Какъв Roll-on използвате?

  • 28 445
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 310
Стикчетата на Rexona и рол-он на Oriflame - Gordani  Peace

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента ползвам стик на Dove - Silk Dry. Доволна съм. Преди него имах един на Орифлейм за чувствителна кожа - нямаше мирис (което беше голям плюс), но пък ставаше някак на люспи. Определено Dove повече ми харесва.

# 77
  • Мнения: 3 641
Аз съм най-доволна от Lady Speed Stick
И аз съм много доволна. Също и от стика на Виши Peace

# 78
  • Казанлък
  • Мнения: 44
аз ползвам на орифлеим и съм доволна от коприна и кашмир и джордани

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 840

Този Мичъм какво производство е и от аптеките ли се купува?  bouquet Благодаря предварително!

Не знам какво производство е, но мисля, че го има в магазини "Бонжур"

# 80
  • Мнения: 1 417
Доволна съм от този стик на Кензо http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=68087&goChar=K, преди това ползвах Thierry Mugler - Alien рол он, но той твърде бързо свърши Sad  Като изключим един стик на Biotherm, който най-верятно беше с талк и ми оставяше бяло под мишниците от всички, които съм ползвала съм доволна .

# 81
  • София
  • Мнения: 3 838
Напоследък с този, доволна съм много:

# 82
  • Мнения: 776

Този Мичъм какво производство е и от аптеките ли се купува?  bouquet Благодаря предварително!

Не знам какво производство е, но мисля, че го има в магазини "Бонжур"

  bouquet

# 83
# 84
  • София
  • Мнения: 4 397
Dove , но остава следи по дрехите  Close затова слагам след баня веднага да попие докато се мотам по хавлията  Peace

# 85
  • Мнения: 3 459
В момента никакъв, но като чета колко положителни мнения има за Вишито може би ще взема да го пробвам  Wink

# 86
  • София
  • Мнения: 1 654
Nivea Dry Comfort в момента  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 3 372
В момента DOVE

# 88
  • София
  • Мнения: 2 044
Зелената ролка на Виши-ползвам я сигурно от 5-6 години,не цапа,мирише супер леко на чисто и се връзва на всички парфюми

# 89
  • Мнения: 183
Нивея с перлен екстракт...Страхотен!

 Peace Наистина, няма и бели следи!!!

Общи условия

Активация на акаунт