Лактана Био - 1

  • 13 347
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 690
Али, беб с рефлукс ли е, че повръща след хранене  newsm78 ако е така, можеш да смесваш с фризовома ...

# 31
vesela, благодаря че ми отговори, незнам дали е с рефлукс, но определено започна да повръща малко но по 2 - 3 пъти след хранене. От сутринта му смесвам Лактаната - 3 лъжички и Фризовом 1 лъжичка .Незнам дали е правилно това съотношение и дали въобще е редно да се смесват тези АМ. Нали Лактаната е с пРобиотици а другите млека са с пРебиотици #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 незнам какво да правя. А за педито не искам да говоря въобще- никаква заинтересованост, не е и чувала за Лактана Стоя и си гадая, а слънчицето не се чувства добре[smilie=smile3518.gif].

# 32
  • Мнения: 638
али ,според мен недей да смесва6 млеката!Виж какво коли4ество АМ дава6,дали не прехранва6 бебко?Млякото е хубаво,трябва стомах4ето да свикне с него!

# 33
  • Мнения: 999
Искам да попитам дали Лактана Био се разтваря добре, защото взех розов Хипп и ми ставаше на бучки.

# 34
  • Мнения: 110
Здравей,Zorimimi,
използвам Лактана-та вече повече от месец и смея да кажа,че се разтваря много добре.Това АМ не е толкова гъсто както Фризолака или Нан-а,например, и дори и при по-ниска температура се разтваря изключително добре.

# 35
  • Мнения: 999
Здравей,Zorimimi,
използвам Лактана-та вече повече от месец и смея да кажа,че се разтваря много добре.Това АМ не е толкова гъсто както Фризолака или Нан-а,например, и дори и при по-ниска температура се разтваря изключително добре.
Мерси много  bouquet

# 36
Аз смятам да сменям Аптамил с Лактана био,но ми казаха,че Лактаната нямала нишесте и не засищала добре.Така бебето било все гладно.Случвало ли ви се такова нещо??? Thinking

# 37
  • Мнения: 207
fan_fan преди повече от 2 месеца направих този преход от Аптамил към Лактана и бебка е  супер доволна. Незнам дали засища, но ние сме 8 кила  Laughing, яде 5 на ден по около 150-180 мл. Незнам на колко е твойто бебче, но вярвай че ще останеш доволна от Лактаната.

# 38
  • Мнения: 107
fan_fan преди повече от 2 месеца направих този преход от Аптамил към Лактана и бебка е  супер доволна. Незнам дали засища, но ние сме 8 кила  Laughing, яде 5 на ден по около 150-180 мл. Незнам на колко е твойто бебче, но вярвай че ще останеш доволна от Лактаната.

Напълно подкрепям. За нас няма по добро мляко. Ползваме го от почти половин година. Много съм доволна. А и Стани също.  Grinning
Аз не съм ползвала друго мляко и нямам преки наблюдения, но от разговори с други майчета чувам за всякакви проблеми и с НАН и с Фризолак, дори и с Аптамил. В градинката сме около 4-5 майки, които ползваме Лактана. Не съм чула някой да не е доволен. Горещо ти го препоръчвам  bouquet

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 13:40 от kalina i stani

# 39
Благодаря за отговорите,наистина ме успокоихте.Моето момиченце е на три месеца и една седмица.Този Аптамил Имунофортис постепенно спря да и харесва.Започна да яде по много малко,мръщи му се,направо се гърчи понякога,когато я храня.Това доведе до много малко наддаване.А и ака през два дена по малко.
Утре ще му купя на детето от това хубаво млекце Лактана био.
Да попитам кога минахте от 1 към 2 след 4-тия месец или по-късно???

# 40
  • Мнения: 110
Fan_fan,дано да й хареса на малката госпожица млекцето,моят син е с една седмица по-голям от нея и преминах през много препятствия с изхождането на момченцето ми и най-накрая се спрях на Лактана-та.От около месец го ползвам и смея да кажа,че е СТРАХОТНО.За прехода от 1 към 2 не мога да кажа нищо,но ще следвам указанията на кутията.Там пише,че може да се премине към 2-ката след 4-тия месец.
Дано да й хареса на бебка!!! Hug

# 41
Мъжът ми се обади преди малко и ми каза,че е купил Лактана био 1 от Штъркел и утре ще я започваме!!! Joy
Дано ни се отрази добре.Искам най-доброто за малкото ми момиче!

# 42
  • Мнения: 999
Ние от два дни сме на Лактана и вече има ефект.
Искам да използвам темата и да попитам дали и на вашите бебчета акитата са зелени откакто ползвате Лактана Био. Ники яде пюренца, но тези два дни не е яла нищо от което може акото да и е зелено, затова си мисля че е от млякото.

# 43
  • Мнения: 110
Zorimimi,радвам се,че млекцето е подействало на куклата.Да ти кажа, и на Боби акото му стана леко зеленикаво и малко по-рядко от обикновеното след като преминахме на Лактана-та.Но не се притеснявам,пишка си редовно,ака редовно,детето е спокойно и весело,хапва си млекцето с удоволствие,наддава перфектно - за един месец - 1300 г /в последно време давам АМ само на вечерното хранене,през деня сме изцяло на кърма/.Просто се води по детето,то най-добре ще ти покаже,ако млякото не му понася. Peace

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 23:44 от Anichka77

# 44
  • Мнения: 690
да, от млякото са зеленикавите акита  Peace
не се притеснявайте обаче - когато започнете пюретата , ще се сдобиете с "човешки", шарени акита  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт