Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Виена
Не знам дали точно за този форум ми е темата, модераторите да ме извинят.
Къде в Бургас може да се клъцне къса юздичка? Доколкото знам манипулацията е много  проста и безкръвна. Препоръчайте ми лекар ако са правили такава манипулация на детето ви в Бургас.
В Австрия правят  манипулацията с упойка и само в болница. Много шум за нищо общо взето.

# 1
  • Пловдив
В хирургично отделение на някоя болница. Упойка не се слага. Може и в кабинета за преглед да се извърши манипулацията, но е необходимо да е в болнично заведение.

# 2
  • София
Ъ???

# 3
  • Русе
Здравей, позвоявам си да се намеся, въпреки че, не съм от Бургас - за юздичката и моята щерка имаше /тя се предавала по наследство/, наистина без упойка се прави и не е кой знае какво, всеки детски хирург може да я отреже. Аз си мислех,ч е е кой знае какво, детето плака 2 минути и това беше. Просто е стряскащ факта, че отиваш при хирург.

# 4
  • София, Младост 2
Няма нужда да е непременно в болница - можеш да се консултираш с УНГ или зъболекар (особено хирург-стоматолог), те ще ти кажат дали могат да го направят директно в кабинета или ако не го правят те самите, ще те насочат към друг лекар, който може да извърши манипулацията. Възможно е да чуеш доста противоречиви мнения, не се оставяй да те объркват - хубаво е да се разреши проблема, докато детето е малко.

# 5
  • Виена
Аз имах предвид малко по-конкретна информация , тъй като отдавна вече не живея в Бургас и нямам много инфо къде какви лекари има. Най-добра работа ще ми свърши ако знам, че конкретно еди кой си доктор го прави, за да отида направо при него.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт