"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 197
  • 321
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 156
Джиндж, нямам още месец, слънчице! Две седмици стават днес! Празнувам! Ами супер си е режимчето - 10 санта от талийката, 3.5 кг., какво повече да иска човек! Сега малко задържам, ама нали знам, че е нормално, не се шашкам много! Страшно съм надъхана! Кажи при теб как е, двете кила още ли те мъчат, тяхната...
 Hug

# 76
  • Мнения: 1 218
Страшно съм надъхана! Кажи при теб как е, двете кила още ли те мъчат, тяхната...
 Hug

Ъхъ, още  smile3521 - ама и не бех хич, ама грам сериозна  Whistling Голяма съм  newsm57 , но вече съм на линия
 smile3508 и така съм се заканила на килцата....ще ги нокаутирам скоро, да знаш  Peace
Най-хубавото е , че отслабването с режима е доста качествено т.е. цяла седмица бях извън режима, хапвах каквото ми душа иска - и днес установих, че не съм наддала и  с грамче  newsm44 Ей, на това аз му викам КрасУта  Joy

metalti сега понеже имам малко повечко време да попиша  от одеве, когато се включих - та искам да ти кажа - ДА държа да драсваш по един- два , че и повече редове ...  Не знам кога сме те обидили  newsm78, големи сме ... newsm57... и само едно ще кажа още :
Ивинявай миличка !!!  newsm51  Извинявам се от името на всички и искрено се надявам да продължим да си диетувкаме заедно  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 18:55 от Djindjari

# 77
  • Мнения: 699
Здравейте момичета. Честит празник и от мен.
Ние от сутринта та чак сега се прибираме, цял ден с детето в парка, едва се държа на краката си а работа имам в къщи и на главата си ама..........детето беше по-важно. Но съм режимна без изкушения, даже си носех обяд и ядох в парка кисело млекце с бадемки.
Djindjari не мога да ти дам идея как да се разнообрази темичката, като темата е за режима само, аз поне не съм с особена фантазия и не мога да помогна по въпроса, но ако дадете идея ще се включа веднага. А и няма много време да се занимавам с каквото и да било покрай детенцето. Поне успявам да изчета всичко и черпя идеи от вас а и много неща доразбрах покрай вас, за което много благодаря.

# 78
  • Мнения: 422
здравейте момичета  Hug Hug Hug
току-що се прибирам от път и гледам вече нова темичка - тогава се записвам!
утре съм решила да се тегля и ще дам отчет а сега да се похваля - три дни си бях в къщи при мама и бях абсолютно режимна предвид всички изкушения! newsm44
обаче едва издържам докато дойде време за ядене!
но надявам се утре да има резултати и да ми дадат стимул.
Успех на всички!   bouquet

# 79
  • Мнения: 1 218
И сега за сникърса - яла съм го дори и вечер - отслабва се и така.
Значи половин сникърс (около 28 - 29 грама е) се яде с протеините от лист 2 .
Това значи:
2 яйца +половинка сникърс
60гр. пиле + половинка сникърс и т.н.

Аз го добавях вечер сникърса, когато имам 3 блока храна и си правех такава вечеря: (говоря в минало време, щот сега го избягвам )
1 яйце, 40гр. сирене и 40гр. кашкавал ги запичам в микровълновата като гювече - става много вкусно. Кашкавала леко се запича и в комбинация със сиренцето става ммммммммммммммм . Добавя се и филийка Бонус. И накрая за десерт половинката сникърсче - уф айде , че ми потекоха лигите  Joy
Тук даже съм си позволявала и 3 бадемчета  ....

Крисе  Hug Hug Hug Радвам се да те видя и тебе   bouquet
Хайде стискам палци , утре да се отчетеш с минусчета  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 19:18 от Djindjari

# 80
  • Мнения: 422
Джинджи  Hug newsm51
както казваше ината ми се събуди, но с всеки изминал ден е по-трудно.
искам да не ям хляб но не мога - хапвам си през деня. и сирене и кашкавал хапвам - е не прекалявам, но си ям по малко. утре трябва да имам минус.
Я кажи Джинджи ти като по-старо куче /в диетата де, да не се обидиш/ :
може ли да изкарам един месец режимна и на 31 март да си позволя една гала вечеря и после пак да си бъда по режима!

И какви са тия приказки за сникърса - не изкушавай хората! fight

# 81
  • Мнения: 649
Привет на всички и от мен!
Искам да ви кажа само, че от днес вече меря и на всяко хапване се пръскам по шевовете. Ух моето оченце явно ич не било верно.
Таз везничка направо ще я позлатя.

