои прекаляват с това.
Ето, всички сме гледали френски филми.
Какво казват французите: "Жутем, жутем,
докато те наебем." Това ги прави секси.
Шанел, подкрепи ме, моля те.

# 22
  • Мнения: 2 161
И после казват:мерси мадам.Ето,подкрепих те.

# 23
  • Мнения: 212
Лично при мен, след една студентска любов, нещо в мен се прекърши и никога след това не съм казвал "Обичам те" на никого. Не може да ми се превърти езика в устата да я кажа тази дума и това е.
Също така гледам с огромно подозрение на хора които казват "обичам те" вместо "добро утро" или пък на втората среща например и вече те "обичат"
Освен това "влюбването" не равно на "обич" или "любов"

# 24
  • Мнения: 2 448
Лично при мен, след една студентска любов, нещо в мен се прекърши и никога след това не съм казвал "Обичам те" на никого. Не може да ми се превърти езика в устата да я кажа тази дума и това е.

Дано поне все още да можеш да я чувстваш.

Също така гледам с огромно подозрение на хора които казват "обичам те" вместо "добро утро" или пък на втората среща например и вече те "обичат"

А не трябва да си толкоз подозрителен, те са просто по-различен тип и като им свикнеш е весело.Много ясно , че и те самите не се приемат на сериозно.

Освен това "влюбването" не равно на "обич" или "любов"
Така е, но е по-хубаво, когато влюбването е началото, а не просто приятелство превърнало се в обич.

# 25
  • Мнения: 1 081
Лично при мен, след една студентска любов, нещо в мен се прекърши и никога след това не съм казвал "Обичам те" на никого. Не може да ми се превърти езика в устата да я кажа тази дума и това е.
Също така гледам с огромно подозрение на хора които казват "обичам те" вместо "добро утро" или пък на втората среща например и вече те "обичат"
Освен това "влюбването" не равно на "обич" или "любов"


Не е зле да потренираш пред огледалото! Все някога и ти ще паднеш в капана /може би/
Аз също чувам "Обичам те" по няколко пъти на ден, и не се оплаквам естествено  Heart Eyes
Хубаво е да обичаш и да бъдеш обичан!
И от всичко изчетено до тук е факт, че само Борко не казва вълшебната дума................ newsm78
Боре ти си.......  hahaha

# 26
  • Мнения: 3 782
Съдейки по моя съпруг, теорията ти издиша. У нас аз съм тази, която не обича да казва такива фрази.
newsm47

# 27
  • Мнения: 5 103
Обичат да казват "Обичам те" , но не на всяка жена.Тъй като съм много обичана жена моят мъж ми казва, че ме обича. Ама като се замисля съм си за обичане.

# 28
  • Мнения: 4 733
 На мен ми го казват редовно. Мисля че е до емоционалност, а не до полова принадлежност изричането на тези думи.

# 29
  • Мнения: 94
То е присъщо на мъжете да не казват обичам те.Може би от страх да не се възгордеем Laughing

Общи условия

Активация на акаунт