Варна през годините

  • 13 176
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
Мерси   bouquet.
Уникални снимки. Като че ли Варна ми харесва повече преди.
Наистина имаше  улици които не можах да позная. А центъра е бил булевард  Rolling Eyes
Къде е тази търговска гимназия , ако я има още  newsm78
Търговската гимназия е ИУ сега, сградата е същата, само има пристройка сега
О, в "Златна рибка" продаваха най-хубавите еклери....

И негърчета  Crazy Crazy
Аз там помня ясно апарата за цитронада, ммм хубава беше- студена с много хубав вкус.
Помня и стария куклен театър над пощата, много се радвах и много се вълнувах винаги, после явно съм пораснала и новия не ми е тръпка.

# 16
  • Мнения: 769
Всичко изброено ми е в спомените.. колко се е променил града за има няма 15-20 години..... преди 6 години нямаше нито един Хипермаркет, нямаше Пикадили, молове или разни такива.... а преди десетина години единствената дискотека в морската градина беше "Спайдъра"

О, в "Златна рибка" продаваха най-хубавите еклери....

И негърчета  Crazy Crazy
Към еклерите и негърчетата ще добавя и целувките.. беше празник когато с мама минавахме през сладкарницата..

# 17
  • Мнения: 984
А преди "Спайдер" имаше "Алф" в Спортна зала. Хубаво беше.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Всичко изброено ми е в спомените.. колко се е променил града за има няма 15-20 години..... преди 6 години нямаше нито един Хипермаркет, нямаше Пикадили, молове или разни такива.... а преди десетина години единствената дискотека в морската градина беше "Спайдъра"

И негърчета  Crazy Crazy

Там  и преди е било дискотека , само че се е казвало  "Младежка площадка"
А "кокалчето" все още си го знаят така.
Израстнала съм там и  скоро се качих в едно такси и му казах "кокалчето" . Никакъв проблем , знаеше го човека   Wink

А дискотеката в х-л Черно море .....ехх

# 19
  • Мнения: 1 216
Всичко изброено ми е в спомените.. колко се е променил града за има няма 15-20 години..... преди 6 години нямаше нито един Хипермаркет, нямаше Пикадили, молове или разни такива.... а преди десетина години единствената дискотека в морската градина беше "Спайдъра"



Е, преди 6 години имаше Метро, а аз живея до Пикадили Чаталджа, те май празнуваха 10 години наскоро. но да, градът се изменя, това е необратимо, виждате снимките преди години. А една колежка на майка ми плакала дори, когато мъжът и казал, че ще живеят в новия квартал ''Чайка''- ужас, извън града, в лозята. Това около преди 40 години.

# 20
  • Мнения: 13 512
Нашата къща беше до сладкарница" Будапеща". Още са ми пред очите пастите, а в дясно бяха кантите със сладолед. Срещу нея беше"Златното пиле"- много обичах като майка ми се прибирше с топло печено пиле. Спомням си в по-късните си ученически години- "Черноморец". Сега там е ЦКБ,преди Общината. След училище отивахме там " на кафе". Пиехме айс -нектар:-)
Кокалчето и сега си е "Кокалчето".

а за лозята- баба ми са имали лозе в Чайка, сега на негово място е кино "Асен Златаров". Тогава краят на града е бил на Спортна зала.

# 21
  • Мнения: 5 462
Малеее Бубеее чудна тема , кеф ми е да разглеждам стари снимки или картички от Варна ..
Оххх отивам да разглеждам всички снимки .... страхотни спомени .

# 22
  • Мнения: 5 462
Момичета , къде е това ???http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222995&photo=21

# 23
  • Варна
  • Мнения: 912
 newsm51
поздравления за темата и снимките

# 24
  • Мнения: 256
Ех, снимките са страхотни. Ще има да ги гледам цяла вечер!   bouquet

# 25
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Бубе страхотна тема   bouquet

Ех спомени...

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Бубе,както съм сега далече от Варна,такива хубави спомени ми върнааа Hug Сега вече ми се спи,но утре ще кача няколко снимки от албумите ми на компа и ще ви ги покажа....от преди години
...........а какви тригуни имаше,а  Flutter и бозата беше боза,и сладоледа - вкусен  Stop да неговорим пък за плажната ивица,колко по-широка беше от сега и колко по-чиста

# 27
  • Мнения: 1 216
Това е ъгловата сграда на Севастопол, отдолу сега е Макдоналдс. Познах я по фигурите отгоре

# 28
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
или да е Булбанк на бул. Мария Луиза?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Това е ъгловата сграда на Севастопол, отдолу сега е Макдоналдс. Познах я по фигурите отгоре

Хаааа, познала съм значи Grinning И аз така предположих, снощи я показвах на мъжо да види как е изглеждало мястото на първата ни среща едно време Laughing
Супер са снимките наистина, браво Бубе!

Общи условия

Активация на акаунт