Абе djindj душице що по-рано не каза за тез сникърси и тез чудесии. На мен Оги ми беше казал, че ако първата седмица сваля 2 кг. ще ми включи после сникърсче. Ама аз с това мерене на око и мушкане по бонбонче-две наден няма как да съм свалила толкова. Но дано поне от обиколката да съм смъкнала.
Аз нали съм много голяма домакиня и шивачка, в къщи си нямам и метърче. Ходя по някакви магазини за платове ама там нема. Викат ходи търси магазин за копчета. Абе ужаст драхи зрители.
В тоз център дет работя нема таквиз магазини.
Ама поне открих един уличен кантар (електронен) та там хода да се мяткам. Таз седмица пак сам там, та да видим как съм се представила.

Момичета искате ли , за да ни стане малко по-интересничко всяка да разкаже нещо за нея си. Пък знаем ли от къде ще изскочи заека и ще се раздвижи темата.
За друго не се сещам,  newsm78 щото аз избягвам да излизам вечер по заведения, че се чудя какво да хапвам там.

А в петък ходих у Дивака - и там чудих се маех се, и си взех един зеленчуков шишлик. Дали от тез яйца, ама тия зеленчуци ми се видяха приказка.

Мале сега зад мен върви Music Idol, абе нема таква резили  ooooh!

# 82
  • Мнения: 422
момичета още един въпрос :
тъй като ми се хапва сладичко, а в нашта диета знам само за изварата с мед, а аз не обичам извара, та си мислех може ли за вечеря от лист 2, в който имам 2 филии Бонус да си взема едната и от меда, който е 1 супена лъжица, да взема половината и да си я намажа на филията и да хапна още 6 ядки.
знам че ще ми е много малко за вечеря, но ми се яде нещо сладко!

# 83
  • Мнения: 649
krisi99 може мила , ама не забравяй и протеините. Така като вземеш половин лъжичка мед и една филийка взимаш по 50% от всяка и правиш един цял ред.

Нека и др да си кажат мнението, но аз това за 50% го разбирам така.

# 84
  • Мнения: 422
няма да ги забравя протеините, аз за въглехидратите питам дали може така.
Тук някой говореше за тези 50% и те не са ми ясни, затова.
иначе си знам че трябма да са трите реда.
сега ще я сънувам тази филийка с мед  smile3524

# 85
  • Мнения: 649
Абе Крис хапни си я, нищо няма да стане, но го направи така от колона  вземи 50% от въглехидрати един ред и после 50% от друг. Така ще си направиш цял ред от тази колона.

А виж, че и djindj, даже казваше за сникърс как да се яде, а той къде по-калоричен е.
Аз също много обичам сладко и Оги ми каза, че винаги мога да ям медец , когато ми се прияде. но в комбинация Naughty

# 86
  • Мнения: 422
Деси виждам от линийката ти, че и ти си на диета от 7 дни - теглила ли си се - да кажеш какви са резултатите?

# 87
  • Мнения: 1 218
Момичета, пиша набързо , че след малко ще ме водят на разходка по плажа ...тук е едно топличко и готинко временцеееееее страхотия направосТ.
Днес цял Бургас беше наизлязал по улиците и то по блузки с къс ръкав  Shocked, а аз бях издокарана като за Камчатка - ботуши, пуловер, зимно яке ....   Joy
Надявам се и при вас да е готинко временцето - ееееееееех друго си е топличкото временце ...

krisi99 аз първата почивка от диетата си я направих след 20-тия ден. Бях свалила вече 6 килца и отидохме на гости при маман в родния край и стана тя каквато стана ... Почивката беше от 3 дена - след това се върнах на режима. Първо кантара те шашка и ти показва едно + 2-3 кила, но след 3-4-тия ден режимност , стартираш там от където си спряла. Тъй че, ако решиш , че ти е време за почивка - давай смело  Hug
И вечеряй с този вариант на сникърса , така си е направо екстра - хем си режимна - хем и папаш сникърсче   chef

Хайде до после - целувам ви всичките симеоновки  Hug

Джудж, Michel  Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 699
Хей момичета, имам проблем! smile3547
Едва издържам без сладичко и съм станала много нервна, чак се карам на мъжа, а той хич не ми е виновен, че аз съм дебела и съм на режим. Имал ли е някой такъв проблем вече 33 дни съм на режим и съм без прегрешения и вчера за първи път хапнах мед с извара и бадеми, но все едно не съм яла сладко. Страх ме е да го ям много често искам да си отслабна за лятото, а нервите ми са опънати на n - та степен. Най-лошото е че пуша много повече от преди. Дайте ми съвет какво да правя.

# 89
  • Мнения: 1 218
hayasy  ,  мен ако питаш ти е време за няколко дни почивка. Имаш силна воля, правиш си почивка в продължение на 1 седмица или по-малко и се връщаш на режима. Така се зареждаш , ще си хапваш от всичко, което те е изкушавало през тоя месец и после започваш с начале - няма да качиш нищо от загубените килограми - само ще се подготвиш за следващия месец и ще си по спокойна.
Нека и другите да кажат , че нещо напоследък съм малко от типа "на всяка манджа мерудия" , може да ви дотягам даже  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт