гумен пъзел за под и игра откъде във Варна

  • 10 587
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
и аз се отказах от този пъзел! Бяхте ми изключително полезни благодаря Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 749
Аз имах такъв и го изхвърлих. Съгласна съм с недостатъците, изброени по-горе, но нямате си представа и колко прах и косми събира Shocked В смисъл - той се наелектризира и ги полепя. Нямат изчистване.
Същата работа ще ви свършат гумираните постелки за баня (има ги в разкошни разцветки), които се продават на метър. Или постелките за гимнастика/йога.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 106
Има и във вега тойс. Гледам имате си във варна и беше 7-8 лв а не 29 Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 44 106
упс, виждам че си се отказала....

# 19
  • Мнения: 274
Браво, отказала си се! Айде сега да е съвсем по американски, нахрани детето и с Макдоналдс... и Кока-Кола може да пийне.
Пъзъл аз имам, ползвам го и ще продължа да го ползвам! Но е истина, че всеки решава сам за своето дете.  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
хахаххахаха и аз си го ползвах Wink всеки си решава....

# 21
  • София
  • Мнения: 1 424
тези пъзели са много симпатични и готини, но наистина не са практични хич. дъщеря ми не ги дъвче, но ги разпердушинва за секунди, а аз после се скапвам да ги редя и направо откачам. имат и дребни части Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 44 106
аз дребните си ги леях от към гърба с тиксо и не мърдаха колкото ш да ги чоплеше...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Да видим сега кое е по-вредно:
1. Гумен пъзел, който изолира добре от пода, почиства се лесно и бързо. Има и неразглобяващи се.
2. Одеало, пускащо властинки, поемащо целия прах в апартамента и трудно за ежедневно пране.

Специално за мен № 1 е за предпочитане.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 424
междудругото като го купувахме, имаше и още един модел с цели части, но не беше толкова шарен и това надделя, за да избера другия. сега, като съм ползвала единия, другият е с едни гърди напред. бяха и двата по 10 или 9 лева, от джъмбо.

Общи условия

Активация на акаунт